اتحادیه اروپا تصویب دشوار مذاکره قیمومیت برای انگلستان در ایران

اتحادیه اروپا روز سه شنبه به آن رئیس مذاکره قوی دستور به صورت رایگان … تجارت ایران با انگلستان و راه اندازی یک احتمال برخورد بیش از سابق عضو تقاضا برای صادرات به این قاره شرایط خود را بدون نیاز به لزوما احترام بلوک قوانین و مقررات.

27 باقی مانده اتحادیه اروپا سازمان ملل اصرار دارد که اگر انگلیس می خواهد به بهترین شکل ممکن ایران را به پایبندی به بسیاری از بلوک قوانین از کمک های دولت به استانداردهای زیست محیطی و حفظ آن آب باز به اتحادیه اروپا برای قایق های ماهیگیری.

متضاد با شروع معاملات نشان می دهد که مذاکرات بر آینده رابطه تجاری می تواند به عنوان ساییده شده به عنوان سه سال در مذاکرات مربوط به مسائل اطراف و انگلستان واقعی خروج از بلوک. پس از توهین و غیبت این بحث ها در نهایت منجر به توافق در طلاق از نظر.

“آن خواهد بود بسیار دشوار است. اما از آن شده است بسیار دشوار برای سه سال گذشته گفت:” اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier.

انگلستان بلافاصله متهم کرد اتحادیه اروپا از حمایت دور از قبلی آن تعهد به ایجاد یک توافقنامه تجارت آزاد. نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: بلوک خواستار شد “طاقت فرسا تعهدات” از انگلستان

“ما نمی خواهد قبول هر خواسته برای انگلستان به دنبال قواعد اتحادیه اروپا فقط به عنوان ما انتظار می رود اتحادیه اروپا برای قبول انگلستان قوانین” او گفت:.

هیچ معامله امکان هنوز بافندگی پیش از مذاکرات

در لندن از دولت انگلیس اعلام کرد که ایران در مذاکرات آغاز خواهد شد در بروکسل دوشنبه آینده یک ماه پس از آن رسمی خروج از بلوک.

سازمان دیده بان | حلقه لندن در مبارزه با تروریسم در اروپا

از 11 p. m. on Jan. 31, 2020, بریتانیا رسما برگ اتحادیه اروپا است. 1:23

پست-Brexit ایران همیشه انجام قابل لمس خطر هرج و مرج تقسیم بدون هر گونه توافق که تجارت پر هزینه و غیر قابل پیش بینی یک شبه. تحت توافق دوره گذار انگلستان به رعایت قواعد اتحادیه اروپا تا دسامبر. 31. اما بدون تجارت و معامله با خطر هرج و مرج بیشتر بافندگی در پایان سال است.

“این خواهد بود که یک کار عظیم. من می ترسم ما را نه تنها مذاکره بلکه آماده سازی خود را برای شانس هیچ معامله Brexit” هلندی وزیر خارجه Stef Blok هشدار داد.

انگلستان در حال حاضر را رد کرد و مطیع قواعد اتحادیه اروپا با این استدلال که توانایی انشعاب از قوانین اتحادیه اروپا است و یک جزء کلیدی از Brexit. حامیان خروج از بلوک می گویند که بزرگ سود خواهد دروغ در بازگشت از قدرت به لندن از بروکسل به نفع اقتصاد بریتانیا.

یکی دیگر از سد این است که جدول زمانی. جانسون اصرار دارد که یک معامله باید انجام شود تا پایان سال به انگلستان می تواند به ترک اتحادیه اروپا اصطکاک بازار واحد و اتحادیه گمرکی. این کشور همچنان در اتحادیه اروپا را به مدار اقتصادی تا پایان سال 2020 به صاف آن خروج از بلوک. که دوره گذار را می توان توسعه یافته برای یک بار تا دو سال اما جانسون گفت که او نمی خواهد انجام این کار است.

این بدان معناست که جدول زمانی برای مذاکره همه چیز را از حقوق ماهیگیری برای دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا تنگ است به عنوان بسیاری از معاملات تجاری را سال به این نتیجه.

“ما نیاز به یک توافق خوب به جای تسلیم شدن به تقویم فشار” گفت: فرانسه و اروپا و وزیر آملی ده Montchalin اصرار می کند که انگلستان باید تراز خود را با قواعد اتحادیه اروپا حتی به عنوان تکامل آنها در آینده است.

