انگلستان tiptoes از مستند به عنوان اقتصاد غواصی

انگلستان به طور آزمایشی شروع به کاهش آن coronavirus مستند روز چهارشنبه با برخی از افرادی که نمی توانید شغل خود را در خانه خواست به بازگشت به کار به عنوان استارک داده های اقتصادی نشان داد این فاجعه تاثیر بیماری همه گیر.

بدترین آمار کشور در اروپا با بیش از 40 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 — از جمله 275 سلامت و مراقبت کارگران با توجه به داده های رسمی — بریتانیا شده است در مستند از مارس 23.

دولت شل شدن محدودیت ها به تدریج تنها به خاطر ترس از تحریک یک دوم اوج عفونت. از صبح روز چهارشنبه مردم در تولید و برخی بخش های دیگر بودند که به خواسته بازگشت به کار اگر آنها می تواند.

پاسخ به سوالات در مجلس, نخست وزیر بوریس جانسون گفت که “بسیار قابل توجه” است که در برخی از کشورها که در آن مستند دستورالعمل شده بود, آرام, علائم وجود دارد که میزان سرایت بیماری رو به افزایش بود دوباره.

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ لندن در روز شنبه با حضور نخست وزیر سوالات در مجلس عوام. (Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“است که بسیار روشن و هشدار به ما نیست به ادامه بیش از حد سریع یا بیش از حد بی پروا,” او گفت:.

جانسون توصیف کرده است این روند به عنوان یک “بینهایت دشوار است” عمل تعادل بین سلامت عمومی و اقتصاد است.

محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده در روز چهارشنبه نشان داد که رشد اقتصادی با یک رکورد 5.8% در ماه مارس از فوریه و مارس داده است که به احتمال زیاد حتی بدتر به عنوان کشور تحت مستند برای کل ماه.

“ما در حال دیدن یک (یک چهارم از تولید ناخالص داخلی انقباض) در اینجا تنها با چند روز تاثیر از این ویروس پس از آن است که در حال حاضر بله به احتمال بسیار زیاد است که اقتصاد انگلستان را به صورت یک رکود قابل توجهی در این سال ما در وسط است که به عنوان ما صحبت می کنند” وزیر دارایی Rishi Sunak گفت.

انگلستان می رود تنهایی

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که در نیمه مستقل دولت هستند چسبیده با یک “ماندن در خانه” پیام برای شرکت ترک انگلستان, پرجمعیت ترین u. k. ملت را به سرب در ارسال برخی از مردم به کار می کنند.

جانسون است برای انتقاد گیج کننده در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام شود با خیال راحت. مردم در تلاش برای آشتی دادن مشاوره به رفتن به محل کار با دلسردی از استفاده از حمل و نقل عمومی و عدم مراقبت از کودکان در حالی که مدارس بسته باقی می ماند.

بسیاری از آنها نیز پرسیده شد که چرا مردم اجازه نداشتند به اجازه دوستان و بستگان به خانه های خود را, اما در حال حاضر مجاز به اجازه آینده نگر homebuyers برای مشاهده خواص خود را.

“همه کسانی که به بحث در مورد سردرگمی و یا پیام های مخلوط به شدت اغراق موقعیت” جانسون گفت. “حس مشترک از مردم این است که درخشان را از طریق … آنها می توانید ببینید که در آن ما می خواهیم به رفتن آنها می توانید ببینید که در آن ما نیاز به رفتن.”

در لندن رفت و آمد قطارها به نظر می رسد شلوغ تر از هفته های گذشته هر چند هنوز هم بسیار دور از پیش همه گیر ازدحام بیش از حد. بسیاری از مردم عینک ماسک صورت ساخته شده و قابل توجه تلاش برای رعایت فاصله.

آرام ایستگاه واترلو در لندن دیده می شود در این عکس گرفته شده امروز در ساعت 9 صبح به وقت محلی این کشور همچنان با بسیاری از آن مستند اقدامات برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. (کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس)

در استراتفورد معمولا مشغول hub در شرق لندن یک سیستم راه را برای ورود و خروج از ایستگاه در محل با بلندگو گفتن مسافران که در آن به راه رفتن.

ترافیک جاده به شهر ثابت بود هر چند نیز به خوبی زیر سنتی ساعت شلوغی سطوح. اطلاعات دیجیتال پانل گفت: “ماندن در خانه ضروری سفر تنها صرفه جویی در زندگی می کند.”

دولت متهم از دادن پیام های مخلوط

شهردار صادق خان ارسال شده یک پیام در توییتر برای گفتن لندن نه خیلی تغییر کرده بود.

“مستند است برداشته شده است. لطفا در حفظ و اجتماعی فاصله و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است,” او نوشت. “اگر شما را به یک ضروری سفر با حمل و نقل عمومی پوشیدن غیر پزشکی صورت پوشش برای محافظت از دیگران است.”

دولت در مواجهه با یک مجموعه از انتقاد که آن جدید راهنمایی — “اقامت هشدار و کنترل این ویروس نجات” — گیج کننده بود و این مردم بودند که با توجه پیام های مخلوط مورد چگونه امن آن را به تماس با دیگران است.

رفت و آمد با پوشیدن یک ماسک است که دیده می شود در لندن ایستگاه زیرزمینی امروز. (هنری Nicholls/فردا نیوز)

ظاهر می شود در آسمان, اخبار تلویزیون, وزیر حمل و نقل Grant Shapps بود پرسید: چرا عوامل املاک داده می شد به سر خانه viewings زمانی که مردم نمی توانست اقوام را ببینید.

“حقیقت این است که شما باید شروع بشه. این مستند پیام بسیار ساده است — آن را فقط در خانه بماند. در حال حاضر به عنوان ما شروع به باز کردن البته وجود دارد باید تصمیم گیری ساخته” Shapps گفت.

“وجود دارد هیچ راه مناسب از انجام این کار, و ما می خواهم درخواست مردم برای استفاده از حس مشترک خود را … در حال حاضر وجود دارد باید قطع بشه.”

سوالات مطرح شده در مورد دستورالعمل جدید

کارگران توصیه برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان و مدارس باقی مانده بسته باعث سوال در مورد چگونه پدر و مادر و افرادی که نمی تواند به کار به معنای دیگر باید درخواست راهنمایی جدید.

نشانه نمایش دستورالعمل در قرار دادن رنگ سبز در لسبیین باشگاه گلف در برایتون در ساحل جنوبی انگلستان است. باشگاه گلف بازگشایی امروز با کاهش برخی از مستند محدودیت. (Glyn کرک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کارفرمایان مواجه وظیفه دلهره آور از ایجاد محیط امن برای کارکنان با راهنمایی دقیق در سیستم های یک طرفه در نقاط ورود و خروج و در راه پله فاصله از ایستگاه های کاری و دیگر فروع.

برای کسانی که کار از خانه و یا قادر به کار کمی وجود دارد را تغییر دهید. مردم بودند در حال حاضر مجاز به ورزش بیش از یک بار در روز و دو نفر از هم جدا خانواده ها اجازه داده شد برای دیدار خارج از منزل نگهداری آنها در دو متر از هم جدا.

جریمه برای گناهان شده اند افزایش یافته است.

هر کسی به امید کاهش یکنواختی برنامه ریزی تعطیلات تابستان خواهد بود گرفتن خطر Shapps بی بی سی گفت.

“در حال حاضر شما نمی توانید به خارج از کشور سفر. اگر شما رزرو آن و سپس شما به وضوح بسیار طبیعت در نظر گرفتن شانس که در آن جهت این ویروس می رود و در نتیجه آن توصیه های سفر است در آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>