اتحادیه اروپا را تهدید می کند سخت تر نفرت گفتار قوانین پس از Facebook جلسه

تکنولوژی غول های صورت می تواند مجازات های سخت در اتحادیه اروپا اگر آنها موفق به اندازه کافی محدود کردن سخنرانی

توسط PATRIS-FUN در 28 بهمن 1398

تکنولوژی غول های صورت می تواند مجازات های سخت در اتحادیه اروپا اگر آنها موفق به اندازه کافی محدود کردن سخنرانی نفرت. خبر می آید جلوتر از انتظار پیشنهاد برای جلوگیری از تسلط شرکت های مانند Facebook گوگل و آمازون است.

یک دیدار رسمی به صورت دیجیتال سیاست روز دوشنبه هشدار داد که شرکت های فن آوری می تواند سخت تر قوانین و مجازات در اتحادیه اروپا اگر آنها موفق به اندازه کافی محدود کردن سخنرانی نفرت و دروغ.

"سیستم عامل آنلاین و خاص آن جامعه در حال حاضر ... آشکار مسئولیت نسبت به شهروندان ما نسبت به همه ما نسبت به کسانی که به کاربران آن در جامعه و همچنین در جهت دموکراسی" کمیسر اتحادیه اروپا تیری برتون گفت: پس از جلسه با همکارش Margrethe بازرگانی و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

زوکربرگ در بروکسل اصرار مقامات اتحادیه اروپا به نه بیش از حد در مجازات عامل برای حمل "گفتار نفرت."

"اگر تمام سیستم عامل های عامل در قاره اروپا احترام نمی گذارند این شرایط که من فقط برشمرد بله ما خواهد بود مجبور به دخالت در یک سختگیرانه تر راه" برتون گفت.

این قوانین جدید "می تواند الزام آور برای جلوگیری از این نوع سوء استفاده به دلیل آن است که سوء استفاده زمانی که کاملا غیر قانونی محتوای انبوه منتشر شده به شهروندان ما" سابق وزیر دارایی فرانسه اضافه شده است.

یک پیشنهاد برای خدمات دیجیتالی عمل می تواند عواقب واقعی برای شرکت هایی مثل Facebook که تا به حال تا کنون خود تنظیم شده است.

بازرگانی اتحادیه اروپا معاون اجرایی رئیس جمهور انتظار می رود که اعلام کند قصد دارد در روز به راه اندازی یک واحد اتحادیه اروپا داده های بازار با هدف reining در تسلط ما با تکنولوژی غول های چینی و رقبا.

این کمیسیون اتحادیه اروپا نیز پیشنهاد قوانین حاکم بر استفاده از هوش مصنوعی.

ادامه مطلب: Facebook را حساب توییتر هک OurMine ادعای مسئولیت

'درمان ما مانند یک مخابراتی'

محتوای آنلاین باید تنظیم شود با یک سیستم جایی بین قوانین موجود مورد استفاده برای ارتباطات و رسانه صنایع زوکربرگ گفت: رهبران جهانی با حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

Facebook — که همچنین صاحب Instagram و واتساپ — در حال حاضر در بازرگانی را در تیررس بیش از آن با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط این شرکت از تبلیغات طبقه بندی شده بازیکنان و حق خود را برای استفاده از داده های خود را برای هر منظوری از جمله راه اندازی محصولات رقیب.

Mark Zuckerberg at the Munich Security Conference

زوکربرگ: محتوای آنلاین باید تنظیم شود با یک سیستم جایی بین قوانین موجود مورد استفاده برای ارتباطات و رسانه صنایع

هفته گذشته Facebook تاخیر اتحادیه اروپا اندازی یک برنامه دوستیابی به دلیل بلوک قوانین حفاظت از داده ها. این برنامه در حال حاضر راه اندازی شده است در ایالات متحده و برخی از کاربران در آسیا است.

اتحادیه اروپا معرفی کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) در سال 2018 به مردم کنترل بیشتری بر تنظیمات حریم خصوصی خود را.

تحت GDPR تنظیم کننده می تواند خوب شرکت تا €20 میلیون ($21.67 میلیون) و یا 4% جهانی گردش مالی هر کدام که بالاتر است برای هر گونه نقض.

ادامه مطلب: کنفرانس امنیتی مونیخ: اجتماعی غول های رسانه ها قرار داده و برگزاری انتخابات عادلانه در معرض خطر

kw/ng (AFP ایسنا)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب