اتحادیه اروپا پیشنهاد €750B coronavirus بازیابی صندوق اما بیشتر بحث های داغ است که انتظار می رود

اتحادیه اروپا پیشنهاد پنج شنبه یک 750 میلیارد یورو ($1.1. تریلیون Cdn) بازیابی صندوق برای کمک به کشورهای در آب و دردناک رکود اقتصادی باعث coronavirus و با هدف به پل بخش بیش از شرایط است که باید متصل برای دسترسی به پول است.

این صندوق به بیشتر از کمک های مالی و وابسته به 27 عضو سازمان ملل مشترک بودجه می آید به عنوان بزرگترین بلوک تجاری وارد عمیق ترین آن-تا کنون رکود وزن با تاثیر از coronavirus. تقریبا در هر کشور شکسته اتحادیه اروپا کسری بودجه محدود آنها برد و به حفظ و سلامت-مراقبت از سیستم های کسب و کار و شغل زنده است.

در حالی که شهروندان در سراسر اروپا به آرامی در حال بازگشت به کار و دانشجویان حرکت به تدریج به صورت آفلاین و سر بازگشت به کلاسهای درس سخت ترین ضربه کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا باقی می ماند در نیاز ناامید از وجوه و می خواهید برای جلوگیری از هر گونه بلند مدت کشمکش است. اما طرح جدید بعید است که مورد استقبال همه است.

“ما مدل منحصر به فرد ساخته شده است بیش از 70 سال است که به چالش کشیده مانند پیش از این هرگز در تاریخ ما” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: اتحادیه اروپا, نمایندگان مجلس از او به عنوان پرده برداری از این طرح است. “این است که اروپا حاضر است. ما تمایل به عمل باید به چالش های ما همه رو.”

Von der Leyen گفت که صندوق — که لقب نسل بعدی اتحادیه اروپا و باید تایید شده توسط هر کشور است — “ارائه یک بلند پروازانه پاسخ” و او خواست کشورهای اروپایی را کنار بگذارند اختلافات در مورد بودجه و راه پیش رو.

“ما یا همه تنهایی — ترک در کشورهای منطقه و مردم پشت و پذیرش یک اتحادیه از دارا و ندار — یا ما را که جاده هم ما را که جهش رو به جلو است. برای من انتخاب ساده است. من می خواهم ما را به گام جسورانه با هم” von der Leyen گفت.

به صندوق حرکت این کمیسیون پیشنهاد به قرض گرفتن پول از بازارهای مالی است. اتحادیه اروپا اجرایی بازوی یک سه گانه-رتبه بندی اعتباری است که آن را می گوید آن را دسترسی به بسیار مطلوب شرایط وام و متوسط نرخ بهره. بازپرداخت نمی خواهد قبل از شروع 2028 با مبلغ علت پس از 30 سال.

پول مطرح شده را به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه شروع می شود که در Jan. 1 اجرا می شود و تا دسامبر. 31, 2027. سپس آن را خواهد channelled به یک سری از برنامه های مفید به کشورهای عضو’ اقتصاد.

سازمان دیده بان l که ایران از پتانسیل بیشتر خوشه در 1st COVID-19 موج:

جهان ممکن است دیدن یک دوم اوج coronavirus حتی در درون این موج اول می گوید: دکتر Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه. 1:36

دو سوم از این صندوق 500 میلیارد یورو ($757 میلیارد Cdn) — به شکل کمک های مالی در حالی که بقیه خواهد بود تا از شرایط بیشتر مبتنی بر وام های که کشور می تواند برای درخواست. ایتالیا و اسپانیا می تواند واجد شرایط برای حدود 80 میلیارد یورو کمک های مالی. فرانسه و لهستان خواهد هر دسترسی به حدود 38 میلیارد یورو و در حالی که آلمان می تواند به 28 میلیارد دلار رسید.

این کمک های مالی خواهد شد و نه فقط دست شود. کشورها را مجبور به اعمال تنظیم اهداف خود را برای پول و اصلاحات چه آنها برنامه ریزی برای انجام به اطمینان حاصل شود اقتصاد خود را بیشتر انعطاف پذیر در آینده است. این برنامه را باید تایید شده توسط اتحادیه اروپا و شرکای.

ایتالیا و اسپانیا و لهستان نیز خواهد بود واجد شرایط برای دهها میلیارد یورو وام اما شرایط طاقت فرسا.

برخی هنوز هم ترجیح می دهند وام

این پیشنهاد به نظر می رسد تا حد زیادی در راستای یک طرح پرده برداری کرد در اوایل این ماه توسط رهبران آلمان و فرانسه — از لحاظ تاریخی دو رانندگان اصلی ادغام در اتحادیه اروپا. آنها توافق کردند در یک بار 500 میلیارد یورو, صندوق, یک پیشنهاد است که اضافه کردن بیشتر به یک زرادخانه از اقدامات مالی بلوک استقرار برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی.

اما اتریش ، دانمارک ، هلند و سوئد — یک گروه از کشورهای لقب “صرفه چهار” برای خود بودجه rectitude — تمایلی به دیدن پول داده شده را بدون هیچ رشته های متصل و مخالفت خود را به کمک های مالی می تواند نگه دارید تا پروژه.

یک دیپلمات هلندی که صحبت خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل این پیشنهاد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل تجزیه و گفت که “مواضع دور از هم و این یک اتفاق file; بنابراین مذاکرات زمان خواهد بود. آن را دشوار است به تصور این پیشنهاد خواهد شد که در پایان دولت از این مذاکرات است.”

در روز سه شنبه سوئدی وزیر دارایی مگدلنا اندرسون گفت: “اگر از آن خواهد شد کمک های مالی که در حال رفتن به پرداخت کمک های مالی? وام من فکر می کنم این است که یک راه جالب تر به جلو به بحث در مورد اما ما نیز باید به بحث در مورد تحت چه شرایطی ما باید به این وام.”

کمیسیون برنامه ریزی است به احتمال زیاد به جرقه بحث داغ اما اتحادیه اروپا به سادگی به زمان زیادی ندارد. بودجه در دوره جدید آغاز می شود در ژانویه. 1 و یک ردیف بیش از آن هزینه های بسته بندی در حال حاضر کشیده در دو سال است. برای بودجه و بهبود بسته به اجرا در آمده یک توافق باید قبل از سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>