اتحادیه اروپا دستور دادگاه لهستان را به حالت تعلیق انضباطی پنل برای قضات

منتقدان می گویند که بدن اجازه می دهد که دولت برای بررسی و مجازات قضات برای خود احکام دادگاه. اتاق معلق خواهد ش

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

منتقدان می گویند که بدن اجازه می دهد که دولت برای بررسی و مجازات قضات برای خود احکام دادگاه. اتاق معلق خواهد شد تا ECJ تعیین کننده آن است که آیا به اندازه کافی مستقل و تحت قوانین اتحادیه اروپا.

دادگاه عدالت اروپا (ECJ) روز چهارشنبه دستور داد تا لهستان را به حالت تعلیق انضباطی مجلسی که منتقدان می گویند که اجازه می دهد دولت به منظور بررسی و مجازات قضات برای خود احکام دادگاه.

اتاق اجازه می دهد تا بیش از حد و نفوذ سیاسی این ECJ بحث شده است. بدن خواهد شد و به حالت تعلیق تا زمانی که اتحادیه اروپا دادگاه عالی تعیین می کند که آیا آن است که به اندازه کافی مستقل تحت قانون.

حاکم است و آخرین در یک درگیری مداوم بین کمیسیون اروپا و ملی لهستان-دولت محافظه کار.
در ماه ژانویه این کمیسیون خواسته ECJ به اقدام فوری به نقل از "یک خطر آسیب جبران ناپذیر برای لهستانی قضات است."

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا می خواهد لهستان دادگاه عالی انتظامی مجلسی معلق

قضات تایید درخواست در روز چهارشنبه بر این اساس که آن استدلال شد "بی اساس نیست" و این که اتاق بازرگانی می تواند "آسیب های جدی به اتحادیه اروپا در نظم حقوقی."

اتاق تعلیق نیز به دنبال نگرانی های مطرح شده توسط کمیسیون بیش از لهستان تصمیم به انجام مارس انتخابات ریاست جمهوری توسط پستی رای گیری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که منتقدان می گویند ممکن است غیر قانونی و یا خلاف قانون اساسی است.

lc/aw (dpa رویترز)

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب