اریک تهمت ادعا اجتماعی فاصله یک دموکرات ‘استراتژی’ و COVID-19 خواهد جادویی ‘ ناپدید می شوند پس از انتخابات

On, شنبه, اریک مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که COVID-19 اجتماعی فاصله اقدامات بخشی از یک “آگاه استراتژی” برای دموکرات ها برای پیروزی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و این که رمان coronavirus را “جادویی” ناپدید می شوند پس از نوامبر. 3.

در مصاحبه با فاکس نیوز’ جانین Pirro در شنبه پسر رئيس جمهور تردید در اجتماعی فاصله اقدامات با هدف مهار گسترش coronavirus که ادعا کرده است زندگی بیش از 89,000 آمریکایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دموکرات ها “در تلاش برای شیر” همه گیر توسط به طور موقت بسته شدن کسب و کار و اجرای دیگر اجتماعی فاصله اقدامات و آنها که با هدف تضعیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی را به نفع خود گشتند.

“آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان تنها…,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و شما را تماشای آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و نوامبر. 3. و حدس بزنید چه, پس از نوامبر. 3 coronavirus را به طرزی جادویی همه از ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که معاون رئیس جمهور بایدن “این را دوست دارد” از آنجا که او قادر به رسم قابل مقایسه جمعیت به مبارزات انتخاباتی خود وقایع. او گفت که دموکرات ها در حال تلاش برای از بین بردن رئیس جمهور “بیشترین دارایی”— توانایی های خود را برای ارتباط با مردم آمریکا و به نظر می رسد در تجمعات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تکرار پدران خود’. در ماه فوریه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دموکراتها انتقاد از دولت در پاسخ به COVID-19 است “جدید خود را جعل.”

چندین رادیو فردا میزبان مواجه شده اند انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید COVID-19 به خصوص در اوایل آمریکایی, شیوع بیماری از جمله Pirro و Sean Hannity. تحقیقات منتشر شده در ماه آوریل توسط بکر فریدمن موسسه اقتصاد متوجه شد که بینندگان از Hannity را نشان می دهد در مقایسه با یک فاکس نیوز نشان می دهد که هشدار داده بینندگان ویروس تهدید است “به شدت در ارتباط با تعداد بیشتری از COVID-19 موارد و مرگ و میر در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.”

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>