الحاق به اتحادیه اروپا:, پیر با هدف قوانین جدید

کمیسیون اروپا در تلاش است به حق انجام توسط همه. فرانسه را یک اصلاح الحاق روند و کشورهای بالکان در حال ارائه پتانسیل عضویت به عنوان برند Riegert گزارش ها از بروکسل.

فرانسه و هلند و دانمارک مسدود شده است شروع الحاق به اتحادیه اروپا مذاکرات برای شمال مقدونیه و آلبانی از اکتبر. شروع این مذاکرات بسیار دیر شده حتی برای رئیس جدید کمیسیون اروپا تایید شده است هر دو کشور غرب بالکان’ درخواست عضویت.

به منظور شکستن logjam اتحادیه اروپا توسعه جدید کمیسر الیور Varhelyi ارائه کارآمد استراتژی مذاکره برای آینده الحاق نامزدها. در اینجا خود هسته های پیشنهادی:

– متراکم 35 زمان مذاکره دسته ها به شش گروه موضوعی. هدف این است که برای تسریع در مذاکرات و بهبود “سیاسی” کنترل آنها.

– به بیشتر از نزدیک ادغام انتقادی سازمان ملل به الحاق روند. طرح جدید پیشنهاد کمیسیون اروپا و نمایندگانی از تمامی 27 عضو اتحادیه اروپا سفر با هم به پتانسیل کشورهای عضو برای دریافت از نزدیک مشاهده اصلاحات در کشورهای مربوطه. صحبت کردن در بروکسل Varhelyi گفت: این کمک خواهد کرد جلوگیری از آخرین لحظه “شگفت زده”.

– به تاخیر و یا قطع کامل مذاکرات با کشورهایی که عدم پیشرفت در اصلاحات. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی سخت تحت فشار قرار دادند برای این اندازه گیری. اگر چه این گزینه در حال حاضر وجود دارد آن است که به ندرت اگر تا کنون مورد استفاده قرار گیرد.

– به وضوح تعریف و انتشار شرایطی است که پتانسیل الحاق متحده باید انجام برسانند. موضوع حاکمیت قانون است که در هسته همه آینده مذاکرات در شش گروه موضوعی.

Oliver Varhelyi and Edi Rama (r.) (DW/A. Rui)

کمیسر اتحادیه اروپا برای بزرگ شدن الیور Varhelyi بازدید آلبانیایی نخست وزیر Edi Rama در ماه ژانویه در تیرانا

الحاق مذاکرات برای شروع قبل از نشست ماه

گسترش کمیسر روشن ساخته او در نظر دارد برای آغاز مذاکرات با شمال مقدونیه و آلبانی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کمیسیون اروپا گفته است آن را تکمیل آن مثبت گزارش شمال مقدونیه و آلبانی تا پایان این ماه در تلاش برای برطرف کردن نگرانی های ابراز شده توسط فرانسه و هلند و دانمارک. الیور Varhelyi مجبور شد اعتراف کند که دیگر کشورهای عضو باید شک و تردید بیش از حد و اضافه میکند: “اما هیچ یک از آنها در حال حاضر می خواهم بگویم که publicly.”

Varhelyi با این وجود ابراز اطمینان کرد که هر دو در شمال مقدونیه و آلبانی که مجبور شده اند به نمایشگاه صبر در صورت تکرار تاخیر داده خواهد شد بتنی تاریخ شروع برای مذاکرات زمانی که یک نشست فوق العاده در اروپا گسترش استراتژی های برگزار شده است در زاگرب, کرواسی, در اوایل ممکن است.

ادامه مطلب: مرکل به فشار برای آلبانی در شمال مقدونیه الحاق به اتحادیه اروپا مذاکرات

DW Infographic: Western Balkan states

صربستان و مونته نگرو می تواند رای

Varhelyi طرح جدید که اتحادیه اروپا 27 کشور عضو باید در حال حاضر تایید هستند طراحی شده است استفاده می شود به در حال حاضر گرفتار پایین مذاکرات با صربستان مونته نگرو و ترکیه است. “شما نمی توانید تغییر قوانین در وسط بازی گفت:” Varhelyi.

هنوز صربستان و مونته نگرو داده خواهد شد و گزینه قبول قوانین جدید اگر آنها ترجیح می دهند. الحاق مذاکرات با ترکیه آغاز شد که در سال 2005 قرار داده شده است بر روی یخ به طور نامحدود با توجه به یک میزبان از درگیری در موضوع در اتحادیه اروپا ،

ادامه مطلب: ‘هیچ’ از اتحادیه اروپا در بالکان غربی الحاق می تواند جرقه جنگ

شمال مقدونیه وزیر خارجه نیکولا دیمیترو امیدوار است برای یک تصمیم اتحادیه اروپا قبل از کشور می رود به پای صندوق های رای در ماه آوریل است. او می گوید که می خواهد با ارائه پاسخ به این سوال فقط آنچه در آن است که اروپا می خواهد از کشورهای بالکان غربی. کمیسر Varhelyi همچنین اعتراف کرد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا موظف بودند تا به وعده از عضویت اگر کشورهای بالکان تحقق الحاق مورد نیاز است.

آلبانیایی ادی راما نخست وزیر گفت که او به دنبال یک فرآیند فراهم می کند که به وضوح بیشتر و بیشتر انصاف. راما گفت که هر چند مهم رئیس جمهور فرانسه پاکسازی تمایل برای اصلاحات می تواند “تنفس زندگی جدید را به یک دست و پا زدن روند مذاکرات.”

ادامه مطلب: ‘اگر ناسیونالیسم گرداند و ما را از دست بدهند دهه” شمال مقدونیه ب. ظ می گوید DW

ارائه یک چشم انداز برای کوزوو و بوسنی و هرزگوین

کمیسر Varhelyi همچنین متعهد شده است که کوزوو است که به رسمیت شناخته شده توسط تمام 27 عضو و بوسنی-هرزگوین که نظام سیاسی به نمایش گذاشته شده است تعدادی از کمبود باید با یک دیدگاه واقع بینانه در نهایت پیوستن به بلوک. “معتبر امکان الحاق کلیدی برای ثبات سیاسی و توسعه در منطقه ما گفت:” در مجارستانی.

آن باقی مانده است باز سوال که آیا فرانسه در حال حاضر رای به آغاز مذاکرات با شمال مقدونیه و آلبانی. به گفته یکی از دیپلمات اتحادیه اروپا در بروکسل مبانی الحاق ضوابط و مذاکرات تغییر کرده بسیار کمی وجود Varhelyi تلاش. او اشاره کرد که این روند تا به حال بدست کشیدن اما این ماده در پشت آن همان باقی مانده است. فرانسه دیپلمات پیشنهاد کرده بود واز آن چه می خواستم و در حال حاضر آن را باید در عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر