اروپا و روسیه به تعویق انداختن مریخ ماموریت در میان coronavirus محدودیت های مسافرتی

آژانس فضایی اروپا و روسیه Roscosmos کرد و گفت: آنها به تعویق انداختن یک برنامه ریزی مشترک ماموریت به مریخ تا 2022 در بخش با توجه به محدودیت های مسافرتی ناشی از شیوع کروناویروس

این ماموریت ExoMars شد و با توجه به راه اندازی این سال اما نگرانی در مورد ممکن است مشکلات فنی در حال حاضر باعث شد هر دو سازمان به بحث در مورد به تاخیر بیاندازد.

“این است که هدایت می شود در درجه اول نیاز به حداکثر رساندن نیرومندی از همه ExoMars سیستم و همچنین نیروی majeure شرایط مربوط به تشدید وضعیت اپیدمیولوژیک در اروپا که در سمت چپ کارشناسان ما عملا هیچ امکان ادامه با سفر به شریک صنایع” Roscosmos’ مدیر کل Dmitry Rogozin در بیانیه ای گفت.

ماموریت شما این است برای قرار دادن یک مریخ نورد در سیاره سرخ برای کمک به تعیین اینکه آیا تا کنون وجود حیات بر روی مریخ است. دانشمندان امیدوارند این کاوشگر بسته بندی شده با فن آوری بالا دستگاه و پس از نام شیمیدان انگلیسی روزالیند فرانکلین قادر خواهد بود به حفاری برای بیولوژیکی امضا از زندگی در زیر سطح مریخ و همچنین ارائه بیشتر بینش سیاره, تاریخچه آب است.

این آخرین شکست برای ExoMars برنامه که شاهد راه اندازی یک مدارگرد و یک تست کاوشگر در سال 2016. اثری گاز مدارگرد با موفقیت مستقر شده اند اما Schiaparelli کاوشگر malfunctioned و سقوط بر روی سطح مریخ برجسته دشواری قرار دادن یک کاوشگر بر روی این سیاره است.

“ما می خواهیم به خودمان را 100 درصد مطمئن شوید که از یک ماموریت موفق” گفت: ESA مدیر کل Jan emery emery. “ما نمی توانیم اجازه دهیم از هر گونه خطا. بیشتر تایید فعالیت خواهد اطمینان از یک سفر امن و بهترین نتایج علمی در مریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>