عظیم امواج مسابقه در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان u. k. چهره یکی دیگر از طوفان زمستانی

(لندن) — عظیم امواج نوتبوک در سراسر اقیانوس اطلس شمالی در روز شنبه به عنوان بریتانیا محکم برای دومین مستقیم, آخر هفته وحشی در زمستان آب و هوا و جاری شدن سیل. صدها پرواز لغو شد و نیروی دریایی سلطنتی پیوست و جستجو برای یک مرد گم که رفت دریا یک قایق.

طوفان نیروی باد تا 85 نات (98 مایل در ساعت) و امواج هیولا است که می تواند رسیدن به بیش از 100-پا-بالا ((30 متر)) بودند خروش در سراسر اقیانوس اطلس شمالی ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا اقیانوس مرکز پیش بینی شده است.

چهارم طوفان از فصل زمستان لقب دنیس توسط بریتانیا ملاقات کرد دفتر آب و خدمات گسترده شد از طریق ایرلند به بریتانیا و باعث گسترده سفر اختلالات است که انتظار می رود به بدتر در طول روز است.

این ملاقات در دفتر تا به حال 18 سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان که به معنای جاری شدن سیل شد. ایرلندی هواشناس خدمات صادر شده و تعدادی از باد هشدارهای گفت gusts تا 120 کیلومتر در ساعت (75 مایل در ساعت) ممکن است دیده شود. گیل اخطار نیز صادر شده در ایسلند.

آب و هوا انتظار می رود که برای حمله به همه مناطق از بریتانیا از جمله بخش هایی از شمال انگلستان هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان Ciara آخر هفته گذشته. که طوفان چپ حداقل هشت نفر کشته در سراسر اروپا از جمله دو زن در انگلستان

جستجو و عملیات نجات در سواحل میامی در جنوب شرقی انگلستان دنبال شد که بنا به گزارش ها از سقوط یک کشتی درست قبل از سپیده دم است. یک کشتی نیروی دریایی سلطنتی پیوست و در این عملیات در کنار قایق های نجات از سلطنتی ملی قایق نجات موسسه و یک پلیس قایق.

خطوط هوایی پیشگیرانه لغو صدها پرواز از لندن و دیگر انگلستان به فرودگاه و راه آهن هشدار در مورد امکان قطار تاخیر و لغو شد. دهها هزار نفر از مسافران بودند که تحت تاثیر مشغول سفر روز برای خانواده ها به عنوان بسیاری از مدارس در این کشور را برای اواسط زمستان ،

Easyjet لغو حدود 230 پرواز در داخل و خارج از کشور به سرعت باد در حال تنظیم به آمار 70 مایل در ساعت (113 kph). بریتیش ایرویز همچنین پرواز لغو شد.

مناطق در شمال انگلستان که هنوز دوره نقاهت بعد از Ciara مواجه 4 تا 1/2 اینچ (120 سانتی متر) از بارش باران در روز شنبه. این کشور سازمان محیط زیست گفت: جاری شدن سیل به احتمال زیاد به بدتر از آخر هفته گذشته — زمانی که صدها نفر از خانه های آب گرفتگی شد به عنوان رودخانه پشت سر هم بانک های خود را — پس از باران خواهد شد در حال سقوط در اشباع زمین.

حدود 75 انگلیسی پرسنل ارتش و 70 ذخیره شد کمک به بیرون کشیده جوامع در سیل زده کلدر در دره منطقه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان احداث موانع و تعمیر آسیب دیده سیل دفاع.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” بریتانیا وزیر دفاع بن والاس گفت. “واکنش سریع ارتش امروز کمک خواهد کرد با ارائه سیل امداد رسانی به جوامع محلی در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>