اورژانس بازیکن هاکی 42 ساله Zamboni راننده می شود قدیمی ترین دروازه بان را به نفع خود در NHL اولین

پس از دو goaltenders بودند مجبور به تعظیم از بازی مقابل تورنتو افرا برگها در شنبه کارولینای طوفان تا به حال به نوبه خود به یک منبع بعید است برای کمک به اورژانس-پشتیبان گیری دروازه بان 42 ساله دیوید Ayres.

Ayres یک ساختمان مدیریت عملیات, تمرین, بازیکن, برای, Toronto Maple Leafs, تمرین, بازیکن, برای AHL تیم تورنتو Marlies و گاهی zamboni راننده اعتراف کرد و پس از آن به ESPN او شوکه شده بود به درخواست. این بسیار نادر است برای لیگ ملی هاکی; یک تیم حرفه ای و نه به نام خود به اورژانس-پشتیبان گیری دروازه بان یا “EBUG” از سال 2018 است.

اما Ayres موفق به تاریخچه در بیشتر راه بیش از یک تبدیل شدن به اولین اورژانس دروازه بان برای برنده شدن در یک بازی زیبا و قدیمی ترین دروازه بان به پیروزی در یک فصل به طور منظم اولین با توجه به ورزش نشان داده شده. او همچنین ماند بر روی یخ به مدت 28 دقیقه و 41 ثانیه و مشکلات ناسازگار بودن طولانی ترین زمان در یک بازی به صورت اضطراری و پشتیبان گیری.

“یک بار در طول عمر. من آن را” آیرس گفت: بعد از بازی.

Ayres ESPN گفت: که او عصبی در زمانی که او برای اولین بار در زمان یخ در دوره دوم زمانی که برگها افرا در ادامه به نمره اهداف. او در ادامه به توقف هشت عکس های بیشتر کمک به طوفان به شکست برگها 6 به 3.

آیرس گفت که هم تیمی های خود’ پشتیبانی کمک به آرام کردن او به ویژه هنگامی که او نزدیک شد رو به جلو اریک Haula که به او گفت “فقط از آن لذت ببرید. ما اهمیتی نمی دهند اگر شما اجازه دهید 10 گل در.” Ayres ضررى به ESPN. “که من حل و فصل کردن.”

طوفان مربی راد Brind عشق گفت: بعد از آن بازی خواهد بود یک حافظه ویژه برای همه است.

“شما نوع فکر می کنم خیلی خوب. چگونه است که این برای پایان دادن به ؟ ما فقط حفر و گفت: ما در حال رفتن به از دست دادن این بازی. برای او آنچه در یک لحظه او باید برای بقیه عمر خود را. که باور نکردنی است. همین دلیل است که شما انجام این کار” Brind عشق گفت.

آیرس گفت: پس از بازی مصاحبه هایی که او تا به حال یک پیوند کلیه از 15 سال پیش به فکر خود هاکی حرفه ای خواهد بود. او گفت که شور و شوق خود را برای بازی را فعال کنید او را به رفتن نگه دارید.

پس از بازی Ayres نامگذاری شد, اولین ستاره (بهترین از سه بازیکن شناخته شده در پایان بازی) و مفتخر به آب بطری با هم تیمی های خود.

“من تا به حال هیچ ایده من بود رفتن به حمام قبل از من در حمام…. این بچه ها بسیار جذاب هستند” آیرس گفت. او اضافه کرد که او قصد دارد به قطع پیراهن خود را از بازی.

Ayre همسر سارا Ayres همچنین بیان شور و هیجان خود را در توییتر.

“من شادترین proudest زن در این سیاره چون من انسان رو به زندگی خود رویای نهایی… من نیز تعجب من هنوز هم صدای” او نوشت.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>