ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز برنده شدن تقریبا هر جمعیتی در نوادا

WarnerMedia کاهش یافته است برخی از اخبار که اگر شما دوستان فن فقط ممکن است خود را به روز خود را در هفته خود ر

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

WarnerMedia کاهش یافته است برخی از اخبار که اگر شما دوستان فن فقط ممکن است خود را به روز خود را در هفته خود را در ماه و یا حتی سال.

یک دوستان مراسم ویژه ای رسما اعلام کرد برای WarnerMedia آینده جریان سرویس HBO Max که در آن طنزهای کلاسیک را نیز در پیدا کردن خانه جدید خود پس از خروج از Netflix بکشد. به روشنی این را نمی توان یک قسمت جدید از دوستاناما نه یک unscripted ویژه است که در آن بازیگران reunites در صدا که در آن سری به ضرب گلوله کشته شد برای آنچه به عنوان "جشن معشوق نشان می دهد."

ویژه قبلا شایعه شده است, اما آن را رسما در روز جمعه تایید کرد. جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, و دیوید شویمر همه در هیئت مدیره و انواع گزارش های آنها هر توان پرداخت حداقل $2.5 میلیون نه بیش از حد نخ نما در همه آنچه که در اصل برای تلفن های موبایل مانند یک دی وی دی یکی از ویژگی های پاداش.

تا آنجا که واقعی احیای این سری می رود فکر می کنید امید خود را: سازندگان دیوید کرین و مارتا کافمن بارها و بارها حکومت آن را به معنی این است که در مورد به عنوان نزدیک به عنوان ما به احتمال زیاد تا به حال رفتن به دریافت کنید.

هنوز هم قادر به ترویج HBO حداکثر به عنوان خانه منحصر به فرد بسیار پیش بینی دوستان الحاق یک معامله بزرگ برای WarnerMedia که گزارش پرداخت بیش از 400 میلیون دلار برای پنج سال نشان می دهد جریان حقوق. هر دو خاص و کل مجموعه وجود دارد خواهد بود برای شما که HBO حداکثر راه اندازی این ممکن است در آن نقطه streamer را یک چیز برای گفتن به مشترکان بالقوه: چگونه شما انجام می دهند ؟ برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب