انگلیسی فوتبال بازگشت و پس از طولانی ترین تعلیق پس از جنگ جهانی دوم—اما استادیوم خالی باقی می ماند

(MANCHESTER, England) — فوتبال انگلیسی طولانی ترین تعلیق پس از جنگ جهانی دوم به پایان رسید جمعه آوردن برخی از امداد رسانی به یک ملت محروم از محبوب ترین ورزش در یکی از بدترین شیوع کروناویروس.

لیگ برتر ثروتمندترین لیگ فوتبال در جهان, با عظیم بینندگان در سراسر جهان شد و به حالت تعلیق در مارس 13 بعد از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت است. این ویروس تا به حال شده است به سرعت در حال گسترش از ایتالیا و اسپانیا را به بقیه اروپا اما در آن زمان مقامات فوتبال به توقف بازی یک حرکت است که با اعتبار صرفه جویی در زندگی با نگه داشتن صدها هزار نفر از طرفداران از آلوده شدن در یا در اطراف استادیوم.

این بازی اولین بازی پس از 100 روز بين بیرمنگام باشگاه استون ویلا و شفیلد یونایتد که لگد کردن داخل تقریبا خالی ورزشگاه ویلا پارک پس از یک دقیقه سکوت به احترام کسانی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر. طرفداران مجاز به شرکت در مسابقات است.

بازی آغاز شد و با هر بازیکن گرفتن زانو در ادای احترام به جورج فلوید بود که به کشته شدن یک پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته. همه بازیکنان نیز تا به حال نام خود را بر روی پیراهن خود را با جایگزین “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

از سرگیری می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار مواجه انتقاد برای سفارش در سراسر کشور مستند تا 23 مارس و برای کاهش محدودیت در انگلستان بیش از حد به زودی داده شده هنوز به سطح بالایی از موارد جدید و مرگ و میر. انگلستان به عنوان یک کل است ثبت بیش از 42000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“من فکر کردم در مورد شب شروع کردم به برخی از علائم چقدر جدی بود که” Arteta گفت: در قبل از مسابقه مجازی کنفرانس خبری. “این بود گزارش داد از آنجا که من می تواند قرار داده در معرض خطر بسیاری از مردم است.”

پس از ماه ها برنامه ریزی لیگ برتر بازگشته است — حتی اگر مسابقات برگزار خواهد شد در خالی استادیوم درست مثل آلمان بوندسلیگا بازگشته است که در ماه گذشته.

“همه اما پنج کشور خواهد شد پخش بازی امشب زیر خط دار فوتبال جهانی برسد و قدرت نرم انگلستان ورزش” وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه یک ساعت قبل از بازی.

“شکی نیست که وجود دارد این است که بسیار نمادین لحظه یک گام مهم رو به جلو در ما مراقب باشید در سفر خود را نسبت به نرمال,” او اضافه شده است.

رهبر لیگ لیورپول که دارای عظیم 25-نقطه سرب بیش از شهر و نزدیک به پیروزی در آن برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال خود را در اولین بازی یکشنبه در شهر رقیب اورتون.

“بدیهی است که آن را در حال رفتن به یک تجربه عجیب و غریب و بدون طرفداران” گفت: لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد. “لیگ برتر نمی توان با یک سرمایه ‘B’ تا زمانی که طرفداران هستند.”

باز دور از مسابقات خواهد شد افتخار, سیاه, زندگی, ماده, جنبش که در بریتانیا و سایر نقاط جهان پس از مرگ فلوید. همه بازیکنان در هر تیم باید نام خود را برداشته از پشت پیراهن خود را و به جای “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” آنها نیز پوشیدن لباس سیاه در زندگی توجه به آرم و نشان تشکر بریتانیا خدمات بهداشت ملی برای بقیه فصل است.

آخرین نمونه از این لیگ نفوذ آمد آخر این هفته زمانی که 22 ساله ستاره مارکوس Rashford علنا خواستار آن شدند که جانسون دولت معکوس تصمیم خود برای توقف ناهار مدرسه کوپن برای دانش آموزان فقیر در طول تعطیلات تابستان. از منچستر یونایتد به بازیکن ذکر شده خود را در دوران کودکی تجربه با تکیه بر رایگان ناهار مدرسه و بانک های مواد غذایی.

مبارزات انتخاباتی خود را برای محافظت از کودکان گرسنه جلب حمایت گسترده ای باعث جانسون به ناگهانی سیاست U-turn دوشنبه و در ادامه کوپن. جانسون پس از آن به نام Rashford او تشکر می کنم.

پس از اعلام Rashford در توئیتر خود نوشت: “من حتی نمی دانم چه می گویند. فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده این است که انگلستان در سال 2020 است.”

در طول مستند و با از سرگیری فصل در شک در لیگ تا به حال بیم آن می تواند از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار برای عدم ملاقات با پخش تعهدات.

از پنج بزرگترین فوتبال ملت های اروپا, انگلستان چهارم به عقب بر گردیم در این زمینه است. آلمان برای اولین بار در ماه گذشته در حالی که اسپانیا و ایتالیا از سر گرفته شد این ماه است. فرانسه لغو مانده از آن فصل در حالی که این ویروس هنوز به اوج رسید — آیا به عنوان انگلستان همسایه, اسکاتلند.

زمانی که تیم بودند که در نهایت اجازه به بازگشت به آموزش های اجتماعی فاصله اقدامات و تست برای COVID-19 بودند به محل قرار داده. فوتبال مقامات توافق کردند که اجازه می دهد تا پنج تعویض در هر بازی به جای سه, برای کاهش آسیب است.

در حال حاضر تنها 110 نفر — از جمله بازیکنان داوران و مربیان — اجازه خواهد داشت در منطقه قرمز در اطراف میدان بازی خواهد شد و نیاز به یک منفی COVID-19 آزمون در گذشته پنج روز به عنوان بخشی از یک گذرنامه های پزشکی است که دیدن یک بارکد اسکن شده قبل از آنها می توانید وارد کنید.

اگر چه طرفداران دیگر اجازه ندارد در استادیوم, بسیاری از بازی ها در دسترس خواهد بود به سازمان دیده بان رایگان تلویزیون تا حدودی به نگه داشتن طرفداران از جمع آوری توسط هزاران نفر در خارج از استادیوم.

لیگ برتر قصد دارد تا پایان باقی مانده 92, بازی آن فصل 26 جولای. نیز وجود دارد برنامه های احتمالی برای چه به صورت موج دوم از عفونت است که باعث می شود دیگر خاموش اما نه در مورد چگونه به حل و فصل ناقص فصل است.

بخش دوم در انگلستان را نیز در رزومه کاری این هفته در حالی که سوم و چهارم بخش بازی خواهد کرد تنها برگشتی. زنان لیگ و پایین مردان لیگ تمام شد لغو شد.

هنگامی که تمام لیگ ملی انجام می شود و این کشور عزیز نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد و در اوت. 1. لیگ قهرمانان اروپا می رود که به پایان آن فصل در مختصر از مسابقات به سبک پایان در لیسبون در اواسط ماه اوت است.

___

پان Pylas در لندن کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>