Europol هشدار coronavirus کلاهبرداری

اروپا اقتدار پلیس هشدار داده است که هنرمندان preying بر ترس از بیماری ارائه شده توسط fake ماسک پزشکی COVID-19 آزمون و حتی واکسن. برند Riegert گزارش ها از بروکسل.

در سراسر اروپا و بسیاری از شرکت ها و افراد مجبور به نگاه ناامیدانه به عنوان قرارداد لغو شد و سفارشات را در خود نگه دارد با توجه به اثرات جدید COVID-19 coronavirus. اما نه هر بخش کسب و کار است که احساس بحران — کسب و کار پررونق است برای کلاهبرداران و هنرمندان باشند.

Europol اتحادیه اروپا Den Haag مبتنی بر اقتدار پلیس در صدا زنگ. Catherine De Belle Europol اجرایی, مدیر روز جمعه گفت که او شگفت زده در چگونه سریع هنرمندان باهم آمده اند از چوب به راه اندازی آخرین مدل کسب و کار.

“در حالی که اکثر مردم مشغول هستند و در تلاش برای دفع بحران و یا کمک به کسانی که در نیاز نیز وجود دارد که جنایتکاران که در حال تلاش برای استفاده از وضعیت,” او گفت:. “ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. انجام کج کسب و کار در طول یک بحران بهداشتی به خصوص خطرناک است و می تواند زندگی در خطر است.”

Europol با هماهنگی مقامات پلیس در سراسر اتحادیه اروپا و مسئول تمام مرزی تحقیقات.

Broken cartons of face masks (picture-alliance/dpa/Belga/E. Lalmand)

جعلی و ماسک صورت و دیگر محصولات اومدی ضبط شده است توسط پلیس

ساختگی پزشکی

Europol به طور خاص هشدار داد در برابر ساختگی پزشکی در دسترس از سایت های آنلاین. این سازمان گفت که در جریان عملیات “Pandea” یک جهانی اخیر نیش پلیس شناسایی از 2000 وب سایت های ارائه بی فایده ضد coronavirus قرص, اسپری و salves. Europol شده است که 4 میلیون بسته های جعلی پزشکی کشف و ضبط شد در سراسر 90 کشور در این حمله.

ادامه مطلب: ایتالیایی ها جستجو برای امید در زمان coronavirus

پلیس گفت که آنها کشف و ضبط ضد ویروسی پزشکی و همچنین تقلبی مالاریا درمان هیچ یک از آن شده بود دولت تایید شده است. مقامات می گویند جعلی ماسک محافظ نیز به طور گسترده ای در دسترس و اشاره کرد که این هم بی فایده و یا به طور کامل آسیا. Europol همچنین اعلام کرد که آن را به حال مصادره برخی از 34,000 جعلی فولاد ماسک در اوایل ماه مارس.

اما ترس مصرف کنندگان نه تنها آنهایی که در حال سقوط برای این منفی دولت های فدرال باید شانس بهتر است. بلژیک مقامات به تازگی قرار داده €5 میلیون (5.5 میلیون دلار) به منظور برای ماسک با یک فروشنده در ترکیه و بلژیک روزنامه Le Soir گزارش آنها هرگز تحویل داده است. این روزنامه اسپانیایی ال پایس همچنین با اشاره به منابع ناشناس ادعا کرد که دولت اسپانیا تا به حال استفاده برخی از 640,000 معیوب coronavirus آزمون در مادرید. آزمون ظاهرا چینی ساخته شده و تمایل به بی اندازه بالا تعداد نتایج منفی.

کمیسیون اروپا برای تلفن های موبایل توجه داشته باشید از احتیاط

در روز سه شنبه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen تصویری منتشر شده هشدار داد اروپا باید خود را محافظت در برابر coronavirus مردان باهم. Von der Leyen گفت: مصرف کنندگان آنها باید مطمئن آنلاین شرکت جدی بود قبل از قرار دادن سفارش. او همچنین به وضوح اعلام کرد که هر سایت ارائه موثر واکسن جعلی بود. او گفت: مصرف کنندگان “منابع قابل اعتماد شما را مطلع خواهد کرد به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن توسعه داده شده و مورد تایید” اشاره کرد که دولت های فدرال و نهادهای عمومی خواهد بود برای اولین بار به اطلاع شهروندان از هر گونه پیشرفت های پزشکی.

Police officers looking in the back of a trailer truck (Europol)

یک Europol حمله هدفمند جعلی دارو

جعلی با استفاده از آزمون برای به دست آوردن یک پا در درب

Europol همچنین هشدار داد شهروندان از افزایش دزدی و نمیتوانیم. به عنوان یک نتیجه از خود انزوای رژیم در آورده با کروناویروس بسیاری از کسب و کار و امکانات پزشکی هستند یا رها شده یا ضعیف محافظت شده و مجرمان نیز در تلاش برای شکستن به خانه های خصوصی با فرکانس بیشتر. Europol گفت: مجرمان اغلب مطرح به عنوان کارمندان دولت و یا متخصصین تظاهر آنها نیاز به اداره coronavirus آزمون و یا نظارت بر حضور در یک خانه به منظور ایجاد راه خود را به خانه یک شخص قبل از ایجاد انحراف اجازه می دهد آنها را به غارت unsuspecting در افراد است.

ادامه مطلب: نظر: اقتصاد در مقابل زندگی انسان است نه یک معضل اخلاقی

از جمله مشکلات منحصر به فرد هستند به اروپا و ایالات متحده نیز سهم خود را از جنایی وب سایت. در لس آنجلس بر اساس شرکت است که به طور خودکار ثبت وب سایت به تازگی اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا شرکت ها با نام های حاوی کلمات کلیدی “کرونا” یا “COVID.”

فقط قبل از آن اعلام یک قاضی فدرال در تگزاس به دنبال از طریق با وزارت دادگستری حکم بسته شدن یکی از این سایت ارائه دوز واکسن است که این ادعا مورد تاييد سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای $4.95 (€4.45) هر. در نهایت کلاهبرداری طراحی شده است اجازه می دهد مجرمان به استفاده از حمل و نقل آنلاین اشکال به سرقت اطلاعات کارت اعتباری از مشتریان ساده لوح.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>