الیزابت وارن آخرین شانس

هرج و مرج از آیووا قطعا ارائه تاییدیه برای کسانی از ما که استدلال که احتمال رقابت کنوانسیون بود که دست کم گرفت. این درست نیست که بدون هیچ نتیجه ای به اعلام در ابتدا عمده مبارزات ادعا نوعی پیروزی منجر به هیچ بالابر در این زمینه است. نتایج خود را به حال مشابه تاثیر حتی تا به حال به آنها اعلام شده است با نشاط.

همانطور که از نوشتن این جو بایدن جبهه ملی-دونده است که در یک cripplingly دور چهارم. برنی ساندرز در سراسر کشور در جایگاه دوم و موجی است که برنده بیشترین آرا اما نشان داد توانایی محدود برای به دست آوردن حمایت از نامزدهای دیگر در حوزه که در آن او غیر قابل دوام. و پیت Buttigieg که نزدیک جایگاه دوم به ساندرز در آرا و بیش از او در هيئت دولت معادل (آیووا وطنی نسخه کالج انتخاباتی) را در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی عملکرد خود را پس از او شده است رای گیری در مکان پنجم در نوادا ششم در کارولینای جنوبی است و مبارزه با مایکل بلومبرگ برای کسب مقام پنجم در بزرگترین شنبه جوایز تگزاس و کالیفرنیا.

این حزب چهره های بسیار واقعی چشم انداز آینده از شنبه با ساندرز به عنوان نماینده رهبر اما بعید است به نفع اکثریت و با برنی-بلومبرگ مسابقه پایین کشش است که می تواند حزب را ترک واقعا و عمیقا تقسیم رفتن به انتخابات عمومی هر کس کنوانسیون باد تا چیدن.

از آغاز مبارزات انتخاباتی, من تو را دیدم این را به عنوان یک خطر واقعی و آن را یک دلیل مهم که چرا من فکر الیزابت وارن بهترین نامزد برای جلوگیری از آن نتیجه است. من هنوز هم احساس می کنید که راه. اما ساعت دیر است. نیوهمپشایر ممکن است وارن آخرین شانس واقعی برای ایجاد این مورد به رای دهندگان; اگر او می آید در سوم یا پایین تر وجود او جمع آوری کمک های مالی ممکن است شروع به خشک کردن و چهار Bs — برنی بایدن بلومبرگ و Buttigieg — ممکن است تمام توجه است. اگر او می خواهد به ماندن در این بازی زمان برای یک Hail Mary.

در اینجا عبور من را پرتاب و اگر من او بودند.

نیوهمپشایر خنده دار است که یک دولت و یک است که دوست دارد به گیج کردن انتظارات است. آن جمهوری خواهان رای دادند پت بوچانان در سال 1996 و جان مک کین در سال 2000 دو نفر که توافق تقریبا هیچ چیز, اما, که هر دو مخالف حزب خود را ایجاد. خود را دموکرات احیا مبارزات از هر دو کلینتون در سال 1992 و 2008 به ترتیب پس از آن تبدیل به اطراف و به توجهی پشتیبانی می شود کلینتون-قاتل ساندرز در سال 2016. آن را به یک نسبت بسیار بالایی از, مستقل, و استقلال که خود را آشکار بیش از هر چیز در دوست داشتن گفته بودن چه باید بکنید.

این نوع از وحشتناک مناسب برای کمپین وارن اجرا شده است. اما بد نیست در همه جا که وارن شده است. اگر من Warren, من می خواهم به استفاده از استدلال بسته در نیوهمپشایر به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه را که آنها از دست رفته است.

آنها گم شده است زنی که مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جمهوری خواه برای یک چیز. این جای تعجب نیست که او بود: او در محافظه کار اوکلاهما پس از همه, و او شروع به کار او به عنوان یک پیرو از “قانون و اقتصاد” جنبش که با هدف شیب احکام قضایی در بیشتر از لحاظ اقتصادی کارآمد (که به معنای کسب و کار-دوستانه) جهت. او یک دموکرات تا حدودی به این دلیل که حزب جمهوری خواه تر شد شدید در 1990s بلکه به این خاطر که او تغییر ذهن خود را در پاسخ به شواهد: او به عنوان تحقیق ورشکستگی شخصی او آموخته است که برخی از پیش فرض از نرم افزار-چشم انداز کسب و کار او را به سادگی اشتباه است. او به دنبال که در آن شواهد و مدارک او را منجر به یک دیدگاه کاملا متفاوت در ارتباط ميان حقوق و اقتصاد. و او همچنان به دنبال آنها مدتها پس از او یک دموکرات به مناطق که در آن آنها طرح میتوانست راحت لیبرال shibboleths همانطور که در کتاب دو درآمد دام.

