سازمان حفاظت محیط زیست جرات اوباما-دوران حکومت اعتبار با تمیز کردن هوا آلوده تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های زغال سنگ

(واشنگتن) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه سوخته اوباما-دوران حکومت که مجبور است در این کشور زغال سنگ گیاهان برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای از جیوه و دیگر سلامت انسان خطرات یک حرکت طراحی شده برای محدود کردن مقررات در آینده از آلاینده های هوا از زغال سنگ و نفت-اخراج نیروگاه.

آژانس حفاظت از محیط زیست رئیس Andrew Wheeler گفت: عقبگرد بود, معکوس آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان تنظیم مقررات نفس بیش از حد با دولت اوباما. “ما باید در جای خود قرار داده حسابداری صادقانه روش که توازن” هزینه آب و برق با امنیت عمومی ،

ویلر سابق زغال سنگ لابی که مشتریان قبلی بدست بسیاری از مقررات حرکت صعودی آنها به دنبال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

محیط زیست و بهداشت عمومی گروه و قانونگذاران دموکرات گسله دولت برای فشار دادن به جلو با یک سری از حرکت صعودی کاهش آلودگی قوانین برای صنعت در شش ماه آخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترم جاری — در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ناخن جهان مورد توجه است.

با حرکت صعودی آلودگی هوا حمایت از “سازمان حفاظت محیط زیست است اما تضمین این که سطوح بالاتری از مضر آلودگی هوا آن را سخت تر برای مردم را به بهبود می یابند در دراز مدت” از بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به آسیب پایدار بیماری به قربانیان قلب و ریه گفت: دلاور بهداشت ، تام Carper ارشد دموکرات در سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته.

سازمان حفاظت محیط زیست حرکت برگ در محل استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای از جیوه که خسارت در حال توسعه مغز کودکان و مرتبط شده است یک سری از بیماری های دیگر است. اما این تغییرات تا حد زیادی کاهش مزایای بهداشت و درمان است که تنظیم کننده می توانید نظر در تهیه آتی قوانین برای نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای. که تضعیف 2011 جیوه قانون و محدودیت های تنظیم کننده توانایی برای مقابله با طیف وسیعی از دوده فلزات سنگین گازهای سمی و خطرات دیگر از سوخت های فسیلی نیروگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد جیوه پاکسازی شد “مناسب و لازم است” یک حقوقی معیار تحت این کشور را نقطه عطفی قانون هوای پاک.

اوباما قانون منجر به چه برقی آب و برق گفت بود که 18 میلیارد دلار پاکسازی جیوه و دیگر مواد سمی از دودکش های نیروگاه با سوخت زغال سنگ. کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست’ تجزیه و تحلیل خود گفت: این قانون پیشتر عطارد ویرانگر عصبی آسیب به کودکان و مانع از هزار نفر از مرگ و میر زودرس سالانه در میان دیگر مزایای بهداشت و درمان.

اکثر نیروگاه با سوخت زغال سنگ در حال حاضر ساخته شده ارتقاء فن آوری مورد نیاز 2011 جیوه قانون است. بسیاری از آب و برق باید خواست تهمت و دولت نه به جلو بروید با پنج حرکت صعودی از ترس گران حقوقی جنگ منجر خواهد شد.

فرد کروپ جمهور از محیط زیست دفاع صندوق حمایت گروه گفت: اوباما-دوران جیوه استانداردهای در حال حاضر ثابت می شود “یک موفقیت چشمگیر,” کاهش آلودگی جیوه از نیروگاه های زغال سنگ بیش از 80 درصد است. “با تشکر از این حیاتی هوای پاک حمایت همه ما باید کمتر سم در هوا تنفس می کنیم و غذایی که می خوریم” کروپ در بیانیه ای گفت.

زغال سنگ نیروگاه های برق در این کشور هستند تنها بزرگترین ساخته دست انسان منبع جیوه و آلاینده که وارد زنجیره غذایی از طریق ماهی ها و دیگر موارد است که مردم مصرف می کند.

در سال 2017, Wheeler, در حالی که هنوز یک لابی به همراه زغال سنگ نجیب زاده رابرت موری در برخی از موری تماس جدید مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه. موری هل دادن یک لیست مورد نظر حرکت صعودی از مقررات زغال سنگ و همچنین درخواست عمده کاهش نیروی انسانی در سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر تغییرات در دولت تخته.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او اعطا کرده چند تا از موری درخواست از جمله دور انداختن یک اوباما-عصر تغییر آب و هوا تلاشی که باید تشویق آب و برق را به حرکت به تمیز کننده اشکال انرژی از زغال سنگ.

در حال سقوط و در حال حاضر کاهش قیمت گاز طبیعی و ارزان تر هزینه های انرژی خورشیدی و بادی را ساخته اند آن را دشوار برای نیروگاه با سوخت زغال سنگ در ایالات متحده در بازار منجر به کاهش در تولید زغال سنگ و زغال سنگ انرژی در کشور با وجود تهمت نجات یافته اند.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>