وزرای اتحادیه اروپا در توافق جدید لیبی نیروی دریایی ماموریت

بلوک موافقت کرده است برای نظارت بر سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی است که به طور معمول مسخره گرفته. نیروی دریایی عنصر بوده است موانعی برای برخی از کشورها به دلیل ممکن است انگیزه ای برای مهاجران به دنبال رسیدن به اروپا است.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه توافق کردند که در اصل در یک ماموریت جدید — که شامل نیروی دریایی دارایی — برای نظارت بر لیبی در سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت. آن را بعد از تایید توسط ایتالیایی و اتریشی هستند.

“همه ما توافق برای ایجاد یک ماموریت برای جلوگیری از ورود سلاح به لیبی گفت:” ایتالیا با وزیر خارجه Luigi di Maio.

روز دوشنبه تصمیم شامل اقدامات برای پرداختن به نگرانی های که حضور اروپایی کشتی ها در دریای مدیترانه خواهد ایجاد یک “را عامل” برای مهاجران به دنبال رسیدن به اتحادیه اروپا از لیبی.

ماموریت جدید جایگزین خواهد شد عملیات سوفیا که در ابتدا راه اندازی شد در سال 2015 برای جلوگیری از قاچاق انسان از شمال آفریقا به اروپا, در حالی که همچنین اجرای سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی.

احیای سوفیا

عملیات سوفیا سقوط در مارس 2019 تحت فشار از ایتالیا سابق پوپولیستی دولت با توجه به اختلاف نظر در مورد توزیع افرادی که کندن از دریا.

اتحادیه اروپا وزرای خارجه بوده است, بررسی راه های حمایت رسمی آتش بس در لیبی و نتیجه گیری کرده بود که هر گونه توافق صلح خواهد نیاز به حمایت اتحادیه اروپا آن را به کار.

جزئیات ماموریت جدید نهایی خواهد شد در هفته های آینده با این حال انتظار می رود که در سه سطح: “در درجه ماهواره ای و دریایی” با توجه به لوگزامبورگی وزیر خارجه ژان Asselborn.

باید اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell در نظر بگیرید که مهاجران کشیده شده به سمت
ماموریت در امیدوار بودن تا “دریایی دارایی خواهد بود خارج از منطقه مربوطه,” Asselborn روز دوشنبه گفت:.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا قصد دارد به تمرکز ‘سوفیا’ نیروی دریایی ماموریت در لیبی

نظارت بر آتش بس

“آتش بس نیاز به کسی برای مراقبت از آن” Borrell گفت: در ماه گذشته.

شما نمی توانید می گویند: “این آتش بس” و در مورد آن را فراموش … کسی به نظارت بر آن را به آن را مدیریت کند.”

Borrell همچنین گفت: اتحادیه اروپا ماموریت نیروی دریایی در سواحل لیبی می تواند “را زنده کرد.”

آتش بس در لیبی آغاز شده توسط روسیه و ترکیه در اواسط ژانویه. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen هشدار داد که سازمان ملل متحد باید منجر روند بازسازی جنگ زخمی کرد.

خطر امنیتی برای اروپا

“آتش بس بله از آن است که اولین گام در مسیر درست است, اما آنچه شما نیاز دارید این است که یک فرایند تحکیم بازسازی و یک دولت وحدت” von der Leyen به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته پس از دیدار با نخست وزیر لوکزامبورگ Xavier Bettel.

“وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. این را باید به سازمان ملل متحد-led روند. این است که از اهمیت زیادی برخوردار است.”

پیشتر در ماه ژانویه به ایتالیا با وزیر خارجه گفت که لیبی مطرح شده یک خطر امنیتی برای اروپا است که اتحادیه اروپا باید به آدرس.

“لیبی در حال حاضر خطری برای اروپا مهاجرت و همچنین در تروریسم” Luigi Di Maio به خبرنگاران گفت: پس از دیدار با انگلیسی, فرانسوی و آلمانی هستند.

در لیبی نشست در برلین اتحادیه اروپا عهد کرده بود به انجام هر کاری که لازم بود برای پیاده سازی یک سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی و هر دو طرف ،

ادامه مطلب: مهاجرت نگرانی نباید بلوک اتحادیه اروپا در لیبی ماموریت وزیر امور خارجه آلمان می گوید

Map showing front lines in the Libyan conflict

آنچه که در لیبی جنگ ؟

پس از سرنگونی دیرینه حاکم Moammar Gadhafi در سال 2011 در لیبی شده است در حالت شار. سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) تحت نخست وزیر Fayez Sarraj دارای طرابلس اما از ماه آوریل گذشته از آن شده است پایدار تحت حمله توسط شورشیان ژنرال خلیفه Haftar را ارتش ملی لیبی (LNA) است که پشتیبانی شده توسط یک رقیب دولت مستقر در شهر شرقی طبرق.

kw/ng (AP, EFE dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>