الیزابت وارن به پایان می رسد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری

خواستار آن را “افتخار یک عمر” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: او در پایان پیشنهاد او برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

وارن که هیجانی ترقی خواهان با “طرح برای همه چیز” و پیام قوی از پوپولیسم اقتصادی تایید کرد زودتر به کمپین کارکنان او را ترک نژاد.

صحبت با خبرنگاران در خارج از خانه خود را در Cambridge, Mass., گفت: او را به ادامه مبارزه در ظرفیت فعلی به صورت روزمره آمریکایی “که بدست پایان کوتاه از چوب است.”

“هنوز هم وجود دارد ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر کشور که یکی از بد تشخیص پزشکی و آنها وارونه مالی. هنوز هم وجود دارد mamas و باباها در سراسر این کشور که نمی تواند پایان تحصیلات خود می توانید در شغل خود را به خاطر آنها نمی تواند پیدا کردن دسترسی به مناسب مراقبت از کودک است که آنها می توانید استطاعت” وارن گفت: ایستاده در کنار همسرش بروس مان.

برای بسیاری از سال گذشته مبارزات انتخاباتی خود را به حال همه نشانگر موفقیت: قوی نظرسنجی شماره چشمگیر, جمع آوری کمک های مردمی و وسیع سیاسی زیرساخت است که ویژه کارکنان بر روی زمین در سراسر کشور است. او تحت فشار اگر چه توسط برنی ساندرز که تا به حال غیر منقول پایه از رای دهندگان او نیاز به پیشرفت است.

“من حاضر به اجازه ناامیدی کور من — یا شما به آنچه ما انجام داده ایم,” وارن به او گفت کمپین کارکنان در یک کنفرانس تلفنی. “ما نمی توانیم به هدف خود برسیم اما آنچه که ما انجام داده اند با هم — آنچه شما انجام داده اند — ساخته شده تفاوت پایدار. این مقیاس تفاوت ما می خواستیم به, اما این مهم است.”

وارن هرگز به پایان رسید و بالاتر از سوم در چهار متحده و روت شد در سه شنبه عدم پیروزی هر یک از 14 متحده رای گیری و قرار دادن شرم آور سوم در دولت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ساندرز.

اعضای بایدن و ساندرز مبارزات تایید شنبه که وارن رسیده بود به آنها, اما وجود دارد هیچ جزئیات بیشتری در این جبهه از وارن خودش.

“اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و صرف زمان کمی در آن,” او گفت. “ما همین حالا باید تصمیم بگیرید که این لحظه است.

Warren, 70, وارد, چهره, on Feb. 9, 2019 در بومی ماساچوست اما نبود قادر به ترجمه برخی از قوی بحث اجرای به نمایندگان.

او در رای گیری شروع به بهبود از طریق تابستان و او به نظر می رسد بیشتر به او ضربه گشاد گشاد راه رفتن او به عنوان چکش این ایده که بیشتر از متوسط دموکراتیک نامزدها از جمله بایدن نیست بلند پروازانه به اندازه کافی به عقب مضر سیاست های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

وارن ماساچوست نشان داده شده است Feb. 26 مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی است. او به پایان رسید و سوم در حالت فوق العاده در روز سه شنبه و تنها انباشته چند ده نمایندگان در سراسر 14 متحده رای گیری. (مت Rourke/آسوشیتد پرس)

وارن خروج از مسابقه زیر ایالت مینه سوتا ctq خروج هفته گذشته برگ دموکراتیک زمینه تنها با یک زن نامزد: هاوایی کنگره Tulsi Gabbard که جمع آوری کرده است تنها یک نماینده نسبت به نامزدی. آن را پیچ و تاب غیر منتظره برای یک حزب بود که با استفاده از آرا و انرژی از زنان برای بازپس گرفتن کنترل مجلس نمایندگان.

وارن گفت که او آن را قدردانی شد و “رفتن به سخت” برای بسیاری از زنان و دختران به باید صبر کنید تا حداقل چهار سال دیگر برای دیدن یک زن به ریاست جمهوری.

در زمان در تکنولوژی وال استریت

وارن به حال قانع کننده پیام و خواستار “تغییرات ساختاری” به آمریکا نظام سیاسی را به ترتیب اقتصاد کشور به نام انصاف و به طور خاص هدف قرار دادن وال استریت و دره سیلیکون بیش از غول عظیم خود نفوذ و قدرت است. او تا به حال یک امضا پوپولیستی پیشنهاد دو درصد مالیات بر ثروت او می خواست برای تحمیل بر خانواده ها به ارزش بیش از 50 میلیون دلار ما را که باعث شعارهای “دو سنت! دو سنت!” در تظاهرات در سراسر کشور است.

