پس از خود قابل توجه آیووا نشان چاقو بودند به صورت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در روز جمعه بحث دموکراتیک.

سناتور. Ctq (D-Minn.) رفت و پس از Buttigieg که دقت پیشرو بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) در هيئت دولت معادل در آیووا در اوایل بحث مقایسه او به رئیس جمهور تهمت و گفت: “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.” Klobuchar همچنین با انتقاد Buttigieg برای داشتن نام استیضاح “طاقت فرسا” و گفت: آن را “باعث می شود شما می خواهید به تماشای کارتون به جای.”

به زودی پس از تاجر تام Steyer راه اندازی شبیه خط حمله گفت: “شما باید به تجربه” به “را” مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به همین دلیل من نگران شهردار پیت” Steyer گفت. “شما باید قادر به رفتن پا به پا با این مرد و او را در بحث مرحله یا ما میخوایم از دست بدهند.”

سپس آن را کارآفرین اندرو یانگ را به نوبه خود برای به دست آوردن یک ضربه در. پس از Buttigieg توضیح داد که چگونه او قصد دارد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یانگ برش در گفتن Buttigieg به طور خاص او را “از دست رفته درس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی” توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “علت تمام مشکلات ما” بلکه یک “نشانه ای از یک بیماری است که ساختمان شده است تا در جوامع ما برای سال ها و دهه.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im