اتحادیه اروپا ترس انگلستان می تواند تضعیف اتحادیه اروپا شرکت آن است که اگر مجاز به نوسان بیش از حد از اجتماعی و صنعتی و استانداردهای زیست محیطی است که در زمان سال برای ساخت با هم. با توجه به اینکه انگلستان است که بخشی ذاتی از اقتصاد اروپا پس از آن 47 سال از عضویت در اتحادیه اروپا, که یک نگرانی خاص در سراسر اتحادیه اروپا در پایتخت.

شیلات ایرلند شمالی در میان نکات کلیدی

انگلستان مذاکره قیمومیت است که با توجه به منتشر شده در پنج شنبه. کشور است گفت: این امر می تواند به دنبال یک معامله مشابه به اتحادیه اروپا توافقنامه تجارت آزاد با کانادا با هیچ سهمیه یا تعرفه های کالا. این نیز وعده آن را نمی تضعیف اتحادیه اروپا با کاهش استانداردهای حفاظت از محیط زیست بهداشت مواد غذایی و یا حقوق کارگران. جانسون گفت: در اوایل این ماه که “ما در حال خروج از اتحادیه اروپا را تضعیف استانداردهای اروپایی است.”

سازمان دیده بان | انگلستان PM جانسون می گوید که او می خواهد یک معامله تجاری مشابه به کانادا’

نخست وزیر بوریس جانسون میسازد مذاکره موقعیت جلوتر از تجارت اتحادیه اروپا مذاکرات 1:21

چالش برای مذاکره کنندگان خواهد بود برای پیدا کردن یک راه را که تعهد الزام آور است که هر دو طرف می توانند به توافق برسند.

اولین چالش خواهد بود شیلات که در آن انگلستان تنظیم شده است به برخورد با فرانسه است. جانسون اصرار دارد که بازپس آب که در آن ماهیگیران محلی بود برای به اشتراک گذاشتن با جلب اتحادیه اروپا قایق بود یک اولویت مطلق.

د Montchalin بود تنها به مصر که این آب نیاز به باز باقی می ماند به اتحادیه اروپا برای قایق. جانسون دولت به شدت مخالف است و می گوید که زمانی که دوره گذار به پایان می رسد, انگلستان خواهد شد که کنترل آن آب درست مانند دیگر کشورهای ساحلی.

“مهم نیست که چه اتحادیه اروپا قرار می دهد و در آن دستور به ما تبدیل شدن به مستقل دولت ساحلی در 31 دسامبر سال 2020” شل گفت. “هر گونه دسترسی غیر u. k. عروق به ماهی در انگلستان به آبهای خواهد بود برای ما تعیین می کند.”

وزرای اتحادیه اروپا نیز هشدار داده است که انگلیس باید به طور کامل احترام به تعهد آن ساخته شده در توافق های خروج برای حفظ مرز بین انگلستان ایرلند و اتحادیه اروپا عضو ایرلند رایگان از گمرک پست ها و موانع دیگر.

که انجام خواهد شد با نگه داشتن ایرلند شمالی تراز وسط قرار دارد به اتحادیه اروپا قوانین حتی اگر بقیه انگلستان واگرا. دیدگاه توسط جانسون دولت ظاهری به تطهیر اهمیت است که توافق باید تنظیم کردن زنگ هشدار میان رهبران اتحادیه اروپا.

سازمان دیده بان | ایرلند شمالی کسب و کار نگران پست-Brexit مرز

صاحبان کسب و کار در ایرلند شمالی نگران هستند که پس از Brexit مرزهای صدمه دیده خواهد شد و خط پایین خود را به دلیل عوارض اضافه شده به تجارت بین اتحادیه اروپا و انگلیس 2:06

Barnier گفت: آن را “تعجب آور” به شنیدن آنچه که گفته شد توسط برخی در جانسون همراهان.

ایرلندی وزیر خارجه سیمون Coveney گفت که اگر انگلستان را به طور کامل پیاده سازی آن مرز تعهد “آن را آسیب قابل توجهی به چشم انداز از قادر بودن به گرفتن حتی یک استخوان توافقنامه تجارت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>