اروپا ‘دور’ گرمترین زمستان در ضبط

متوسط درجه حرارت در زمستان بیشتر از 3 درجه گرمتر از متوسط در سال بین سالهای 1980 و 2010. برای اولین بار نه تنها آلمانی تاکستان قادر به تولید محلی ظرافت “یخ شراب است.”

اروپا فقط تجربه “تا کنون” آن گرمترین زمستان از سوابق شروع به اتحادیه اروپا تغییر آب و هوا ناظر کوپرنیک اعلام کرد.

متوسط درجه حرارت در اروپا بین دسامبر 2019 و فوریه سال 2020 به 3.4 درجه سانتیگراد گرمتر از دمای متوسط بین سال های 1981 تا 2010 بر اساس این گزارش از کوپرنیک آب و هوا تغییر سرویس.

متوسط درجه حرارت نیز 1.4 درجه سانتیگراد بالای گرمترین زمستان تا کنون که 2015/16.

دما در شمال و شرق این قاره بود به خصوص بالا است. با وجود برخی از طوفان شدید آلمان از جمله کشورهایی است که تجربه به خصوص در زمستان گرم.

نگرانی وجود دارد در اطراف کشاورزی در سراسر اروپا است. این برای اولین بار بود زمستان تا کنون که آلمان قادر به تولید هر گونه یخ “شراب” محلی ظرافت ساخته شده از انگور برداشت وقتی یخ زده هستند.

بیشتر بخوانید: را گرمتر آب و جلوگیری از گسترش coronavirus?

درجه حرارت آب در سراسر جهان

“بطور قابل توجهی بالاتر از متوسط دمای بودند نه محدود به اروپا و اما تمدید بیش از بسیاری از روسیه و” آب و هوا سرویس نوشت در وب سایت خود.

“مناطق دیگر که کاملا قابل ملاحظه ای گرمتر از متوسط شامل شمال غربی آفریقا و ایران و افغانستان و آسیای مرکزی و چین با جیب کوچکتر در شمال و جنوب و آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقا و استرالیا” آنها توضیح داد.

ادامه مطلب: مهندسی آب و هوا — آن است که یک ایده خوب است ؟

گرمایش جهانی بود که نه تنها مقصر کوپرنیک مدیر کارلو Buontempo گفت و توضیح داد که در زمستان درجه حرارت به طور قابل توجهی متفاوت از سال به سال.

“اما این احتمال وجود دارد که این نوع از حوادث ساخته شد شدید تر با گرمایش جهانی روند,” او گفت:.

اتحادیه اروپا رسمی آب و خدمات با استفاده از اطلاعات از satellies کشتی هواپیما و ایستگاه های آب و هوا برای تعیین یافته های آن است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>