در معرض خطر گرگ خاکستری به عنوان شناخته شده و یا-54 مرده پیدا شد در روز چهارشنبه وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش (CDFW) اعلام کرد در یک بیانیه است. او تا به حال سفر بیش از 7,646 در سراسر کالیفرنیا پس از او شکست از بسته خود را در سال 2018 است.

زن گرگ بود طوقه توسط زیست شناسان در اکتبر 2017 و بین 3 و 4 ساله هنگامی که او درگذشت توجه کنند. او مرده پیدا شد در Shasta County, کالیفرنیا.

CDFW است که بررسی علت مرگ او. گرگ خاکستری هستند تحت پوشش هر دو فدرال گونه های در معرض خطر به عنوان به خوبی به عنوان کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل و کشتن یک مجازات تا یک زندان و یک $100,000 خوب است. یکی دیگر از گرگ خاکستری یا-59 یافت شد بنا به گزارش شات به مرگ در جنوب کالیفرنیا در سال 2018 و مرگ او است که هنوز هم حل نشده. گرگ برچسب و ردیابی برای کمک به دانشمندان نظارت بر این گونه های در معرض خطر.

مقامات گفتند آنها بر این باورند یا-54 متولد شد و در اورگان در سال 2016 اما شکست از بسته on Jan. 23, 2018. CDFW گفت: در یک ماه فوریه 2018 بیانیه ای که “[h]er خروج از بسته خاک نشان می دهد که او در حال حاضر ممکن است پراکنده و یا کاوش در زمین جدید در جستجوی یک همسر و یا دیگر بسته است.”

از آن پس او صرف بیشتر وقت خود را در شمال شرقی کالیفرنیا سفر بیش از 7,646 مایل در مقامات. با توجه به گزارش های او تحت پوشش 1,013 مایل بین اکتبر و دسامبر 2019 میانگین 13 مایل در هر روز. یقه او بنا به گزارش ها به نظر می رسد به توقف کار در ماه دسامبر.

“سفر او نشان جنوبی شناخته شده گرگ مکان در دولت پس از گرگ بازگشت به کالیفرنیا در سال 2011” CDFW گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

با توجه به مرکز تنوع زیستی (CBD) کمتر از یک دوجین تایید گرگ خاکستری در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی می کنند. گرگ بودند بارها و بارها کشته در دولت در طول قرن 20 در تلاش برای دفاع از دام است. هنگامی که یک گرگ خاکستری به نام یا-7 وارد کالیفرنیا از اورگان در سال 2011 او برای اولین بار تایید کرد گرگ وحشی در کشور در حدود 90 سال است. با توجه به CBD یا-54 اعتقاد بر این بود که به یکی از یا-7 ،

“این غم انگیز توسعه در مراحل اولیه از گرگ بازیابی در کالیفرنیا گفت:” Amaroq وایس, West Coast گرگ مدافع در مرکز تنوع زیستی, در بیانیه ای. “مانند پدرش معروف گرگ یا-7 که به کالیفرنیا سال پیش یا-54 بود یک فانوس دریایی از امید است که نشان داد که گرگ می تواند بازگشت و شکوفا در اینجا. مرگ ویرانگر است, بدون توجه به علت است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de