بانک های اروپایی ارائه امداد رسانی به دارندگان وام مسکن به عنوان coronavirus قرنطينه erikson درآمد

بانک ها در ایتالیا فرانسه و انگلستان در حال ارائه یک درجه نرمی به وام گیرندگان در تلاش برای پرداخت وام مسکن خو

توسط PATRIS-FUN در 20 اسفند 1398

بانک ها در ایتالیا فرانسه و انگلستان در حال ارائه یک درجه نرمی به وام گیرندگان در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را پس از اجباری قرنطينه را به شدت کاهش می یابد و توانایی خود را به آنها پرداخت.

لورا Castelli, ایتالیا, معاون وزیر اقتصاد گفت: رادیو Anch'io روز دوشنبه که دولت در حال همکاری با بانک ها برای اطمینان از خانواده ها و کسب و کارهای کوچک هستند و با توجه به برخی از مرتب کردن بر اساس به طور موقت امداد پرداخت در حالی که بخش شمالی کشور است که به طور موثر در مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

"بله خواهد شد که این مورد برای افراد و خانواده ها," او گفت: ایستگاه های رادیویی.

ایتالیا لابی بانکی, گروه, IBA, می گوید اعضای آن در حال حاضر به انجام هر کاری که آنها می توانند برای جلوگیری از شرکت ها و افراد از بین می رود در حالی که درآمد دارند از جمله تعلیق بهره پرداخت نمی مثال آنها را به عنوان پیش فرض برای تا یک سال و گسترش دوره های پرداخت.

بانک ایتالیایی اجرا سیاست های مشابه به مصرف کنندگان در طول بحران مالی است. ایتالیا تبدیل به مرکز ثقل این ویروس در اروپا با بیش از 9000 مورد تأیید و 463 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

ایتالیایی, کسب و کار شده اند ضربه سخت coronavirus به عنوان مصرف کنندگان نزدیک کیف پول خود را و ماندن در خانه. (Camilla کری/فردا نیوز)

در انگلیس از رویال بانک اسکاتلند اجرا کرده است سیاست های مشابه است که به برخی از وام گیرندگان رهایی از نیاز به پرداخت بدهی.

"ما در حال نظارت بر تاثیر بالقوه coronavirus سراسر همه مشتریان ما را به اطمینان حاصل شود ما می توانیم از آنها حمایت مناسب از طریق هر دوره از اختلال" سخنگوی این بانک به خبرنگاران گفت:.

انگلیسی, لابی بانکی گروه UK امور مالی می گوید: بسیاری از اعضای آن در حال حاضر به انجام چیزی مشابه. "[بانک] آماده و قادر به ارائه پشتیبانی به مشتریان خود را که تحت تاثیر مستقیم یا غیر مستقیم توسط COVID-19 که می تواند شامل ارائه و یا افزایش اضافه برداشت و یا اجازه می دهد بازپرداخت امداد برای وام و یا وام مسکن بازپرداخت: درخواست کمک در اوایل کلیدی" رئیس اجرایی Stephen Jones گفت.

بریتانیا تا کنون گزارش سه مورد مرگ و 278 مورد از coronavirus.

RBS شده است اکثر کنترل شده توسط مالیات دهندگان پس از آن بود bailed در سال 2008 در طول بحران مالی اما بخشی از یک بانکی کنگلومرا است که همچنین شامل NatWest و Belfast-بر اساس اولستر بانک.

روز دوشنبه NatWest اعلام کرد یک برنامه جدید است که تا 5 میلیارد پوند (تقریبا 9 میلیارد دلار Cdn) در دسترس برای کسب و کارهای کوچک که نیاز به کمک گرفتن از طریق تاثیر coronavirus از جمله بازپرداخت وام تعطیلات و موقت اضطراری وام بدون هزینه.

"در حالی که بسیاری از مشتریان ما هنوز به احساس اثرات مستقیم از Coronavirus من می خواهم NatWest به حق حمایت در محل پس از ما وجود دارد برای کمک به ما ... مشتریان زمانی که آنها به ما نیاز بیشتر" NatWest اجرایی آلیسون رز گفت: در یک نسخه.

رقیب بانک بریتانیایی لویدز می گوید: این کاهش هزینه ها و ارائه پرداخت تعطیلات برای برخی از مشتریان خود نهفته coronavirus.

"به عنوان مشتریان خود را به صورت جمله عدم اطمینان ما می خواهیم به ارائه اطمینان به آنها است که در صورت نیاز ما در اینجا برای کمک به با بیشتر سرمایه در گردش به آنها را از طریق موقت وقفه برای کسب و کار خود را و خود را به جریان نقدی" لویدز تجاری گروه بانکی دیوید Oldfield گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im