فوتبال انگلیسی لیگ برتر بازگشته است با یک Doubleheader پس از 100 روز همه گیر Shutdown

(MANCHESTER, England) — دقیقا 100 روز پس از آخرین بازی لیگ برتر بازگشته است. در استادیوم محدود به حدود 300 نف

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

(MANCHESTER, England) — دقیقا 100 روز پس از آخرین بازی لیگ برتر بازگشته است.

در استادیوم محدود به حدود 300 نفر به این بیماری همه گیر خطرات باقی بماند منچستر سیتی میزبان آرسنال پس از آستون ویلا بازی می کند شفیلد یونایتد در شب چهارشنبه.

آن را طلیعه چیزی بودن در یک اقدام بی سابقه تابستان حمله رعد اسا بازی در تلاش برای تکمیل فصل جولای 26, پس, آلمان, اسپانیا و انگلستان در از سرگیری فوتبال.

این فصل است که شبیه آن را می تواند محدود برای اولین بار از زمان وقوع جنگ جهانی دوم به عنوان COVID-19 بود ادعا حدود 1000 زندگی یک روز در یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان به این بیماری است.

اما عزم دولت برای بازگرداندن این ورزش ملی به خلق و خوی ملت تضمین اجتماعی فاصله معافیت اعطا شد اجازه می دهد تا تیم به بازگشت به آموزش و در حال حاضر بازی. شده است وجود دارد یک ماه دو بار در هفته COVID-19 تست برای بازیکنان و مربیان است.

"زمانی که کل شهرستان رفت و به مستند هر بخش صنعت تعجب بود که برخی از صورت ظاهر از حالت عادی می تواند بازگشت به" لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت. "اما به عنوان به زودی به عنوان ما می خواهم به صحبت به دولت به عنوان به زودی به عنوان ما می خواهم به صحبت به ما و باشگاه های ما در جای خود قرار داده واقعا آنچه که من می خواهم را به عنوان یک اسکلت طرح تلاش به آن را گام به گام در تلاش برای پر کردن شکاف زمان"است.

لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد و پس از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 12. این تضمین وجود دارد خواهد بود در دور دیگری از بازی های قبل از دولت belatedly متوقف, همه, ورزش, معنی ده ها هزار نفر از طرفداران مخلوط نیست — که می تواند زندگی را نجات داد.

"من در مورد آن فکر" Arteta گفت: در زوم تماس با رسانه ها که جایگزین معمول قبل از بازی در کنفرانس خبری به دلیل بهداشت محدودیت.

"من فکر کردم در مورد شب شروع کردم به برخی از نشانه های, چگونه جدی است که بود. از آن ماده است که من نمی تواند تصمیم گیری آن تا به حال به گزارش از آنجا که من می تواند قرار داده در معرض خطر بسیاری از مردم است."

در حال حاضر Arteta در زمینه اولویت است و تلاش برای بازگشت آرسنال به لیگ قهرمانان. باشگاه شمال لندنی نهم در جدول رده بندی هشت امتیاز پشت چهارم-چلسی قرار می گیرد. اما مکان پنجم امن خواهد شد یک نقطه در نخبگان رقابت های اروپایی اگر مکان دوم منچستر سیتی دو فصل اروپا بان تایید شده است توسط دادگاه داوری برای ورزش در ماه آینده.

شهر می داند که از آن خواهد شد تسلیم شدن در لیگ برتر جایزه به لیورپول. جشن به تعویق افتاده اند پس مارس اما عنوان امن می تواند در هفته آینده. اگر شهر از دست می دهد به آرسنال در روز چهارشنبه کیکآف لیورپول می تواند پایان 30 سال خشکسالی ضرب و شتم توسط اورتون در Merseyside دربی در روز یکشنبه.

اولین بازی روز چهارشنبه می بیند هفتم قرار داده شده شفیلد یونایتد در تلاش برای حفظ فشار خود را برای لیگ اروپا صلاحیت ضرب و شتم توسط استون ویلا که در اعتراض به لیگ گذشته ثابت در مارس 9 برابر لستر.

در حال حاضر وجود دارد یک اولیه اجرای 32 وسایل در 16 روز — تنها با دو روشن و بدون عمل. کیکآف بار نیز بیشتر گسترش بیش از حد معمول برای به حداکثر رساندن مشاهده تلویزیون با طرفداران ممنوع از استادیوم.

مصنوعی صدا در دسترس خواهد بود به بینندگان زندگی می کنند اما برخی از حامیان خواهد شد جریان از خانه به ورزشگاه ها را بر روی صفحه نمایش بزرگ با pubs هنوز بسته است. برخی از تیم ها مانند برایتون که در آن آرسنال بازديد در روز شنبه نیز قرار داده مقوا cutouts از طرفداران در صندلی.

بازیکنان خواسته خواهد شد که در آن ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله — اقامت 2 متر (6 فوت) از هم جدا در اتاق پانسمان, ورود به میدان در طول گرم یو پی اس و در جشن. اما تعیین شده دوربین در حال حاضر برای جشن گل در مقابل.

"بدیهی است که آن را در حال رفتن به یک تجربه عجیب و غریب و بدون طرفداران" کارشناسی ارشد گفت. "لیگ برتر نمی توان با یک سرمایه B تا طرفداران هستند.

"من فکر می کنم در طول بحث های ما با دولت و در سراسر ورزشی و کسانی که کلید, کار, گروه, پیشرفت واقعی بوده است ساخته شده است."

در حال حاضر تنها 110 نفر اجازه خواهد داشت در منطقه قرمز در اطراف میدان بازی خواهد بود و نیاز به بازگشت منفی COVID-19 آزمون در گذشته پنج روز به عنوان بخشی از یک گذرنامه های پزشکی است که دیدن یک بارکد اسکن شده قبل از آنها می توانید وارد کنید. آنها شامل بازیکنان و مربیان و کادر پزشکی مطابقت با مقامات زمین تکنسین و Hawk-eye پرسنل برای هدف خط و تصویری پخش فن آوری است.

کهربا منطقه در استادیوم شامل رسانه ها و باشگاه مدیران که نمی خواهد نیاز به ویروس, تست, در حالی که منطقه سبز است بیرونی اجتماع.

تیم در حال تشویق به سفر در سراسر انگلستان در روز بازی — در حالت ایده آل با هواپیما — به جای اقامت در هتل.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب