زیبا ترین در اروپا شهرستانها: مقصد گرانادا

پرشور فلامنکو, خوشمزه, tapas, مور فرهنگ — گرانادا در پای کوه های سیرا نوادا یکی از محبوب ترین مقصد در جنوب اسپانیا.

الحمرا کاخ مستقیم از قصه های 1001 شب. با بیش از 2.7 میلیون گردشگر در سال است و یکی از پر بازدید ترین مناظر در اسپانیا. درست در کنار این Generalife, سلطان قصر. در حالی که استادانه طراحی شده سلطنتی اقامت قدمت آن به زمان حکومت عرب کلیسای جامع در قلب گرانادا است شواهد مسیحی پس گرفتن این شهر در قرن 15.

Alhambra Spanien Andalusien (picture-alliance/© World Pictures/Photoshot)

تعجب معماری: الحمرا با آن قرن 14 دادگاه شیرها

تاریخ گرانادا شکل گرفته است توسط مسلمانان, مسیحیان و یهودیان به طور یکسان. تأثیرات خود را در حال مخلوط در شهرستان محلات. امروز از آن است که دقیقا این مخلوط فرهنگی تعریف می کند که جذابیت از شهرستان اندلس. سحر و جادو خود را گسترش تمام راه را به آسیا — حداقل پس از Netflix بکشد “خاطرات الحمرا” تبدیل به یکی از موفق ترین سری در جریان خدمات.

یک آخر هفته کامل

با توجه به آن پناه محل در پای بالا سیرا نوادا کوه گرانادا است که ارزش بازدید در تمام طول سال. آنچه می تواند و باید به شما اینجا را ببینید در 48 ساعت ؟ DW مجری Meggin لی یافت. او بررسی شهرستانها هیجان انگیز ترین در اروپا و همچنین به معرفی آنها در مجموعه “Meggin کامل آخر هفته” در دویچه وله Euromaxx تلویزیون نشان می دهد.

این Meggin راهنمایی برای گرانادا:

فرهنگ نکته

پس از بازدید از الحمرا, تجربه خود را در تاریخی عربی, حمام کردن فرهنگ در موزه ال Bañuelo, کاررا دل Darro, 31

آشپزی نکته

نمونه انواع معمولی اسپانیایی مواد غذایی در tapas bar Bodegas Castañeda, Calle Almireceros, 1

فعالیت های نکته

نگاهی به فلامنکو درس در theEscuela شهرداری de Flamenco de Granada , Joaquina Eguaras, 96

عرب راه زندگی در دیدار اسپانیایی شور

تقریبا تمام مناظر شهر با آن 236,000 ساکنان به راحتی می توان در پا رسیده — به عنوان مثال در طول یک رایگان تور پیاده روی که در آن مهمانان ترک یک نکته در پایان تور.

Andalusia: Plaza de las Pasiegas in Granada (picture-alliance/dpa/F. Heuer)

Plaza de las Pasiegas با آن کلیسای جامع

راهنماهای همچنین به اشتراک گذاری داستان های شخصی در مورد شهرستان خود را. اما البته هر گونه تور شهر منجر به کلیسای جامع, بزرگترین ساختمان کلیسا در گرانادا یا به سلطنتی چپل کپیللا واقعی که در آن بسیاری از اسپانیایی پادشاهان به خاک سپرده شد.

اکسیر مرکز استان گرانادا است که ترکیبی از عربی راه زندگی و شور و شوق. جو از روز گذشته هنگامی که گرانادا بود که تحت حکومت عرب می تواند احساس به خصوص به خوبی در Albaicín منطقه. مانند الحمرا و Generalife, سلطان قصر از آن شده است یک میراث جهانی یونسکو از سال 1984. در معروف ديدگاه Albaicín چهارم Mirador de San Nicolás جمع آوری مردم در غروب آفتاب برای لذت بردن از دید الحمرا در مقابل چشم انداز پوشیده از برف سیرا نوادا.

Spanien Especias de Granada (DW/D.Dedović)

ادویه جات ترشی جات به فروش می رسد در سه ماهه Albaicin

ساده, خانه های سفید با خط های پیچ در پیچ کوچه های این منطقه است. این Albaicín ساخته شده در قرن 7 ساخت آن گرانادا قدیمی ترین سه ماهه. اینجا گردشگران پیدا شرقی اتاق چای و ادویه مغازه های متعدد tapas میله های روستایی و فروشگاه های صنایع دستی. سنتی اندلس سرامیک فرهنگ است که ارزش دیدن دارد. آل Yarrar استودیو متخصص در دست-نقاشی الگوهای تاریخی — آیا موزاییک کاشی و یا کارد و چنگال.

Dancers practice at the Flamenco School Granada (picture-alliance/dpa/P. Torres)

تمرین رقص فلامنکو در مدرسه شهری فلامنکو در گرانادا

Sacromonte منطقه هم مرز با Albaicín سه ماهه. برای تلفن های موبایل از “olé” در حال فریاد زد: نواختن گیتار و پا زنی به ضرب و شتم از فلامنکو در همه جا — این چیزی است که داده Sacromonte شهرت فلامنکو منطقه گرانادا. معمولی هستند غار ساختمان های فلامنکو که در آن نشان می دهد به جای هر شب. این gitanos به عنوان اسپانیایی کولی ها به نام بازی, در اینجا با قلب و روح و رقصنده فلامنکو اجازه دهید احساسات جوش در طول نشان می دهد. در Camino del Sacromonte شما را پیدا خواهد کرد فلامنکو غارها: Cueva de la Rocio است که قدیمی ترین آنها است و به عنوان رقصنده های فلامنکو’ جعل. El Templo دل فلامنکو ساخته شده است یک نام برای خود را به عنوان گرانادا بزرگترین فلامنکو مرحله در حالی که theChien Andalou یکی از مراحل کوچکتر.

غذای روح: کوچک و خوشمزه

خوردن تاپاس است یک نوع از ورزش محبوب در گرانادا: برای رفتن بر روی یک tapas تور از طریق مرکز این شهرستان آغاز شب برای مردم محلی و گردشگران به طور یکسان. در بسیاری از میله های, هر, نوشیدن است همراه با برخی از غذا. ارزان وجود دارد tapas در دانشگاه منطقه در Calle Nas و کاررا دل Darro. نمونه Granadine tapas شامل Treveléz ژامبون سرخ شده بادمجان و ماهی های کوچک ماهی مرکب و کوسه در شیرینی. کسانی که مایل می توانید پیوستن به سازمان tapas تور که ترکیب گشت و گذار و لذت آشپزی.

Andalusien Schinken aus Trevelez (picture-alliance/dpa/F. Heuer)

ژامبون از کوه روستای Treveléz

دیگر نمونه محصولات محلی, عسل, روغن زیتون و Pionono یک دسر ایجاد شده به ویژه برای بازدید از پاپ پیوس در سال 1854. هیچ کس دقیقا نمی داند که اگر او را دوست کرکی مینی شیرینی ساخته شده با تخم مرغ و آرد و شکر و دارچین — اما گردشگران بسیار علاقه مند هستند از دسر.

کسانی که می خواهم به طبخ و می خواهید برای دریافت نزدیک آشنا اندلس آشپزی می توانید کتاب یک دوره پخت و پز. دوره های کاملا مجهز, تاریخی, غار در Sacromonte ارائه یک فضای خاص است. برخی از ارائه دهندگان خدمات نیز ارائه یک دوره پخت و پز که شامل خرید در بازار اصطبل در Albaicín سه ماهه.

اروپا جنوبی اسکی توچال

Sledge Rental in the Sierra Nevada Ski Resort (picture-alliance/imageBROKER)

سیرا نوادا پیست اسکی: اسکی و سورتمه اجاره هرگز دور

برای کسانی که علاقه داشتن به طبیعت و ورزش بعد از این همه فرهنگ و آشپزی, گرانادا است و نقطه شروع برای افزایش کوه. برای مثال به سیرا د Huetor. یک شبکه گسترده ای از مسیرهای متصل ديدگاه و غارها از این طبیعت پارک. درختان کاج اطلس سروهای و دپو ترکیب برای ایجاد یک درخت خاص مردم است. آنها زیستگاه عقاب کوه بز و پروانه ها و سنجاقک.

نزدیک سیرا نوادا اصلی اسکی منطقه جنوب اسپانیا در ارتفاع بیش از 3000 متر (9,842 ft). معمولا آن را ارائه می دهد خوب شرایط برف از دسامبر تا بهار با 20 بالابر بیش از 100 کیلومتر (62 مایل) از دامنه و 120 اسکی اجرا می شود. در سیررا نوادا پیست اسکی نیز وجود دارد یک پارک برفی با 140 متری (459 ft) نیم لوله صلیب کشور اسکی آهنگ اسکی مدارس و تعداد زیادی از اسکی اجاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر