اتحادیه اروپا-ترکیه مهاجرت برای مقابله با ‘مرده’ هشدار یونانی PM

یک معامله برای جلوگیری نامنظم مهاجران از ورود به اتحادیه اروپا از طریق ترکیه سقوط کرده است با توجه به ” نخست وزیر یونان. دهها هزار نفر از مهاجران به امید ورود به اتحادیه اروپا را جمع آوری کرده اند در مرز یونان و ترکیه.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis روز جمعه گفت: یک نقطه عطفی اتحادیه اروپا و ترکیه توافقنامه ای را برای جلوگیری از مهاجرت نامنظم به بلوک به طور موثر فرو ریخت.

“در حال حاضر اجازه دهید صادقانه توافق مرده است” Mitsotakis به ما گفت گوینده سی ان ان. “و این مرده چرا ترکیه تصمیم گرفته است به طور کامل نقض قرارداد به دلیل آنچه اتفاق افتاده در سوریه است.”

تنش ها افزایش یافته است در یونان و ترکیه مرز مشترک پس از ده ها هزار نفر از مهاجران در آنجا جمع شده بودند به امید عبور به اتحادیه اروپا. اما مقامات اروپایی را متهم به ترکیه را قادر می سازد مردم را به تلاش برای عبور از مرز غیر قانونی است.

“آنها باید به طور سیستماتیک با کمک هر دو در زمین و در دریا, مردم در تلاش خود را برای عبور به یونان گفت:” Mitsotakis. “اروپا در حال رفتن به تهدید بیش از این مشکل با ترکیه است.”

ادامه مطلب: ‘ما هیچ انتخاب دیگری’: افغان رشته در یونان دروازه

روز جمعه اتحادیه اروپا وزیر امور خارجه ملاقات کرد به ابراز “همبستگی کامل با یونان” گفت: چهره ها “یک وضعیت بی سابقه ای.”

“وضعیت در اتحادیه اروپا, خارجی مرز قابل قبول نیست. اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن باقی می ماند مصمم به طور موثر حفاظت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا. غیر قانونی گذرگاه تحمل نخواهد شد” گفت: دمشق در بیانیه منتشر شده پس از این نشست است.

ترکیه درخواست جدید مقابله

در سال 2016 به اتحادیه اروپا یک معامله با ترکیه است که به طور موثر بسته به اصطلاح بالکان مسیر هنگامی که به عنوان اصلی ترین مسیر برای صدها هزار نفر از پناهندگان فراری از جنگ در سوریه است.

در ازای نگه داشتن مردم را از عبور به یونان, اتحادیه اروپا ارائه ترکیه €6 میلیارد دلار ($6.8 میلیارد دلار) همراه با تجارت و انگیزه های سفر به عنوان بخشی از معامله است.

اما رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه که اتحادیه اروپا و ترکیه در مقابله نیاز به تجدید نظر به دلیل شرایط توافقنامه بودند دیگر موثر با توجه به بیانیه ای از دفتر خود را.

ادامه مطلب: در حال آلمان و اتحادیه اروپا آماده برای هجوم پناهندگان?

Map showing routes used by migrants to reach the EU

Coastguard دخالت

مدت کوتاهی پس از اردوغان در بیانیه ای ترکیه گارد ساحلی گفت: آنها دستور برای جلوگیری از مهاجران از تلاش برای عبور از دریای اژه به یونان با استناد به شرایط نا امن.

“در حالی که اصل عدم مداخله با مهاجران غیر قانونی که مایل به ترک ترکیه باقی مانده است که باید اجرا چنین رویکردی را پوشش نمی دهد دریا گذرگاه با توجه به تهدید کننده زندگی خطر” گارد ساحلی گفت: با استناد به یک نامزد ریاست جمهوری ترکیه سفارش.

در ضمن در مرز مشترک روزنامه نگاران بودند ظاهرا مانع از نزدیک شدن به منطقه ای که در آن مهاجران را جمع در یونان و ترکیه مرز مشترک با توجه به DW خبرنگار جولیا هان.

“وجود دارد برخی از گزارش ها حاکی از آن است که [ترکی] سربازان وجود دارد تشویق پناهندگان یا مهاجران شاید به استفاده از خشونت به تقاضای عبور به اروپا” هان گفت. “مردم ما به صحبت کردیم همچنین به ما گفت که اگر چه آنها برخی از دسترسی به مواد غذایی و نوشیدنی, درجه حرارت در اینجا به خصوص دشوار است.”

“این همچنین به ما گفت که هنوز هم وجود دارد هزاران نفر وجود دارد در حال انتظار برای عبور به اتحادیه اروپا است.”

ادامه مطلب: نظر: اروپا دهکدهای از دست داد روح خود را در مرز

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

ls/اس ام اس (AFP “رویترز” dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>