چندین سیاستمداران اروپایی و پارلمان اروپا خواستار اقدام علیه سقط جنین “اطلاعات غلط” درمانگاه. بسیاری از مسیحی محافظه کار امکانات متهم شده اند و ترس در میان زنان آسیب پذیر.

چندین نرم افزار-انتخاب طرفداران در روز سه شنبه خواستار اقدام علیه ضربان قلب بین المللی پس از انتشار گزارش سازمان چپ # teamnigel در مورد ضد سقط جنین شبکه ضربان قلب بین المللی است.

ضربان قلب بین المللی فراهم می کند ضد سقط جنین بارداری مشاوره از طریق شبکه ای از مراکز و شرکت های وابسته. سیاست های خود را مطابق با اصول کتاب مقدس و اخلاق مسیحی با توجه به وب سایت خود را.

با این حال یک # teamnigel تحقیقات نشان داد که برخی از ضربان قلب وابسته ارائه شده “نادرست و گمراه کننده اطلاعات” به زنان و عمل بر خلاف ضربان قلب تعهد از مراقبت است که تضمین می کند به ارائه “اطلاعات دقیق” به مشتریان خود است.

مخفی خبرنگاران نما به عنوان زنان باردار بازدید ضربان قلب وابسته به مراکز در 18 کشور جهان است. تحقیقات خود نشان داد که اطلاعات نادرست ارائه شده در بسیاری از مراکز در پاسخ به بهداشت و درمان سوال.

در پاسخ به پروب ضربان قلب بین المللی گفت: DW آن می ایستد بصورتی پایدار و محکم آن تعهد مراقبت “… چون ما می دانیم که هر زن سزاوار عشق و حمایت در طول بارداری غیر منتظره.”

“هیچ زن باید احساس تنهایی, درد و یا خیلی نا امید کننده است که او به پایان می رسد او زندگی کودک از طریق سقط جنین.”

آفریقا و آمریکای لاتین و اروپا جستوجو کرد

# Teamnigel محققان گفت: تحت فشار بودند و برای ادامه بارداری ناخواسته حتی در موارد تجاوز به عنف و یا که در آن اتهامات خشونت خانگی ساخته شده بود.

آنها ادعا کرد که در آفریقا و آمریکای لاتین و اروپا زنان گفته شد که سقط جنین را افزایش می دهد خطر سرطان و بیماری های روانی و مشکلات در آینده حاملگی.

در چهار نامشخص کشورها زنان به این گزارش گفته است که آنها نیاز به شوهران خود یا دوست پسر’ اجازه دسترسی به سقط جنین.

در یک مورد یک خبرنگار — نما به عنوان یک زن در یک رابطه سوء استفاده — گفته شد: “در حال حاضر شما یک قربانی اما سقط جنین را به شما خواهد بخشی از این خشونت ها پس از شما خواهد بود خشونت” # teamnigel گفت.

ضربان قلب گفت: این غرفه توسط همه آن منابع آموزشی طراحی شده برای دوران بارداری-کمک به جامعه ضربان قلب بین المللی معاون رئیس جمهور Cindi بوستون-Bilotta گفت: DW, در بیانیه ای.

“با عشق و حقیقت هدف ما این است برای کمک به مشتری درک سقط جنین به طور کامل به طوری که او واقعا می توانید تصمیم آگاهانه” او گفت:.

ادامه مطلب: سقط جنین جرمزدایی در ایرلند شمالی

‘عمیقا در مورد’

پس این گزارش را آزادی تعدادی از اعضای پارلمان اروپا (پارلمان اروپا) امضا نامه خود را ابراز “نگرانی عمیق در خصوص مسائل مربوط به نقض حقوق بشر و تبعیض جنسیتی.”

امضا کنندگان شامل ورا مالیاتی (هلند) و سیلوی گیوم (فرانسه) از مرکز-چپ سوسیالیست ها و دموکرات ها (S&D) گروه Gwendoline Delbos-Corfield (فرانسه) از سبزها/اروپا رایگان داد و Hilde Vautmans (بلژیک) از تمدید اروپا ،

دیگر افراد و سازمان ها نیز ابراز نگرانی های خود را در مورد # teamnigel بررسی است.

“یافته های … در حال عمیقا نگران کننده است و باید در سطوح مناسب” گفت کرواتی MEP فرد خودکار از S&D group.

ارزش های مسیحی

“سازمان های درگیر در بحران دوران بارداری مشاوره’ اغلب ادعا می شود با الهام از اعتقادات مسیحی خود … هنوز آنها هیچ تردیدی دروغ گفتن به زنان باردار گفت:” نیل داتا از پارلمانی اروپا فروم به صورت جنسی و حقوق باروری.

“این گروه در حال تداوم اسطوره های مضر و قلدری به ادامه حاملگی است که آنها نمی خواهند گفت:” آنا ماریا Bejar از سقط جنین ارائه دهنده خدمات برنامه ریزی والدین.

“این خطرناک و سوء استفاده از تاکتیک ها disempowering قرار داده و سلامت زنان و کرامت در خطر است. هیچ زن همیشه باید مجبور به بارداری است.”

“این است که اثبات چیزی است که ما را مشکوک و دانستند از یک کمپین دروغ و فریب از گروههای بنیادگرا در سمت راست, اما ما هرگز پیش از این نوع اثبات” گفت: مکزیک فمینیستی مارتا لمس. “من کاملا شوکه شدم.”

این # teamnigel تحقیقات انجام شده در آرژانتین و کانادا و کاستاریکا کرواسی اکوادور, ایرلند, اسرائیل, ایتالیا, مکزیک, نیجریه, رومانی, صربستان, اسپانیا, افریقای جنوبی, کره جنوبی, اوگاندا ایالات متحده و اوکراین است.

فرهنگی و حقوقی تنوع

پس ما با بارداری کمک به سازمان در بیش از 60 کشور در سراسر جهان, ما می دانیم که هر کشور برای خود سقط جنین قوانین و هنجارهای فرهنگی,” ضربان قلب بین المللی الن Foell گفت: DW.

“حقیقت می ایستد بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند که سقط جنین به پایان می رسد زندگی یک توسعه انسانی کودک است. در حالی که ساکنان کشورهای مختلف ممکن است ارتباط آن را در راه های مختلف است که تعریف سقط جنین.”

“هر زن حق دارد به تمام اطلاعات قبل از ساخت سقط جنین تصمیم گیری است. انکار زنان آگاهی عاطفی و روانی و فیزیکی است که خطرات سقط جنین می شود خواهد بود غفلت و خطرناک” ضربان قلب, معاون رئیس جمهور, بتی مک داول گفت.

ضربان قلب بین المللی گفت: DW آن داده شد و زمان کافی برای پاسخگویی به اتهامات فردی.

ادامه مطلب: نظر: پیروزی برای زنان و ایرلند

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de