رهبران اروپایی هشدار دادن به جهان نیاز به انطباق با COVID-19 و نمی توانید صبر کنید برای واکسن

(SOAVE ایتالیا) — در جدا استارک هشدارهای دو عمده رهبران اروپایی باید با صراحت گفت که شهروندان خود را که جهان نیاز به انطباق با زندگی با کروناویروس و نمی توانید صبر کنید به ذخیره شود با توسعه یک واکسن.

این نظر توسط نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و نخست وزیر بوریس جانسون آمد که سازمان ملل در سراسر جهان و ایالات متحده هر دو مبارزه با راه اندازی مجدد اقتصاد blindsided با این بیماری همه گیر. با 36 میلیون تازگی بیکار در ایالات متحده به تنهایی فشارهای اقتصادی در حال ساختمان حتی به عنوان مقامات اذعان کرد که بازگشایی خطرات جدید امواج از عفونت و مرگ و میر.

سخت تحت فشار قرار دادند توسط ایتالیا با رهبران منطقه ای و هفته پیش از قبلی جدول زمانی کونته است که اجازه می دهد رستوران ها و امکانات برای باز کردن چهار شنبه, همان روز که کلیسا می تواند رزومه و مغازه های بازگشایی شده است.

“ما مواجه با یک محاسبه خطر در آگاهی … که اپیدمیولوژیک منحنی می تواند به بالا,” کونته گفت: اواخر روز شنبه. “ما در حال مقابله با این خطر و ما باید آن را بپذیرید در غیر این صورت ما هرگز قادر به بازتولید.”

کونته افزود که ایتالیا می تواند “نمی توانیم” را به صبر کنید تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شد. کارشناسان بهداشت می گویند جهان می تواند ماه اگر نه سال به دور از داشتن یک واکسن برای همه در دسترس وجود علمی عجله طلا در حال حاضر به ایجاد یک واکسن.

“ما خودمان را پیدا کنید با ما اجتماعی و تولیدی پارچه به شدت آسیب دیده” کونته گفت.

اقتصاد ایتالیا است که هوا به قرارداد 9 درصد در این سال با توجه به کروناویروس در میان یک سخت مستند.

برای نخست وزیر بوریس جانسون بود که در بیمارستان بستری ماه گذشته با یک کشمکش جدی COVID-19, این باورند یکشنبه که یک واکسن ممکن است توسعه یافته در همه, با وجود این تلاش جهانی برای تولید یک.

“من گفت: ما را به پرتاب همه چیز را ما می تواند در پیدا کردن یک واکسن” جانسون نوشت در پست روز یکشنبه روزنامه. “وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند.”

جانسون گفت: بریتانیا بود و مصرف “گام های کودک” نسبت به بازگشایی مجدد “تلاش برای انجام چیزی است که تا به حال هرگز قبل از انجام حرکت این کشور از کامل مستند.”

“با وجود این تلاش ما به اذعان ممکن است ما نیاز به زندگی می کنند با این ویروس برای برخی از زمان به آمده” جانسون نوشت.

محافظه کار رهبر گفت: انگلیس نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای کنترل این ویروس از جمله تست های بیشتر برای افرادی که علائم و ردیابی تماس با افراد آلوده. یکی گفت که 17,200 افراد استخدام شده است به تماس با ردیاب.

Coronavirus آلوده بیش از 4.6 میلیون نفر کشته و بیش از 312,000 در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند undercounts واقعی تلفات این بیماری همه گیر. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 88,000 مرده در همه گیر و اروپا دیده می شود حداقل 160,000 مرگ و میر.

حرفه ای مسابقات فوتبال در آلمان بوندسلیگا از سر گرفته بیش از آخر هفته یک حرکت کاملا تماشا بقیه جهانی فوتبال به عنوان ورزشی آمریکایی مانند لیگ MLB, NBA, NFL و NHL که تمام صورت عمده تغییرات به عملیات خود در میان همه گیر.

آلمان برنده ستایش گسترده ای را به صورت گسترده آن را تست در میان همه گیر. نه همه طرفداران خوشحال بودند در مورد راه اندازی مجدد که در زمان جای خالی در استادیوم اما این بازی پخش شد به طور گسترده ای در سراسر جهان است.

