Elon Musk توییتهایی تهدید به جلو تسلا از کالیفرنیا بیش از COVID-19 محدودیت

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تهدید شنبه به جلو شرکت و کارخانه و دفتر مرکزی در خارج از کالیفرنیا در افزایش تف با مقامات محلی که متوقف شد این شرکت از بازگشایی آن وسیله نقلیه الکتریکی کارخانه.

در توییتر مشک نیز تهدید به شکایت بیش از Alameda County Health Department coronavirus محدودیت های است که باید متوقف تسلا از شروع مجدد تولید در کارخانه خود در فریمانت در جنوب سان فرانسیسکو.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” او هنوز توییتی. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد خواستار محدودیت های فاشیستی و اصرار دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

سفارش در شش شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو مجبور تسلا به نزدیک فرمونت گیاه شروع مارس 23 برای کمک به جلوگیری از این ویروس را گسترش و آن تمدید شد تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید COVID-19 نفر در سراسر کشور. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه خلیج مساحت به ادامه محدودیت در حالی که کاهش آنها در مناطق دیگر از دولت

ایمیل دنبال نظر شنبه از آالمدا کانتی سلامت عمومی افسر و Newsom شده اند بازگشته است.

روز جمعه آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت گفت: این گفته تسلا که آن را برآورده نمی کنند شرایط را برای یک کسب و کار به بازگشایی شده است.

“منطقه خلیج آغاز شده و با افزایش بار بیماری از بقیه دولت که ممکن است به معنی محدودیت های بیش از بقیه دولت برای برخی از زمان” این گروه در بیانیه ای گفت. “بازگرداندن تمام فعالیت های روزانه بیش از حد به زودی خطرات سریع سنبله در موارد و می تواند به خطر اندازد ثبات نسبی دیده ایم در سلامتی ما و سیستم بیمارستان.”

با وجود این تهدید را می توان پر هزینه و دشوار است برای مشک را به سرعت تغییر تولید از فریمانت به ساختمان دیگری در تگزاس و نوادا است. فریمونت تسهیلات که قبلا اجرا به طور مشترک توسط جنرال موتورز و تویوتا در حال حاضر تسلا تنها ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه مونتاژ کارخانه و شرکت را از دست خواهد داد انتقادی اگر تولید این کارخانه تعطیل به حرکت تجهیزات.

اما مشک برنامه های دیگر از ایالات متحده آمریکا کارخانه برای افزایش خروجی احتمالا در تگزاس و می تواند حرکت تولید هنگامی که گیاه است و در حال اجرا.

برای لحظه ای ادامه داد: بسته شدن فرمونت هزینه شده است این شرکت درآمد. در یک کنفرانس تلفنی در ماه گذشته مشک گفت: این شرکت تنها دو خودرو گیاهان و فرمونت تسهیلات به تولید اکثر وسایل نقلیه خود را.

“ما کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج است و باید به عنوان یک خطر جدی است.”

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما آن را به کشته شدن بیش از 77,000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

مشک توييتها آمده به عنوان رقابت خودروسازان شروع به بازگشایی کارخانه در ایالات متحده تویوتا را راه اندازی مجدد تولید در روز دوشنبه در حالی که جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر همه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد گیاهان خود را به تدریج در مارس 18. تسلا تنها بزرگ خودروساز با یک کارخانه در کالیفرنیا است.

مشک را تهدید پس از یک سری از عجیب و غریب توییتهایی اوایل این ماه از جمله یکی که گفت: تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا بود. مشک نیز ارسال شده در بخش هایی از ایالات متحده سرود ملی و نوشت که او را به فروش خانه های خود را و دیگر اموال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>