اتحادیه اروپا و ترکیه به بررسی مهاجر معامله به عنوان پناهندگان باقی مانده در برزخ یونانی در نزدیکی مرز

اتحادیه اروپا و ترکیه توافق کردند که به نقد و بررسی چهار ساله و مقابله در مدیریت مهاجرین و پناهندگان در تلاش برای حل و فصل اختلاف است که فرستاده هزاران نفر از مردم ترکیه-یونان مرز امید رسیدن به اروپا, بالا, مقامات اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت:.

تحت 2016 توافق اتحادیه اروپا ارائه ترکیه تا شش میلیارد یورو (9 میلیارد دلار کانادا) برای کمک به پناهندگان سوری در آن میزبان سریع دنبال عضویت در اتحادیه اروپا و دیگر مشوق ها برای جلوگیری از اروپا محدود شدند. تعداد ورود در یونان از ترکیه به طور چشمگیری کاهش یافته و پس از این معامله اثر صورت گرفت.

پس از گفتگو با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در بروکسل رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: تیم به رهبری توسط مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر کار “در روز بعد برای روشن شدن اجرای این قرارداد بین ترکیه و اتحادیه اروپا می شود که برخی از ما در همان صفحه.”

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که در مذاکرات با اردوغان “وجود دارد تمرکز بر روی ‘اجازه دهید بحث در مورد آنچه که در واقعیت است. بیایید مرتب کردن چگونه هر دو طرف دیدن گذشته و ما چگونه ارزیابی اتحادیه اروپا-ترکیه بیانیه است.'”

رهبر ترکیه در سمت چپ و بدون صحبت با رسانه ها. مقامات از دفتر خود در توصیف این مذاکرات به عنوان “مولد.”

ترکیه میزبان برخی از 3.6 میلیون پناهنده از سوریه که در آن نیروهای خود را در حال مواجه خاموش در برابر روسیه حمایت نیروهای دولتی سوریه.

اردوغان را متهم به اتحادیه اروپا از دیدار تعهدات خود از جمله عدم پرداخت پول وعده داده شده به ترکیه تحت 2016 قرارداد. اتحادیه اروپا می گوید که disbursing وجوه بلکه متهم اردوغان از “باج” برای تکان دادن مهاجران از طریق به اروپا در اواخر ماه گذشته پس از ده ها تن از سربازان کشته شده در جنگ در سوریه و عراق است.

پرسید که آیا اردوغان وعده داده شده به راه اندازی مجدد ترکیه را تلاش برای جلوگیری از مهاجران از خروج از کشور, میشل گفت: “آنچه در این بیانیه و چه در اردوی ترکیه انجام نشده است.”

کشورهای اتحادیه اروپا باید بسیج یونان است که همچنین عضو ناتو و توصیف آن به عنوان یک “سپر” حفاظت از اروپا در مرز با جهان خارج است.

قبلا یک سطح بالا ترکی, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود در خط با دولت با قوانین گفت: دو طرف می خواهم در مورد یک تجدید نظر ممکن است از توافق. آن را بلافاصله روشن اگر این بررسی منجر به یک.

اردوغان نیز شده بود انتظار می رود به افزایش نگرانی ها پیرامون اتهام خشونت توسط مقامات یونانی به آنها فشار مهاجران به ترکیه است.

یونان اعزام شده پلیس ضد شورش و ماموران مرزی به دفع مردم و مرز منطقه دیده می شود پس از درگیری های خشونت آمیز. در شنبه اسرائیلی سنگ پرانی در یونانی پلیس و تلاش برای پایین کشیدن یک حصار مرزی.

Von der Leyen گفت که استفاده از “نیروی بیش از حد” غیر قابل قبول است و این امنیت اقدام باید “متناسب” اما اتحادیه اروپا به طور کلی بوده است تمایلی به آشکارا انتقاد از اقدامات پلیس است.

پس از پایان ماه فوریه هزاران نفر از مهاجران را به رهبری به نقطه در امتداد مرز یونان به ترکیه تبدیل شده به دور از توافق زده با اتحادیه اروپا در سال 2016. (CBC)

پر از دست انداز روابط

روابط بین ترکیه و اتحادیه اروپا soured پس botched کودتا علیه اردوغان در ماه جولای سال 2016. اتحادیه اروپا با انتقاد از مقیاس اردوغان پس از کودتا سرکوب مخالفان و به طور موثر منجمد ترکیه را محکوم پیشنهاد برای پیوستن به بلوک.

برخی از وزرای خارجه اتحادیه اروپا را مورد انتقاد ترکیه گفت آن است که با استفاده از مهاجران ناامیدی برای اهداف سیاسی.

وضعیت در یونان و ترکیه مرز زمینی به طور کلی آرام در روز دوشنبه. مقامات یونانی گفت: در 24 ساعت منتهی به صبح روز دوشنبه آنها مسدود شده بود 1,646 تلاش برای عبور از مرز و بازداشت دو نفر: یک درهم و یک مصری است.

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از مهاجران انبوه در ترکیه در اتحادیه اروپا دیگر مرز با بلغارستان.

افغان مهاجر Keramet بوسه دختر خود را Bahar آنها به عنوان منتظر در شهرستان مرزی ادیرنه ترکیه در نزدیکی یونان. (Murad Sezer/فردا نیوز)

‘تهدید و باج خواهی’

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در ضمن استقبال اردوغان در سفر به بروکسل گفت که او امیدوار است آن را علامت گذاری به عنوان “شروع د-تشدید بحران است.”

صحبت کردن در برلین که در آن او همچنین ملاقات با صدراعظم Mitsotakis گفت: “باید یک بتن تغییر در آنکارا سیاست” اگر ترکیه برای تبدیل شدن به یک متحد اتحادیه اروپا در مسئله مهاجرت یک بار دیگر.

اولین گام او گفت: خواهد بود برای اردوغان “بلافاصله پس از برداشت مردم از جان گذشته او جمع شده بودند” در مرز و به قبول بازگشت کسانی که گرفتار داشتن وارد یونان به طور غیر قانونی.

“یونان همواره … به رسمیت شناخته شده و می دانیم که ترکیه نقش مهمی را در مدیریت مهاجرت مشکل است. و آن نیاز اروپا را برای کمک به آن را انجام دهد” Mitsotakis گفت. “اما این نمی تواند اتفاق می افتد … تحت شرایط تهدید و اخاذی استفاده مردم از جان گذشته به عنوان آلت.”

برخی از ساکنان یونانی مناطق مرزی از جمله سلیمان در نزدیکی سواحل ترکیه را تلاش برای جلوگیری از ورود افراد جدید خود را. در جزیره لزبوس گروه را مرعوب سازمان امداد و روزنامه نگاران و راه اندازی موانع برای جلوگیری از تازه واردان از رسیدن به این جزیره مهاجر کمپ.

هزاران نفر از مهاجران در حال حاضر در یونان قبل از ترکیه اعلام کرد که مرزهای خود را باز بسیاری از آنها در انبوه اردوگاه به سر می برند در جزایر یونانی رو به سواحل ترکیه. بخشی از 2016 اتحادیه اروپا و ترکیه در مقابله تصریح تازه واردان باید باقی می ماند در جزایر انتظار اخراج مگر اینکه آنها با موفقیت برای درخواست پناهندگی در یونان.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ در ملاقات با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در برلین در روز دوشنبه. (Markus شرایبر/آسوشیتد پرس)

آلمان دولت ائتلافی گفت: اوایل روز شنبه این کشور مایل بود به “حمایت از یونان در مورد مشکل وضعیت انسانی در حدود 1000 تا 1500 نفر از کودکان در جزایر یونانی است.”

دولت آلمان می تواند میزبان کودکان در نیاز مبرم به درمان پزشکی و یا کسانی که مراقب افراد زیر سن قانونی کمتر از 14 باشد. آن را نمی گویند که دقیقا چه بسیاری از کودکان آلمان را اما گفت که یک توافق می تواند به مذاکره با اروپا “ائتلاف مایل” در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>