سه روز پس از Brexit تفاوت بین اتحادیه اروپا و بریتانیا دوباره تلفظ می شود. موضوع تجارت آزاد باقی مانده است دشوار است به عنوان یک طرف اصرار بر قوانین دیگر رد آنها. برند Riegert از بروکسل.

این واقعیت است که اتحادیه اروپا اصرار دارند در یک سطح میدان بازی در آن آینده روابط با بریتانیا باید به عنوان “تعجب” به انگلستان گفت: اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier در بروکسل.

Barnier که ارائه شده خود مذاکره قیمومیت توصیه می شود نخست وزیر بوریس جانسون نگاهی به اتحادیه اروپا-بریتانیا سیاسی مشترک اعلام اکتبر 2019. ماده 17 آمده است که هر دو طرف در تلاش برای یک نمایشگاه تجاری رابطه بر اساس همان قوانین — سطح میدان بازی است.

نزدیک دولت بریتانیا پایبند به بلوک قوانین و نزدیک روابط اقتصادی می تواند Barnier گفت. اگر بریتانیا می خواستم برای خداحافظی به بازار داخلی اتحادیه اروپا و قوانین آن و به اتحادیه گمرکی آن را به انتخاب خود او اضافه شده است. او گفت که مذاکرات درباره یک توافقنامه تجارت آزاد است که با توجه به شروع در چند هفته زمان ظاهرا در مورد حرکت و نزدیک به هم اما در مورد حرکت بیشتر از هم جدا. “در آینده بریتانیا نمی تواند به عنوان نزدیک به عنوان آن را به عنوان یک عضو از اتحادیه اروپا” Barnier گفت: در بروکسل.

UK Prime Minister Boris Johnson (picture-alliance/AP Photo/F. Augstein)

نخست وزیر بریتانیا جانسون اصرار در بازی بیس بال در حالی که درخواست برای سافتبال پاسخ از بروکسل در تجارت

جانسون حاضر قوانین سخت و سریع

تقریبا در همان زمان نخست وزیر بریتانیا پا به تریبون در لندن و مشخص خود را در استراتژی مذاکره برای کسب و کار و نمایندگان رسانه ها. جانسون را رد کرد اتحادیه اروپا خواستار برابر قرارداد به توافق رسیدند قوانین در روابط اقتصادی است. وجود دارد بدون نیاز به چنین پیمان جانسون استدلال کرد چون انگلستان بهتر است از اتحادیه اروپا در زمینه حفاظت از محیط زیست و ایمنی محصول و قانون کار به هر حال. “ما نیاز به یک پیمان جدید” جانسون گفت. نخست وزیر به جای آن می خواهد یک پیمان تجارت آزاد در امتداد خطوط از CETA توافقنامه تجارت آزاد امضا شده توسط اتحادیه اروپا و کانادا. اما CETA همچنین نشان می دهد برابر قوانین در بسیاری از بخش های اقتصادی.

کمیسیون اتحادیه اروپا اشاره کرده است که توافق با کانادا را شامل نمی شود, بانکی و خدمات مالی — خدمات است که حدود 80 درصد از صادرات به اتحادیه اروپا. “Passporting” این شناسایی به صورت خودکار از محصولات مالی در همه کشورهای اتحادیه اروپا که دیگر وجود داشته باشد. این اثر در لندن مالی توپی در هوا.

“من نمی خواهم حالات روز قیامت” نخست وزیر گفت یک خبرنگار اصرار دارد که اقتصاد بریتانیا در حال رشد است و ادامه خواهد داد به انجام این کار. جانسون به یاد می آورد که ریشه های انگلیسی, جامعه بزرگ دریایی کشور ساخت تشابه به “سفر بزرگ” پادشاهی است که در حال حاضر شاهد.

ادامه مطلب: تقسیم انگلستان وارد یک عصر جدید

سخت مبارزه با تروریسم در اروپا هنوز هم امکان

در همین حال اتحادیه اروپا و مذاکره کننده Barnier جلب توجه به تاریخ 31 دسامبر که او گفت: هنوز هم یک “پرش از روی مانع.” اگر هیچ توافق رسیده است با بریتانیا تا پایان سال است که در پایان دوره انتقال گمرکی وضع خواهد شد و کنترل معرفی خواهد شد ابتدا در 2021. اتحادیه اروپا معتقد است که زمان برای مذاکرات بسیار کوتاه است. با توجه به اولیه جدول زمانی ارائه شده توسط Barnier تنها دو دور از مذاکرات برنامه ریزی شده است. نتایج انتظار می رود در ماه اکتبر نوشته شود تا به عنوان قرارداد و تایید شده توسط نهادهای مختلف در اتحادیه اروپا در زمان مناسب قبل از پایان سال است.

در علاوه بر این به یک توافقنامه تجارت آزاد اتحادیه اروپا نیز به دنبال یک توافق در آینده همکاری در امور خارجه و سیاست امنیتی بنابراین مقامات پلیس و سرویس های مخفی را می توانید در ادامه به همکاری و تبادل اطلاعات. اتحادیه اروپا و بریتانیا نیز باید همچنان به همکاری در تحریم ها علیه روسیه و ایران و یا کشورهای دیگر. در سخنرانی خود در لندن نخست وزیر بریتانیا همچنین صحبت در حمایت از سیاست خارجی همکاری است.

A fish market in Peterhead, UK (picture-alliance/dpa/C. Meyer)

بروکسل و لندن تلاش خواهد کرد به چکش کردن شیلات توافق تابستان

شیلات توافق

در تابستان احزاب امید به مذاکره شیلات توافق با هدف تنظیم دسترسی به آب از 2021 به بعد. فرانسه بلژیک و هلند شیلات می خواهید به ادامه قادر به بازیگران شبکه خود را در ماهی غنی از آبهای اطراف جزایر بریتانیا. نخست وزیر Johnson, اما می خواهد به انگلیسی, قایق های ماهیگیری اولویت و “کنترل” در سراسر کشور را در آبهای ساحلی.

تا کنون انگلیسی, شیلات, فروش عمده گرفتن خود را در اتحادیه اروپا — دسترسی به بازارهای نتیجه خواهد بود بسیار مهم در آینده است. از نظر حجم ماهیگیری است و نه ناچیز در روابط تجاری بین اتحادیه اروپا و بریتانیا اما از نقطه نظر سیاسی این موضوع بسیار انفجاری با توجه به کمیسیون اروپا. فرانسه به عنوان مثال به احتمال زیاد به توجه نزدیک به دولت بریتانیا عمل خواهد کرد در این موضوع است.

بیشتر بخوانید: “من دست خود را عمل گرایی’ می گوید اتحادیه اروپا von der Leyen از خروج انگلستان

مذاکرات در ماه مارس

دور اول مذاکرات میان 27 کشور اتحادیه اروپا و عضو سابق بریتانیا برنامه ریزی شده است برای شروع در اوایل ماه مارس.

“ما می خواهیم به باقی می ماند همکاران و مذاکره با حسن نیت و شفاف” Barnier گفت. بر خلاف دیگر مذاکرات تجاری تمام اسناد و مدارک مربوط به پیشرفت مذاکرات با انگلستان به طور مداوم منتشر شده است. مدت کوتاهی قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا در روز جمعه, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رییس جمهور اورسولا فون Leyen گفت: DW اتحادیه اروپا آماده شد برای شکست مذاکرات تجارت آزاد. “ما در این موقعیت شروع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر