اتحادیه اروپا و ترکیه مهاجر مقابله هنوز دست نخورده آلمان می گوید

رهبران آلمان و ترکیه و انگلیس و فرانسه برگزار شد, تماس تصویری به تلاش برای متوقف کردن یک جدید اتحادیه اروپا بحران مهاجرت. آنگلا مرکل متعهد به نگه داشتن زودتر پیمان می پردازد که ترکیه برای بازگشت مهاجران.

کشورهای اروپایی همچنان متعهد به 2016 اتحادیه اروپا-ترکیه پناهنده معامله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اصرار داشت در روز سه شنبه پس از یک چهار راه ویدئو کنفرانس با او ترکی و فرانسه و همتایان انگلیسی.

مرکل گفت: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که او مایل به افزایش بودجه اتحادیه اروپا برای مراقبت از پناهندگان در ترکیه در بازگشت به آنکارا متوقف کردن هزاران نفر از پناهندگان در تلاش برای عبور از ترکیه-یونان مرز.

تماس به دنبال فوران جدید مهاجر بحران اتحادیه اروپا و خارجی از مرز ترکیه در ماه گذشته افتتاح شد ترکیه مرز. این تصمیم باعث شد هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان به عجله به سمت یونانی طرف مرز.

آنکارا تاکتیک کار می کند

اردوغان حرکت به دنبال فشار بروکسل برای کمک به ترکیه در مقابله با بحران انسانی اتفاق می افتند در شمال سوریه را در استان ادلب. ترکیه در حال حاضر مبارزه با کمک برخی از 3.5 میلیون سوری که فرار کرده اند 10 سال جنگ است.

رهبر ترکیه نیز متهم کرد اتحادیه اروپا از عدم احترام به نظر زودتر پناهنده معامله است که می بیند ترکیه پرداخت را شکست خورده پناهندگی پناهجویان از اروپا است.

در حالی که ادلب و مرز بحران شد, بالا از دستور کار روز سه شنبه تماس ویدیویی رهبران این چهار کشور همچنین توافق کردند که آنها “باید از دست ندهیم” از توقف مذاکرات در حال گسترش اتحادیه گمرکی بین اتحادیه اروپا و ترکیه صدراعظم آلمان به خبرنگاران گفت: پس از تماس است.

این مذاکرات که همچنین شامل جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر بوریس جانسون در اصل برنامه ریزی شده برای استانبول اما روشن شد به یک تماس تصویری با توجه به کروناویروس بحران است.

ادامه مطلب: ‘اردوغان سوء استفاده از پناهندگان: سوریه در آلمان در مرز یونان و ترکیه بحران

چه شده است که وضعیت در یونان-ترکیه مرز ؟

تصاویر نشان داده اند مهاجران بودن اشک تانک به عنوان آنها سعی کردند به زور راه خود را در سراسر مرز. مقامات یونانی نیز استفاده از ماشین های آب پاش علیه کسانی که در تلاش برای ورود به.

اردوغان گفته بود یونان را درمان مهاجران و پناهندگان در مرز خود بود شبیه به رژیم نازی.

یونان را به حالت تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه.

ادامه مطلب: در حال آلمان و اتحادیه اروپا آماده برای هجوم پناهندگان?

آنچه اتفاق می افتد در سوریه است ؟

یکشنبه, جنگ جاری در سوریه وارد دهمین سال است. این جنگ آواره 11 میلیون نفر کشته و بیش از 384,000 از جمله 116,000 شهروندان است.

اخیرا نزدیک به 1 میلیون نفر مجبور به فرار از زمانی که مبارزه شکست بین روسیه و نیروهای ترکیه در شمال غربی منطقه ادلب آخرین دژ شورشی در این کشور است.

آتش بس در حال حاضر در محل, اما درگیری را ترک کرده است یک بحران انسانی را ترک کرده است که هزاران نفر از مردم در تکاپوی پیدا کردن مواد غذایی, سرپناه و لوازم بهداشتی.

mm mvb/ng (dpa, AFP, Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>