اتحادیه اروپا با کف دست زدن تحریم ها در کامبوج بیش از حقوق بشر

اتحادیه اروپا “نخواهد ماند و به عنوان دیده بان دموکراسی فرسوده,” بلوک دیپلمات ارشد جوزپ Borrel گفت: در حالی که اعلام تحریم های تجاری در کامبوج. این کشور آسیایی شده است حکومت قدرتمند Hun Sen برای 35 سال است.

بروکسل تصمیم به تعلیق برخی از کامبوج منافع تجاری با اتحادیه اروپا بلوک مقامات اعلام کرد و گفت که تعلیق را تحت تاثیر قرار میدهد به حدود €1 میلیارد دلار ($1.09 میلیارد دلار) از کامبوج سالانه صادرات به بلوک و یا تقریبا یک پنجم از مجموع آن است.

دلیل این حرکت با توجه به بالا دیپلمات اتحادیه اروپا جوزپ Borell است به فشار کامبوج دولت به رفع آن رکورد در حقوق بشر و آزادی بیان است.

“اتحادیه اروپا نخواهد ماند و به عنوان دیده بان دموکراسی فرسوده حقوق بشر محدود و بحث آزاد سکوت” Borell در بیانیه ای گفت.

کامبوج یکی از چندین کشورهای در حال توسعه است که معاملات با اتحادیه اروپا در به اصطلاح “همه چیز اما اسلحه” (EBA) از نظر. این اجازه می دهد تا ملت وظیفه-دسترسی رایگان به بازار اتحادیه اروپا برای همه چیز به جز سلاح و مهمات. اتحادیه اروپا کامبوج بزرگترین شریک تجاری. این کشور آسیایی boastsa بزرگ پوشاک بخش است که کارمندان حداقل 700 ، 000 نفر از کارگران. لباس بخشی زیادی از کامبوج-صادرات به اتحادیه اروپا که به مبلغ €5.4 میلیارد دلار در سال 2018 است.

انواع خاصی از کفش و لباس خواهد بود از مطالعه حذف از آخرین تعلیق از مقامات اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت:. این تصمیم به رفتن به اثر در ماه اوت مگر اینکه کشورهای اتحادیه اروپا از بلوک قانونگذاران سرنگونی آن است.

“ما باید سعی کنید برای زنده ماندن’

کامبوج در پاسخ با عصبانیت به بروکسل اعلام کرد و گفت که تعلیق شد “باعث شده بسیاری از سوء تفاهم ها و سوء تفاهم ها در مورد واقعی واقعیت” در کشور است.

این رهبر کشور کامبوج است که حکومت کامبوج از سال 1985 قبلا گفت که این کشور خواهد “نه تعظیم سر آن” به اتحادیه اروپا انتقاد. او همچنین گفت که از آن مهم تر برای حفظ استقلال و حاکمیت نسبت به حفظ تجارت امتیازات.

“ما باید سعی کنید برای زنده ماندن” خود ما و او گفت: قبل از این تصمیم اعلام شد.

Hun Sen رژیم مواجه شده است انتقاد بیش از آن در درمان از مخالفان سیاسی مستقل رسانه های مخالفان و اتحادیه های کارگری. بروکسل بوده است به خصوص در انتقاد از دولت را درمان Hun حریف Kem Sokha که در حال حاضر در دادگاه برای خیانت او پس از مخالفت حزب منحل شد.

dj/msh (AP dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>