این بخشی از داستان زندگی خود را که وارن دوست دارد به سرب با, چرا که آن را یک راه عالی برای برنده شدن دوستان در میان دموکرات ها به خصوص در hyper-حزبی سن. دموکرات ها را به طور کلی می خواهید به شنیدن خود را نامزد کرد (حتی پشت-تنهایی) توسط محافظه کار آتشپاره ایی مانند Tucker Carlson. اما نیوهمپشایر است مالامال از رای دهندگان که باید روشن تعلقات اغلب چندین بار. آنها ذهن خود را خود را. این امر مستلزم او را به حال خودش را به عنوان کسی که خودش می بالد فکری صداقت به جای کسی که به سادگی زیر مترقی مد. و او ادامه داد: برای انجام این کار پس از او به سمت چپ منتقل تبدیل شدن به یک خار در کنار به دولت اوباما دقیقا به این دلیل او احساس می کرد که آنها در حال اندازه کافی دشوار در وال استریت را malefactors.

وارن مسائل هسته ای از مبارزه با فساد cronyism و انحصار سرمایه داری هستند و مناسب برای, New Hampshire. آنها در واقع قابل ملاحظه ای بهتر و مناسب تر از هر ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم یا Buttigieg را شایسته سالار لیبرال بود. اما وارن انجام داده است بیش از حد کوچک به تشخیص خودش از هر دو.

آن شده است به مراتب بیش از حد طولانی پس از وارن تاکید کرد که او “سرمایهداری به استخوان های او را.” به جای توضیح دهید که چگونه او Brandeisian لیبرالیسم متفاوت از ساندرز بیشتر در جناح چپ نسخه او تلاش برای elide تفاوت های خود را به امید تبدیل شدن به پرچمدار چپ. حتی او شعار “او یک طرح که” برای تلفن های موبایل مانند او حمایت از ساندرز به سبک برنامه ریزی مرکزی که واقعی محوری بسیاری از طرح های هسته به باز کردن فضای اقتصادی برای بیشتر آمریکایی ها برای ایجاد طرح های خود را. اما این نبرد است و او از دست داده است. هر رای او یک فرصت به جلو و به دور از هر ساندرز و یا دیگر نامزدها تنها آنهایی که به دنبال بزرگ تغییر ساختاری نیست که سوسیالیسم. او همچنین ممکن است به آنها بگویید چه چیزی است.

همانطور که برای Buttigieg Warren شده است سریع به انتقاد از خود را جمع آوری کمک های مالی اما او شده است به مراتب کمتر مایل به رفتن او پس از ضروری منش دلیل آن تداخل بیش از حد با دیدگاه های تحصیلکرده و حرفه ای که تبدیل به هسته ای مربوط به حوزه های. این افراد ممکن است به خوبی کشیده می شود و به هوا از سخت کوش تسلط و شایستگی منتقل و توسط بسیاری از برنامه اما McKinseyites اکسل در طراحی برنامه و خیاطی آنها را به آنچه آنها اگاه مشتری می خواهد. در یک نبرد مدیریتی انواع Buttigieg است به احتمال زیاد برای آمدن به عنوان اطمینان بیشتر آشنا. واقعی پاشنه آشیل خود بی تجربگی است که او نبوده است در اطراف به اندازه کافی بلند و یا نمی داند که طناب, اما ما نمی دانیم که آنچه که او را برای مبارزه با. و نیوهمپشایر همواره ترجیح مبارزان به مدیران.

من گمان وجود دارد که هوا از دانشمند مغالطه در موارد فوق. من می دانم آنچه مرا جذب به وارن, و بنابراین من معتقدم که آنچه که او نیاز به انجام است که بیشتر مانند است که برای جذب رای دهندگان به اندازه کافی برای آمدن دوم در نیوهمپشایر. و من به درخواست من مورد علاقه نامزد برای انجام بسیاری در زمان بسیار کمی در شرایط تغییر رای دهندگان برداشت از آنچه او نشان دهنده و چه نوع از رئیس جمهور او می تواند.

اما او نیاز به ایجاد یک تغییر برخی از نوع. و مثل همیشه من باور دارم که تغییر باید به سمت پیدا کردن جذاب ترین نسخه از معتبر خود را. وارن بزرگترین اتفاقی در مبارزات انتخاباتی به تاریخ — او تست DNA او مدیکر-برای-تمام طرح های او-گفت/او-گفت: tiff با ساندرز — باید همه حول تلاش می شود که او فکر می کرد که دیگری مورد نیاز خود را به بود. او نیازی به اثبات او واقعا بومیان آمریکا یا که او به عنوان جناح چپ به عنوان ساندرز یا این که یک زن می تواند رئیس جمهور شود.

او نیاز به بازگشت به همین دلیل او زد و به همین دلیل او به سیاست در وهله اول. چرا که اگر پاسخ این است که او هرگز واقعا آن را از دست داده برای شروع با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر