استرالیا حیات وحش مقامات می گویند ده ها تن از در معرض خطر راب تنها در بالای یک آتشفشان منقرض شده اند جان سالم به در برد bushfires که پاره پاره از طریق زیستگاه خود.

حدود 60 کوه Kaputar راب نیز نامیده می شود Kaputar صورتی راب به دلیل قابل توجه و رنگ و خال خال شد توسط رنجرز پس از بارندگی های اخیر پس از bushfires. نیو ساوت ولز پارک ها و حیات وحش ارسال شده در “اخبار مثبت” خود در Facebook صفحه بیش از آخر هفته با اشاره به وجود “شده بود ترس برای این گونه غیر معمول.”

آنها همچنین بزرگ برای راب رو به رشد تا زمانی که 20 سانتیمتر.

“آنها ممکن است به عنوان زیبا به عنوان koalas یا wallabies اما این گونه نیز نقش مهمی در اکوسیستم آن” پس از گفت.

با وجود برخی از بازماندگان حدود 90 درصد از مثل حلزون حرکت کردن جمعیت برآورد شده است کشته شده اند توسط آتش آنها به عنوان پناهگاه در پوست درخت و درختان استرالیا موزه زیست شناس و حلزون متخصص فرانک کوهلر گفت: نگهبان.

او گفت: کسانی که جان سالم به در برد احتمالا تا با پنهان شدن در سنگ شکاف.

راب به طور معمول پنهان در زیر وودی باقی مانده سنگ های سست و برگ بستر در شرایط خشک است. در شب بارانی آنها صعود تنه درخت به ارتفاع شش طبقه به تغذیه میکرو جلبک ها و قارچ ها در پوست درخت و سنگ می گوید: توضیحات در اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست قرمز گونه های در معرض تهدید سایت.

کوه Kaputar مثل حلزون حرکت بود ذکر شده به عنوان در خطر انقراض در سال 2014 بود و در حال حاضر نزدیک به آستانه در حال انقراض که در آن زمان به دلیل محدود محدوده. جمعیت آن ناشناخته بود.

مثل حلزون حرکت کردن است که یکی از نه گونه از حلزون زمین یافت می شود تنها در قله کوه و هیچ جای دیگری بر روی زمین با توجه به استرالیا موزه.

انقراض تهدید از تغییر آب و هوا

حتی قبل از آتش سوزی اخیر زیست شناسان در حال حاضر اشاره کرد که انسان ناشی از تغییر آب و هوا بود به احتمال زیاد برای قرار دادن این گونه “در خطر انقراض در آینده نزدیک” و نه فقط به علت بیشتر آتش سوزی.

مثل حلزون حرکت کردن را IUCN فهرست یادداشت که آن را در حال حاضر اشغال بالاترین نقاط کوه Kaputar پس از آن نمی تواند حرکت به ارتفاعات بالاتر و گرمایش در ارتفاعات پایین تر را کاهش می دهد این منطقه از زیستگاه خود را.

چرا خوک وحشی است که آسیب راب’ زیستگاه و همچنین ممکن است از خوردن آنها ذکر شده به عنوان یکی دیگر از تهدید.

کوه Kaputar پارک ملی است که بسته به بازدید کنندگان تا بهمن. 28 با توجه به خسارت آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im