Ethiopian Airlines مدیر عامل: ‘ما در حال پرواز مانند هر دیگر حامل’

در یک مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل شرکت آفریقا بزرگترین شرکت هواپیمایی گفت: DW چگونه coronavirus بحران را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. بسیاری از خطوط هوایی اتیوپی’ مسیرهای معلق هواپیمایی اتحاد به مقابله با زیان های مالی است.

دویچه وله: چه شد ضرر و زیان مالی برای خطوط هوایی اتیوپی و چه تفاوت در حال حاضر در شرایط پرواز با فرکانس?

Tewolde: ما کتاب مالی نیست بسته شده است بنابراین ما نمی دانیم که از دست دادن مالی. اما تا کنون ما درآمد از دست رفته در حدود 550 میلیون دلار است. این درآمد که ما تا به حال تولید شده اگر ما پرواز کرده بود در ظرفیت کامل. بنابراین به دلیل تعلیق پروازهای ما از دست داده اند تا کنون – مارس شامل – 550 میلیون دلار است. ما پرواز را به 127 مقصد – 17 محموله به مقصد و 110 مسافر به مقصد است. از 110 مسافر مقصد ما تنها پرواز تا 19 در حال حاضر ما به حالت تعلیق 91 مقصد. و حتی به کسانی که 19 مقصد ما را کاهش فرکانس به طور قابل توجهی: ما برای پرواز به فرانکفورت روزانه در حال حاضر تنها پرواز سه بار در هفته. ما استفاده می شود برای پرواز به لندن ده بار در هر هفته در حال حاضر ما در حال پرواز تنها سه بار در هفته و….

DW: وجود دارد یک نقطه که در آن شما ممکن است مجبور به توقف همه پروازها به مقصد اروپا و یا آیا شما می خواهید برای حفظ حداقل?

Tewolde: ما می خواهیم برای حفظ حداقل چون ما هنوز بازگشت اروپایی ها رفتن به صفحه اصلی از آفریقا است. بسیاری از سفارتخانه های اروپایی در آدیس آبابا, مانند سفارتخانه های بریتانیا و آلمان و فرانسه و نروژ هستند و درخواست ما برای حفظ این لینک کلیک کنید چرا که آنها در حال بازگرداندن کارکنان خود را نه تنها از اتیوپی بلکه در دیگر نقاط آفریقا است. آنها بسیار سپاسگزار است که ما حفظ این لینک کلیک کنید.

DW: Ethiopian Airlines به اقدامات انجام شده برای ضد عفونی کردن هواپیما. وجود داشته است گزارش در مورد دو خدمه در میان افراد آلوده در اتیوپی می تواند شما را تایید می کنند ؟

Tewolde: من تایید سه خدمه کابین به اعضای دارای آزمایش مثبت است. من شده اند صحبت کردن با آنها را هر روز و آنها را زمانی که آنها خود را کامل 14 روز در قرنطینه هستند چرا که آنها در سلامت بسیار خوب. ما شده اند مطابق با دستورالعمل که ICAO (سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری) در نظر حفاظت از کارکنان ما. ما همه آنها را به آموزش این جلسه هر روز قبل از آنها شروع به پرواز. ما به همه آنها را محافظ و ماسک و دستکش و عفونی و آنچه آنها نیاز به انجام بسیار غالبا مانند شستن دست های خود و همچنین استفاده از عفونی و سپس به هر حال. برای جلوگیری از تماس با مسافران با تب بالا و به اقامت در هتل خود را زمانی که آنها به خارج از کشور جلوگیری از اختلاط با جمعیت و رفتن در اطراف. آن را بسیار موثر بوده است.

Tewolde Gebremariam, CEO Ethiopian Airlines (DW/G. Tedla)

Tewolde Gebremarian مدیر عامل شرکت هواپیمایی اتیوپی

DW: شما اشاره کردید که بسیاری از مردم بسیار سپاسگزار است که شما در حال حفظ برخی از پروازهای اما افراد دیگر نیز تعجب که چرا ادامه پرواز به چین در حالی که دیگر شرکت های هواپیمایی متوقف شد. شما می توانید به ما یادآوری می کنند چه دلیل خود را برای انجام این کار?

Tewolde: من نیازی به انجام این کار چون شما از دویچه وله و لوفت هانزا است که هنوز پرواز در اروپا و ایالات متحده و سایر نقاط جهان است. امارات متحده عربی است که هنوز پرواز قطر ایرویز است که هنوز پرواز می کند. آمریکایی حامل, در حال پرواز, چینی, حمل و هنوز در حال پرواز. بنابراین وجود دارد هیچ چیز ویژه ای برای ما در حال پرواز مانند هر دیگر حامل.

DW: اما به چین و دیگر آفریقایی هواپیمایی متوقف شد.

Tewolde: بله آفریقایی هواپیمایی متوقف شد, پروازهای, اما, امارات متحده عربی متوقف نمی پروازها به مقصد چین به عنوان شما می دانید. وجود دارد شرکت های هواپیمایی که به حالت تعلیق پروازهای خود, دلایل, اما هم وجود دارد بسیاری از شرکت های هواپیمایی مانند خطوط هوایی سنگاپور ژاپن Nippon, تایلندی, راه های هوایی است که هنوز در حال پرواز.

DW: حج اسلام حج به مکه در عربستان سعودی ممکن است به خطر بیافتد توسط این بحران است. آن است که یک بازار بزرگ برای شما. چه شما در انتظار در این بازی است ؟

Tewolde: به صداقت, من فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد در این سال است.

DW: چگونه است که شما تاثیر می گذارد ؟

Tewolde: به طور قابل توجهی آن را کسب و کار بزرگ برای ما است. همانطور که گفتم قبل از اینکه ما به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید. بدون استفاده از وجود دارد به پشیمانی چیزی است که ما نمی توانیم هر چیزی در مورد. ما فقط باید به تمرکز بر روی چیزی است که ما می توانید انجام دهید – مانند محموله کسب و کار MRO (تعمیر و نگهداری و عملیات), کسب و کار, کسب و کار هتل و کسب و کارهای دیگر.

Tewolde Gebremariam است مدیر اجرایی هواپیمایی اتیوپی

مصاحبه: David Ehl

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>