بازیکنان هشدار داده بودند نه به تف, لرزش دست و یا در آغوش گرفتن یکدیگر برای جشن گرفتن اهداف است. تیم کارکنان و جایگزین عینک ماسک بر روی نیمکت و توپ و صندلی ضد عفونی شد.

“تمام جهان در حال تماشای آلمان به ببینید که چگونه ما آن را انجام دهد” بایرن مونیخ مربی Hansi تلنگر گفت. “این می تواند به عنوان یک مثال برای تمام لیگ ها.”

کلیساها در سراسر یونان درهای خود را به مؤمنان پس از دو ماه یکشنبه در حالی که محدود کردن تعدادی از عبادت و توزیع مواد ضد عفونی کننده. ترکیه اجازه داد مردم بیش از 65 به ترک خانه های خود را تنها برای بار دوم تا شش ساعت — اما نگه داشته و آنها را تحت یک کلی مستند.

مغازه های کوچک باز شد در بسیاری از کشور اسپانیا که روز یکشنبه گزارش داد تنها 87 جدید مرگ و میر پایین مرگ روزانه تعداد از مارس 16. محدودیت همچنان تنگ تر در مادرید و بارسلونا سخت ترین-آمار مناطق.

در آسیا چین مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد در ماه ژوئن 2 راه اندازی مجدد از کلاس ها برای دانش آموزان جوان در میان, سقوط ویروس موارد است. مردم در تایلند جریان یکشنبه به مراکز خرید که بسته شده اند و از ماه مارس.

چین هواپیمایی تنظیم کننده گزارش شده است که پروازهای بازگشته بود به 60 درصد از پیش از شیوع سطح بیش از 10 ، 000 در هر روز برای اولین بار پس از فوریه. 1. جدید مرگ و میر گزارش شده در یک ماه در جهان و دومین اقتصاد که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

چین گزارش داد فقط پنج مورد جدید در روز یکشنبه در حالی که کره جنوبی با ثبت 13, بالا بردن امیدوار است که شیوع جدید مربوط به کاباره ها در سئول ممکن است پایانی حتی اگر 168 بيمار آلوده شده اند تا کنون.

در آمریکا رئیس جمهور سابق باراک اوباما دوباره انتقاد آمریکا از رهبران نظارت بر coronavirus پاسخ گفتن فارغ التحصیلان دانشگاه های آنلاین است که به همه گیر نشان می دهد بسیاری از مقامات به عنوان او آن را “حتی تظاهر به صلاح باشد.” وی با اشاره به بدون نام اما به نظر می رسد دنده به کمپین معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دموکرات در حال اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

در کالیفرنیا بیشتر در پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی با استقبال بازدید کنندگان در مرحله دوم بازگشایی و بیشتر خرده فروشان ارائه منظقه وانت به مشتریان. فضای نمایشگاه در باغ وحش آتلانتا دوباره باز شده اند در حالی که در مکزیک و خرده فروشان و خانه عبادت و بسیاری از خدمات بازگشایی در ظرفیت محدود اما نه در دولت غربی, که در آن بسیاری از آن شیوع محور است.

در نیواورلئان شهر معروف آن غذاهای رستوران را به منظور محدود کردن تعدادی از رزرو به عنوان مقامات کاسته محدودیت.

“ما در حال رفتن به دادگاه اجرای آنچه در آن است به عمل در حالت عادی گفت:” کرک Estopinal یکی از صاحبان عصا & جدول در این شهر مشهور, فرانسوی, سه ماهه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: اسب مسابقه آهنگ و واتکینز گلن خودرو بین المللی پیگیری می بازگشایی اما با “هیچ جمعیت بدون فن.” او همچنین گفت که او می تواند تصور بازگشت از لیگ اصلی بیس بال در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع اما این بار بدون تماشاگر.

“اگر آن کار می کند از نظر اقتصادی است که بزرگ خواهد بود,” او گفت:.

___

Gorondi گزارش از بوداپست مجارستان و چان گزارش از لندن است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>