یورو 2020 به تعویق افتاد برای 1 سال به دلیل COVID-19 همه گیر

در نظر گرفتن یک تصمیم دشوار است که بیشتر شد اجتناب ناپذیر روز به روز این بدن حاکم از فوتبال اروپا به تعویق افتاد آن خیمه قهرمانی برای یک سال در روز سه شنبه.

یورو 2020 شد یورو 2021 در یک تغییر عمده به صورت بین المللی فوتبال تقویم است که در مستند به دلیل شیوع کروناویروس و با روشن پایانی در چشم.

این ویروس در حال حاضر “باعث می شود فوتبال و زندگی در اروپا کاملا غیر ممکن است” UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت.

این مسابقات بود که به علت باز در 12 ژوئن در رم است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سال آینده از 11 ژوئن تا 11 جولای در همان 12 میزبان سازمان ملل.

آن است که به دور از روشن زمانی که بحران بهداشت عمومی می تواند به سهولت به اندازه کافی برای فوتبال اروپا را از سر گرفت. هنوز هم گرفتن یورو 2020 کردن تقویم پاک ارزشمند هفته در ماه ژوئن هنگامی که در لیگ و جام و لیگ قهرمانان و لیگ اروپا می تواند تکمیل شود.

“ما فکر می کنیم تعویق انداختن یورو است که تنها [راه] به دست آوردن یک شانس به لیگ ملی و برای تمام مسابقات باشگاه به پایان برساند” Ceferin گفت.

تصمیم گیری ساخته شده پس از ویدئو کنفرانس

کمیته اجرایی یوفا تصمیم پس از میزبانی یک کنفرانس ویدئویی در تماس با آن 55 ملی عضو فدراسیون.

اروپا قهرمانی نهایی به طور معمول جذب یک پخش مخاطبان از 300 میلیون نفر در سراسر جهان و 51-بازی مسابقات ساخته شده UEFA سود 830 میلیون یورو ($912 میلیون دلار آمریکا) چهار سال پیش.

“حرکت یورو 2020 می آید در هزینه برای یوفا” Ceferin در بیانیه ای گفت.

بازی در ماه ژوئن 2021 طول می کشد مسابقه خرما از دیگر تیم ملی بازی که یوفا در حال حاضر به فروش می رسد پخش و حامی حقوق.

روز سه شنبه تصمیم گرفته شد پس از شدید گفتگو با یوفا را 55 عضو فدراسیون و رهبران اروپا باشگاه فوتبال.

یورو 2020 برنامه ریزی شده بود به بازی در دوازده کشور از ایرلند به جمهوری آذربایجان و روسیه به ایتالیا. یک سال تعویق شد یوفا مورد علاقه گزینه در هفته گذشته.

“سلامتی همه کسانی که در این بازی این است که اولویت و همچنین برای جلوگیری از قرار دادن هر گونه فشار غیر ضروری در ملی خدمات عمومی درگیر در برگزاری مسابقات” لیگ گفت.

توقف در بازی میان همه گیر است و همچنین قرار دادن رادیو و تلویزیون معاملات به ارزش صدها میلیون دلار در انتظار نگه داشته و می تواند منجر به 2019-20 فصل بودن لغو در برخی از مسابقات.

یوفا اولین تماس در روز سه شنبه با رهبران اروپایی, باشگاه, انجمن اروپایی و لیگ های گروه به همراه FIFPro اتحادیه بازیکنان.

تکمیل لیگ داخلی فصل اجازه می دهد به عنوان اهدا می شود و تصمیم می گیرید نوشته بعدی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا. اولین بازی های مقدماتی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواخر ماه ژوئن.

اگر از سرگیری فصل ممکن است یک گزینه برای تکمیل این فصل شامل بازی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی به صورت تک بازی ها به جای بیش از دو پا که در آن هر تیم دارای یک صفحه اصلی مطابقت دارد.

یکی از گزینه نشان داد لهستانی فدراسیون فوتبال برای لیگ قهرمانان بازی را جذاب ترین آخر هفته شکافها در حالی که در لیگ بازی اواسط هفته.

قهرمانان, لیگ, نهایی است که برای برنامه ریزی در 30 مه در استانبول و شهر نیز می تواند خواسته میزبان مرحله نیمه نهایی در یک مینی مسابقات در تاریخ بعد. به احتمال زیاد آخرین تاریخ دسترسی به بازی نهایی است 27 ژوئن.

همچنین 16 از یوفا اعضای درگیر در یورو 2020 پلی آف که قرار بود در مارس 26 و 31. آنها تصمیم خواهد گرفت که آخرین چهار ورودی در 24 کشور نهایی مسابقات و در حال حاضر می توان در اوایل ماه ژوئن است.

به تعویق انداختن یورو 2020 نیز ایجاد کرده است یک پرونده از, تیم ملی, بازی در یک بسته بندی, تقویم, مدیریت توسط فیفا.

هماهنگ حرکت

در هماهنگ حرکت یوفا به دنبال داشت روز سه شنبه توسط آمریکای جنوبی فوتبال بدن CONMEBOL که به تعویق افتاد کوپا امریکا یک سال به همان بازی تاریخ.

لیونل مسی و نیمار در حال حاضر می توان پاک به بازی خود را برای باشگاه های اروپا اگر بازی سر در این فصل است.

ژوئن 2021 اشغال شده بود توسط یوفا ملل لیگ نهایی مسابقات چهار تیم به علاوه شروع فیفا افتتاحیه 24-تیم باشگاه جام جهانی. آن است که با توجه به میزبانی چین و ویژگی های هشت باشگاه های اروپا اما هیچ رادیو و تلویزیون و یا حمایت از معاملات هنوز اعلام شده است.

“من می خواهم برای تشکر از فیفا و رئیس جمهور آن جیانی رده مربیان که نشان می دهد آن را به انجام هر آنچه که مورد نیاز است را به این تقویم جدید کار” Ceferin گفت.

در فیفا بیانیه رده مربیان گفت که او آماده بود به درخواست دولت چین و فدراسیون فوتبال به قبول یک تاخیر این باشگاه در جام جهانی. این بدان معناست که این مسابقات را می توان بعد از آن در سال 2021 و یا در هر کدام از دو سال آینده.

“به خصوص در فوتبال پیدا کردن مناسب و عادلانه راه حل در سطح جهانی ضروری است” گفت: رده مربیان خواهد شد که پیشنهاد تغییرات در یک تماس یکشنبه با هیئتی از معاونان.

بازی های مقدماتی برای جام جهانی 2022 در قطر نیز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 2021 در بسیاری از کشورهای اروپایی. وجود دارد در حال حاضر هیچ فضایی در تقویم برای برنامه ریزی مجدد تمام کسانی که بازی ها و کاهش مقدماتی برنامه به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفته شود.

هر گونه کاهش در تیم ملی مسابقات را تحت تاثیر عضو فدراسیون درآمد و متمرکز رادیو و تلویزیون معاملات موفق توسط یوفا.

کوپا امریکا به تعویق افتاد تا 2021

امسال کوپا امریکا شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به نگرانی از گسترش coronavirus, آمریکای جنوبی کنفدراسیون فوتبال (CONMEBOL) گفت: در روز سه شنبه.

12 تیم مسابقات بود که در اصل برنامه ریزی شده را از 12 ژوئن تا جولای 12 در کلمبیا و آرژانتین به شرح زیر یورو 2020 قهرمانی در تحت فشار قرار دادند پشت یک سال با ورزش جهانی بودن را به متوقف مجازی با شیوع کروناویروس.

“این فوق العاده ای برای اندازه گیری وضعیت غیر منتظره و در پاسخ به نیازی اساسی برای جلوگیری از نمایی تکامل از ویروس” گفت: CONMEBOL جمهور الخاندرو دومینگز.

دمینگوز گفت: موکول مسابقات خواهد بود بازی بین 11 ژوئن و جولای 11, 2021.

“این آسان نیست برای گرفتن این تصمیم اما ما باید حفاظت در همه زمان سلامت بازیکنان ما و تمام کسانی که بخشی از فوتبال آمریکای جنوبی ، هیچ شک و تردید است که قدیمی ترین تورنمنت بین المللی در جهان خواهد بود قوی تر از همیشه در 2021.”

کوپا امریکا یکی از بزرگترین قرعه کشی در فوتبال, تقویم با بازیکنان از جمله لیونل مسی, نیمار, Sergio Aguero, لوئیس سوارز و جیمز رودریگز تمام ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>