EPO: Huawei تاپ 2019 درخواست حق ثبت اختراع رتبه بندی

ارتباطات از راه دور غول پیکر از چین در صدر فهرست در اروپا پیش از الکترونیک شرکت های سامسونگ و ال جی. این اپو گفت: برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای فن آوری های دیجیتال افزایش یافت, رانده شده توسط رشد 5G و هوش مصنوعی است.

چینی, شرکت مخابراتی هواوی ساخته شده و بیشتر برنامه های کاربردی برای ثبت اختراعات در اروپا از هر شرکت در سال 2019 با توجه به بیانیه رسمی از اداره ثبت اختراعات اروپا (EPO) منتشر شده در روز پنج شنبه.

این اپو دریافت یک رکورد 181,000 برنامه های سال گذشته و Huawei در راس این فهرست پس از کره جنوبی الکترونیک heavyweights سامسونگ و ال جی.

انقلاب دیجیتال جمع آوری سرعت

مونیخ-بر اساس اپو قرار داده قابل توجه فن آوری افزایش به تحولات 5G اینترنت و هوش مصنوعی (AI).

در واقع آمار و ارقام نشان داد ارتباطات دیجیتال اختراعات تا 19.6% سبقت تکنولوژی پزشکی را به نقطه بالا برای زمینه با بیشترین نوآوری است.

“افزایش سریع فن آوری های دیجیتال است که قابل توجه ترین روند از ما 2019 شاخص” اپو جمهور آنتونیو Campinos در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: لندن LSE کمک Huawei پاک کردن آن شهرت ؟

“این مهم است که شرکت ها و محققان در اروپا به دنبال حفاظت از اختراعات خود را پیدا کردن یک سطح میدان بازی با رقبای خود را از آسیا و آمریکا و قادر به حفظ یک موقعیت قوی در بازار جهانی فن بازار” Campinos اضافه شده است.

با وجود افزایش آسیایی, منافع ایالات متحده و آلمان در حال بالا دو کشور با بیشترین براده با 25 ٪ و 15 ٪ از تمام برنامه های کاربردی توسط منبع.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>