الیزابت وارن مفید جلوه an NDA-قتل قرارداد او نوشت: Mike Bloomberg, pro bono

رئیس جمهور تهمت ظاهرا چرخد به اسکار punditry.

در تجمع دوشنبه شب در کلرادو اسپرینگز کلرادو مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و بعد از جوایز اسکار, ویژه اسکار جوایز برای انگل. تحسین کره جنوبی, هیجان انگیز تاریخ ساخته شده در اوایل این ماه با تبدیل شدن به اولین زبان خارجی فیلم تا کنون برنده بهترین تصویر یک شاهکار است که تهمت آشکارا در بر داشت شایسته تمسخر.

“و برنده است, یک فیلم از کره جنوبی و” تهمت تمسخر گفت. “چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال است. آن را خوب است ؟ من نمی دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد, توصیه برای چه باید به دست آورد به جای انگلدر میان مشهور ترین فیلم های منتشر شده در سال گذشته است. اما او رفت و بپرسید که آیا ما می توانیم “را بر باد رفته لطفا” یا به عنوان آنها-نیست-را-آنها را-مانند-آنها-استفاده-به سبک شکایت و یا یک پیشنهاد است که این جایزه برای بهترین فیلم سال 2019 باید دست به کشت و زرع درام منتشر هشت دهه پیش.

آمریکا توزیع انگلاست که در کره با زیرنویس سریع به آتش در توییتر, لگد زدن مغلوب ساختن پیشی جستن-نئون دشمنی عجیب و غریب به اندازه کافی برای ایجاد حس بی نقص برای سال 2020 است.

پس از این انگل واکسن دیگر چه عجیب فیلم نظرات ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن را برای ارائه بعدی ؟ خوب او گزارش صفحه بذله گو در کاخ سفید در سال گذشته پس از نگاه کردن: یک scalding ریاست جمهوری را در DC فیلم ممکن است فقط در اطراف گوشه. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>