Elon Musk بازگشایی کالیفرنیا تسلا گیاه در سرپیچی از محلی برای اقامت بسته

Elon مشک دوباره تولید تسلا تنها در ایالات متحده ماشین گیاه ايميل مقامات شهرستان که دستور داد این شرکت برای ماندن بسته و آشکارا تصدیق او در خطر دستگیری برای خود و کارکنان خود را.

“من خواهد بود در خط با هر کس دیگری” رئیس اجرایی گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه. “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

پس از دفع یک برنامه به طور بالقوه پرهزینه افترا طرح دعوی در دادگاه و در حال ظهور با خفیف عواقب ناشی از جنگ در دادگاه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال گذشته مشک 48 به نظر می رسد جسارت به دوباره سعی کنید شانس خود را با قانون است. سرب وکیل در تسلا طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر کالیفرنیا آالمدا کانتی بیش از بازگشایی محدودیت کمک کرد و مشک ضرب و شتم مورد آورده توسط یک غواص غار او به نام پدوفیلیا در سال 2018 است.

این زمان در اطراف, مشک در حال انجام است نبرد بر اقدامات شامل یک ویروس است که او به عنوان شروع در ماه ژانویه است. پس از این ادعا Covid-19 نیست که ویروسی یک بیماری و سپس خواستار وحشت در مورد آن “گنگ” در ماه مارس او همچنین استدلال نرخ مرگ و میر بیش از حد ترویج داروهای ضد مالاریا برانگیزی در آغوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به اشتباه پیش بینی کرد که موارد جدید خواهد بود نزدیک به صفر در پایان ماه آوریل است.

‘روز غم انگیز’

مشک شده است خشمگین برای هفته ها در مورد محدودیت هایی که مقامات شهرستان قرار داده شده در تسلا عملیات به عنوان بخشی از تلاش های خود را به سرعت گسترش coronavirus. در روز شنبه او را تهدید به جلو و دفتر مرکزی این شرکت در خارج از کالیفرنیا و حرکت آنها همراه با پروژه های آینده به نوادا یا تگزاس. تسلا است تقریبا 20,000 کارکنان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو حدود نیمی از آن ها در فریمانت.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به دنبال کاهش تنش ها اوایل روز دوشنبه گفت که به اعتقاد او تسلا قادر خواهد بود برای شروع عملیات به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

“این امر می تواند یک روز غمگین اگر فرمونت پلیس راه می رفت به تسلا و دستگیر Elon Musk” گفت: Scott Haggerty این شهرستان سرپرست برای این منطقه در المدا که تسلا فرمونت گیاه واقع شده است. “توییت که به عقب و جلو در حال مایه تاسف است و ما باید برای رسیدن به جدول بحث راه ما را از طریق این و مردم بازگشت به کار در شیوه ای امن.”

مشک-مقابل-Calfornia نبرد آمده است برای نشان دادن زمان بحث که در ایالت ها و استان ها در سراسر آمریکا بیش از چگونه سریع کسب و کار باید مجاز به بازگشایی شده است. به مشک و حامیان او یک قهرمان مبارزه علیه دولت های غیر ضروری مداخله. به مخالفان او, او بی پروا و ضربه ای که رهبر را تشویق رفتار خطرناک است که می توان از تلاش برای سرکوب این بیماری همه گیر.

“من فکر نمی کنم مشک فقط می توانید پرواز در صورت از بهداشت محلی جهت است که محدود تر از دولت است” گفت: Haggerty که به نمایندگی از این منطقه برای 23 سال است.

متضاد ایمیل

تسلا گفت: تولید کارگران قبل از مشک را صدای جیر جیر که آن را برگشت به کار در فریمانت کارخانه. والری کیپر کارگر تسلا سر از آمریکای شمالی منابع انسانی فرستاده کارکنان تولید به اطلاع آنها که خود را کردند به پایان رسید تا یکشنبه که مدیران با آنها تماس بگیرید در عرض 24 ساعت خود را با تاریخ شروع و برنامه. کسانی که راحت نیست بازگشت به کار می ماندن در خانه در مرخصی بدون حقوق اما دیگر ممکن است واجد شرایط برای مزایای بیکاری, او گفت:.

ایمیل تضاد با سخنان که Newsom ساخته شده در طول فرماندار روزانه در نشست خبری که در محل قبل از مشک را صدای جیر جیر. وقتی پرسیده شد که در مورد تسلا بازگشایی آن فرمونت گیاه صرف نظر از گردشگاه عمومی را سفارش Newsom گفت: او غافل شد.

“درک من این است که آنها تا به حال برخی از بسیار سازنده مکالمات” Newsom گفت. “من باور و امید و انتظار است به عنوان اوایل هفته آینده آنها خواهد بود قادر به از سر گرفت.”

تسلا شکایت این شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته پس از آن گفت: این شرکت آن را برآورده نمی کنند معیار برای بازگشایی شده است. Newsom که اجازه تولید در بخش هایی از دولت به راه اندازی مجدد ممکن است 8 روز دوشنبه گفت که شهرستان شد مجاز به اجرای قوانین سختگیرانه تر در اطراف بازگشایی. سلامت افسران به صورت گردشگاه عمومی و شش دیگر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, استان ها و شهرها تصمیم گرفت در اواخر ماه گذشته به گسترش محدودیت های خود را در کسب و کار از طریق پایان ماه مه.

‘چراغ سبز’

پس مشک را صدای جیر جیر آالمدا کانتی مقامات بهداشت با صدور بیانیه ای گفت: تسلا, Fremont, گیاه عامل بود فراتر از آنچه اجازه داده شد که آن امیدوار بود این شرکت را “منطبق بدون بیشتر اجرای اقدامات است.” این شهرستان شده است در یک گفت و شنود بیش از کارکنان بهداشتی-روش های غربالگری و گفت: آن را ادامه خواهد داد به بررسی تسلا قصد دارد.

کیپر, کارگر, کارکنان گفته که دولت تا به حال “با توجه به چراغ سبز تولید را از سر گرفت.”

مشک توییتی بیش از آخر هفته که آالمدا امتناع اجازه دهید به تسلا بازگشایی فرمونت کارخانه “نی نهایی” و این که او می خواهم بلافاصله حرکت تسلا ستاد به نوادا یا تگزاس.

Newsom روز دوشنبه گفت دولت یک رابطه قوی با تسلا خواستار آن را “یک شرکت است که این دولت اساسا پشتیبانی در حال حاضر بسیاری از سال است.” مشک و سپس تشکر فرماندار در یک صدای جیر جیر.

برای همه هیاهو و مشک را ثروت است رسید همراه با تسلا سهام این سال است. او ثروت شخصی رشد کرده $12.6 میلیارد دلار در سال 2020 به بیش از 40 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

“ما یک فرهنگ در کشور ما که این شرکت های بزرگ اجرا شده توسط میلیاردرهای ‘حرکت سریع و شکستن همه چیز,'” لورنا گونزالس کالیفرنیا assemblywoman توییتی دوشنبه. “قوانین است. سفارشات. قوانین. مردم. همه بدون نتیجه است.”

(به روز رسانی با مشک را در اوایل جنگ حقوقی در پاراگراف سوم)

–با کمک از David R. Baker.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>