“من کسی است که نگاه کردن به خودم در آینه پس از من 12 سال پیر گفت: “شما باید برای رئيس جمهور اجرا”‘ وارن گفت: روی مبارزات انتخاباتی او در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر.

“من شروع به در حال اجرا برای دفتر بعد از هر کسی که در این, پس از آن هرگز در مورد کار — آن را در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد به تعمیر اقتصاد ما آنچه که ما می توانید انجام دهید برای بهبود دموکراسی ای که کشیده از هم جدا. این چیزی است که من می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد و من فقط می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.”

وارن تلاش شد پس از رای گیری اولیه. اما بسیاری از ناظران احساس او آسیب دیده آرمان کاندیدای حزب دموکرات و مایک بلومبرگ در اولین حضور خود را در بحث مرحله on Feb. 19 در لاس وگاس. (جان Locher/آسوشیتد پرس)

وارن نظرسنجی اعداد شروع به لغزش پس از یک سری از بحث ها زمانی که او بارها و بارها حاضر به پاسخ مستقیم به سوال در مورد, اگر او می خواهم که به افزایش مالیات بر طبقه متوسط برای پرداخت هزینه های مدیکر برای همه است. او برترین مشاوران بودند آهسته به عقب که ارائه جزئیات بیشتر نگاه به رای دهندگان مانند عمده نظارت برای یک نامزد که با افتخار تا به حال بسیاری از دیگر سیاست های برنامه.

هنگامی که وارن نقل مکان کرد و در نهایت به رفع مشکل او حمایت فرسایش بیشتر است. او نقل مکان کرد و دور از کامل تایید شده از مدیکر برای همه اعلام کرد که او می خواهم به کار با کنگره برای انتقال این کشور به برنامه بیش از سه سال است. در عین حال او گفت: بسیاری از آمریکایی ها می تواند به “انتخاب” به باقی می ماند فعلی خود را خصوصی برنامه های بیمه درمانی که اکثر مردم از طریق کارفرمایان خود را. بایدن و دیگر رقبا pounced تماس وارن یک تلنگر-flopper و ایستاده او با ترقی خواهان ریزش پیدا کرد.

پس از سوپر سهشنبه تنگ این زمینه به دو جبهه-دونده جو بایدن و برنی ساندرز که ویترین دو طرف از حزب دموکرات است. 2:52

وارن یک فویل برای همه مخالفت قدرتمند میلیاردرهای وقتی سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ وارد مسابقه. در طول بحث در لاس وگاس فقط قبل از نوادا حزبی وارن چکش بلومبرگ و شهردار بدون زرق و برق پاسخ لمس کردن وقایع به پایان رسید که با او ترک نژاد در چهار شنبه.

برای Warren, که منجر به یک افزایش شدید در, جمع آوری اعانه, اما نمی ترجمه برای انتخابات موفقیت است.

متولد در اوکلاهما به churchgoing Methodist خانواده سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق ثبت شد به عنوان یک جمهوری خواه تا تغییر وابستگی در سال 1996.

وارن او مطرح مشخصات ملی با حضور به عنوان کارشناس امور مالی شخصی در Dr. Phil ابتدا در سال 2003. او به زودی ها شنود گذاشته شده توسط دموکراتیک رهبری و دولت اوباما خدمت در کنگره پانل ارزیابی نجات دولت برنامه ها و سپس خدمت در مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

الیزابت وارن کاهش یافته است و از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری گفتن به خبرنگاران گفت او نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم می گیرید که او تایید خواهد شد. وارن جلب ستایش برای او مناظره اجرای, اما آن را نمی ترجمه به رای در مقدماتی. 5:02

تشویق به اجرا برای دفتر در ماه نوامبر سال 2012 او سرنگون اسکات براون سناتور ماساچوست یک بار تصور می شود یک ستاره در حال افزایش در حزب جمهوری خواه.

وارن گفت که او نامزد سابق با هیچ تاسف.

“ده سال پیش من آموزش چند بلوک از اینجا و صحبت کردن در مورد چه بود شکسته در امریکا و ایده هایی برای چگونه به آن را تعمیر و تقریبا هیچ کس می خواست به آن را بشنوند. من تا به حال شانس به خارج وجود دارد و بحث را به میلیون ها نفر از مردم است و ما باید ایده ها حالا که ما صحبت در مورد که ما فقط نمی صحبت کردن در مورد حتی یک سال پیش است.”

ترک scrum با شوهر خود و همچنین به عنوان سگ شکاری طلایی بیلی او بود ملاقات با خشن و بی ادب تشویق از هواداران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>