الیزابت وارن می گوید: او برادر مرگ ناشی از کوروناویروس “احساس می کند مانند چیزی است که نمی باید اتفاق می افتد’

“فقط زمانی که شما فکر می کنم چیزهایی که نمی توانید هر گونه عجیب و غریبتر” استفان کلبرت گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهدرئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “cranks آن تا 11 و سپس چلچله دستگیره.” همچنین hydoroxychloroquine به عنوان برگ برنده دوشنبه نشان داد. “این چنین تکان دهنده در بیانیه ای که حتی فاکس نیوز تا به حال به clap بازگشت,” او گفت:.

“در حال حاضر علاوه بر رئیس جمهور به آرامی مسمومیت خود را با دکتر جکیل روش دیگر اخبار مهم این است که در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن حذف بازرس کل وزارت خارجه” سوم خود را چنین شب جمعه از شلیک در شش هفته Colbert گفت. تهمت و سرزنش وزیر امور خارجه مایک Pompeo که بازرس کل شد و تحقیقات برای سوء استفاده از منابع دولتی و stonewalling کنگره بیش از 8 میلیارد دلار فروش اسلحه به عربستان سعودی است.

“ما شنیده ام خیلی بیشتر از رئیس جمهور در این آخر هفته بود اما از یکی از ما مانند” باراک اوباما که به دو مجازی شروع سخنرانی روز سه شنبه” کلبرت گفت. آنها شامل “یک آشکاری ضربه تند وشدید زدن در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت به نام اوباما “به شدت بی کفایت است.”

Tooning کردن اخبار مصور تهمت به بی کفایتی تلافی.

می گویند آنچه شما می خواهید در مورد اوباما — “او قطعا به حال نقص خود به عنوان رئیس جمهور — اما پس از آن بود آرامش فقط به شنیدن یک سیاستمدار قادر به نشان دادن همدلی و شفقت و صحبت کردن در منسجم جملات” اواخر شب‘s Seth Meyers گفت. “این هر دو آشکار و افسرده است که زمانی که اوباما مذاکرات در مورد رشد یو پی اس مانند رفتار کودکان, همه ما می دانیم دقیقا همان است که او صحبت کردن در مورد. منظورم این است که هیچ راز است. حتی تهمت می داند.”

آن است که “دیوانه چگونه اوباما هرگز حتی تا به حال به ذکر است تهمت با نام” Trevor Noah, توافق در روزانه نشان می دهد. “اما به عنوان ظریف به اوباما انتقاد شده اند ممکن است آن ظاهرا مجموعه ای از پنج زنگ خطر آتش خشم بیش از فاکس نیوز,” او گفت:. “نگاه وجود دارد هیچ انکار که اوباما رفت از راه خود را به قطع مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتار. اما من پیدا کردن آن واقعا خنده دار است که فاکس نیوز, فاکس نیوز! — در حال رفتن به صرف تمام روز در جرم بودن در مورد چگونه یک رئیس جمهور سابق را ندارد ادب زمانی که رئیس جمهور فعلی به معنای واقعی کلمه قطع یک بیماری همه گیر توجیهی برای یادآوری همه او چگونه اندام مدل.”

نوح نیز panned فارغ التحصیلی سخنرانی از سوی دیگر ، بن Sasse (R-Neb): “هر کسی می تواند در ارائه یک سخنرانی که الهام بخش مردم اما در آن طول می کشد یک رهبر واقعی برای ارائه یک سخنرانی که باعث می شود شما آرزو شما تا به حال رزرو تد کروز.” سازمان دیده بان COVID-19 به آن خود را به آدرس زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>