ضروری کارگران در حال از دست دادن خود را “Hazard Pay’ حتی به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در

(العالم) — خطر پرداخت ناپدید شده است. خطر نیست.

برخی از ضروری کارکنان سراسر ایالات متحده باید پاداش دریافت یا پرداخت برجستگی برای جبران خطر است که می آید با مشکلات ناسازگار بودن در سوپر مارکت ها بیمارستان ها و دیگر محل شلوغ در طول یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر شرکت در حال راه رفتن آن افزایش دستمزد حتی به عنوان تهدید Covid-19 مردد است.

این آخر هفته Kroger Co. است rescinding از 2 دلار افزایش آن به فروشگاه و انبار کارگران است. هدف شرکت و Amazon.com Inc. به دنبال خواهد داشت در اواخر این ماه با شرکت های دیگر نمودار مشابه حرکت می کند.

برنامه ریزی شده کاهش داشته rankled اتحادیه های کارکنان و مشتریان که متهم شرکت از قرار دادن سود جلوتر از کارگر ، آنها همچنین بالا بردن سوال در مورد چگونه به ارزش ضروری کارگران که در حال نگه داشتن جامعه از عملکرد. بسیاری همچنان به قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در خط در ازای نسبتا پایین حقوق و دستمزد.

“چگونه می توانم شما را از یک قهرمان به صفر که هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر وجود دارد گفت:” استیو Vairma وزیر خزانه بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters’ محلی 455 در دنور که اعضای آن عبارتند از Kroger مرکز توزیع کارگران است. “چه چیزی تغییر کرده است ؟ ما مردمی هستند که هنوز خطر ایمنی و سلامت نمایش برای کار.”

چه تغییر برخی از کارشناسان می گویند تدریجی و بلند کردن اجسام از پناهگاه در محل سفارشات است که مردم از بازگشت به محل کار. پرداخت حق بیمه بودند به معنای جبران کسانی که تا به حال هیچ چاره ای اما به در آمده گفت: آدرین آلتمن مدیر عامل در منابع انسانی-شرکت مشاوره ویلیس برج واتسون Plc.

“وقتی که همه را به عقب وجود دارد هیچ دلیلی که برای جبران” آلتمن گفت.

اما این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 80 ، 000 باقی مانده و محل کار هنوز هم پتانسیل نقاط.

کارفرمایان به سهم خود می گویند که آنها تلاش برای افزایش ایمنی کارگر. کروگر که پایان آن به اصطلاح “قهرمان جایزه” on May 16, گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه کارکنان, تست اورژانس را ترک و ماسک صورت. در ماه آوریل نیز به کارگران تمام وقت 300 دلار پاداش و بخشی تایمر نصف آن است.

“ما متعهد به ادامه حمایت از همکاران ما, ایمنی و روانی خوب بودن” ادامه خواهد داد و بحث و گفتگو با اتحادیه های کارگری گفت: Kristal Howard یک Kroger سخنگو. او افزود که بدون حق بیمه کارکنان را به طور متوسط 15 دلار در ساعت است.

آمازون که مورد انتقاد قرار گرفته برای درمان آن از انبار کارکنان به تازگی تمدید آن 2 دلار دستمزد ضربت طریق ممکن است. این شرکت گفت که به شدت تمیز کردن و دیگر اقدامات پیشگیرانه از جمله مرخصی گزینه های در معرض خطر افراد و کسانی که تحت تاثیر تعطیلی مدارس.

هدف که قصد دارد به عقب خود را افزایش در پایان این ماه گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه منابع برای کارگران و خانواده های آنان است. این شرکت ارائه می دهد دو هفته مرخصی با حقوق برای کارکنان که تست مثبت برای ویروس و یا نیاز به قرنطینه و دو که برای کسانی که از نظر آسیب پذیر است.

کارگران در خط مقدم از همه گیر برخی از بالاترین پرداخت در امریکا است. خرده فروشی تحویلدار کسب درآمد متوسط دستمزد ساعتی از $11.37 با توجه به اداره آمار نیروی کار در حالی که نمونه های کشاورزی کارگر باعث می شود $12.52 و کشتارگاه کارکنان را حدود 14 دلار در ساعت است.

بسیاری از این مشاغل مخاطره آمیز دیده می شود هیچ افزایش دستمزد در همه. اما حتی با یک خطر حق بیمه کارگران در دستمزد پایین خرده فروشی شغل می توانید کسب درآمد کمتر از آنها در بیکاری است که دولت فدرال مکمل توسط 600 دلار در هفته از طریق جولای.

دانستن است که آن را بحث برانگیز به عقب پرداخت برجستگی بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند برای یک بار پاداش به جای. Walmart, Inc. در ماه آوریل به کارگران آن پاداش و گفت: آن را عطا خواهد کرد که دور دیگری از پرداخت در ماه آینده. CVS سلامت Corp. doled تا آنجا که $500 و تمدید پرداخت مرخصی استعلاجی به صورت پاره وقت کارکنان.

نه رویکرد درستی را جبران کارکنان برای خطرات گفت: دانشگاه کلمبیا استاد اقتصاد Suresh Naidu که محاسبه شده است که در مقابل خط کارگران باید حداقل اضافی 10 دلار در ساعت است.

“اگر این یک نرمال بازار کار, شما تصور کنید که دستمزد خواهد پاسخ خود را به” Naidu گفت. در عوض شرکت ها نیازی به افزایش غرامت به خاطر ترس کارکنان به کار به دلیل “پایین کاهش یافته است خارج از بازار است. اگر شما یک کارگر ضروری وجود دارد هیچ دیگر کار از کار شما در حال حاضر.” و کارکنان که ترک نیستند واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

آنها “اساسا کار اجباری” او گفت:.

قانونگذاران در سراسر کشور پیشنهاد شده مجموعه ای از طرح های دولت-یارانه خطر پرداخت برای کارگران ضروری.

$3 تریلیون coronavirus امداد لایحه پیشنهاد شده توسط آمریکا در مارس 12 شامل $200 میلیارد “قهرمانان صندوق” است که با هدف افزایش پرداخت برای کارگران ضروری با 13 دلار در ساعت است.

سناتور جمهوری خواه میت رامنی شناور “پاتریوت پرداخت” موقت 12 دلار در هر ساعت افزایش کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران ضروری و یک گروه دو حزبی از سناتورها به نام برای 25 درصد افزایش برای کارکنان فدرال که نمی تواند به درستی فاصله از دیگران در حالی که مشغول به کار است. سناتور استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اختیارات قانونی به موضوع خطر پرداخت.

تا کنون هیچ یک از این تلاش ها موفق شده اند در بخشی به عنوان کسری بودجه نگرانی های سرد علاقه در میان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای محرک.

قانونگذاران ایالتی را اجرا کنید به مسائل مشابه. مقامات از کالیفرنیا به ورمونت را تحت فشار قرار دادند برای پرداخت بالاتر برای کارگران ضروری در هر دو بخش دولتی و خصوصی است اما باید در اجرا به محدودیت های بودجه. پس از ورمونت خارجه سنا تصویب $60 میلیون لایحه به صندوق hazard pay دولت جمهوری خواه فرماندار فیل اسکات گفت: “پشتیبانی از قصد اما نیاز به ببینید که چگونه از آن خواهد شد تامین می شود.”

بدون اقدام دولت بیشتر پرداخت حق بیمه برای کارگران ضروری خواهد شد و به احتمال زیاد منقضی خواهد شد در این تابستان اگر نه پیش از آن. که ارسال خواهد شد سپاه از کارگران به دستمزد حتی به عنوان الزامات ایمنی مانند ماسک صورت و فاصله باقی می ماند.

“خرده فروشان را ساخته اند بسیار روشن است که این به طور موقت در طبیعت” گفت: ادوارد جونز خرده فروشی تحلیلگر برایان Shultz. “من فکر نمی کنم کارگران بسیاری از اهرم”.

یکی از عوامل پیچیده برای فروشندگان و دیگران است که چه چیزی برای انجام با پرداخت اگر این ویروس شروع به گسترش در برخی مناطق اما نه دیگران.

خطر پرداخت سیاست در حال حاضر متناقض حتی در محل کار. در امور جانبازان مرکز پزشکی در شهر آیووا همه کارکنان پوشیدن ماسک و چهره سپر اما تنها کسانی که مشغول به کار به طور مستقیم بر روی Covid-19 ward در حال گرفتن اضافی پرداخت.

“آمدن به محل کار و با پوشیدن ماسک در تمام طول روز حتی اگر شما نمی خواهید به ‘داغ مناطق’—وجود هزینه های به گفته پاتریک کیرنس یک پرستار ثبت شده و رئیس جمهور از فصل های محلی آمریکا فدراسیون اتحاديه كاركنان دولت است که هل دادن و به گسترش خطر پرداخت. “وجود دارد یک روانی تلفات است که در مردم است.”

–با کمک از جاش Eidelson.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>