این موسسه خیریه را متهم بروکسل با استفاده از کمک پول به عنوان یک ابزار سیاست برای محدود کردن مهاجرت به این قاره است. مورد لیبی به خصوص بدنام به گفته محققان که هشدار داد: “هیچ کس ردیابی پول است.”

سازمان بین المللی آکسفام در روز پنج شنبه گفت: اتحادیه اروپا صندوق توسعه آفریقا بودند اغلب به توانایی کشورها برای محدود کردن مهاجرت به این قاره است.

بین ماه های نوامبر 2015 و ممکن است 2019 حدود €4 میلیارد دلار ($4.4 میلیارد دلار) صرف شد تا حد زیادی بدون نظارت با توجه به آکسفام. تخصیص بودجه بود که اغلب بر اساس ملاحظات سیاسی به جای اثربخشی و نیاز.

اضطراری اتحادیه اروپا صندوق آفریقا خاص در گزارش آکسفام. این صندوق بود که اغلب مورد استفاده به عنوان یک سیاست مهاجرت ساز و برخی از بزرگترین دریافت کنندگان بودند در مقایسه با الگوهای شناخته شده از رفتار توهین آمیز نسبت به مهاجران مانند لیبی.

بیشتر بخوانید: ده ها تن از شهرستانها آلمان درخواست را در بیشتر پناهندگان

هیچ یک از ردیابی پول’

آکسفام را Raphael Shilhav یکی از اصلی محققان از این گزارش گفت: عدم شفافیت در تخصیص بودجه — اغلب یک شرط لازم برای انتشار آن مطرح مشکلات عمده.

“وجود دارد هیچ کس ردیابی پول ابتدا تا انتها” Shilhav گفت. با این حال او اشاره کرد که با تعداد قابل توجهی از سازمان ها و کشورهای درگیر این چالش را پیگیری کنید.

لیبی آمده است در زیر افزایش موشکافی بیش از دو سال گذشته پس از گزارش از توده بازداشتگاه که در آن مقامات آزار مهاجران و در زمان آنها را مجبور به سخت بدون مزد کار و یا برده داری.

تحت سوفیا نیروی دریایی ماموریت اتحادیه اروپا ارائه پشتیبانی به سواحل لیبی گارد برای جلوگیری از جریان مهاجران در سراسر مدیترانه به ایتالیا.

ادامه مطلب: پناهندگان تحمل زندگی دوزخ یونان Moria اردوگاه در لزبوس

ls/ng (AP epd)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de