الیزابت وارن محکوم فوق العاده PACs. در حال حاضر او با بهره گیری از یک

به عنوان مبارزات انتخاباتی او limps به سوپر شنبه, ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, دریافت میلیون ها دلار کمک از نوع خارج پول گروه او بارها تقبیح تاکید دشوار واقعیت های اولیه مسابقه شامل دو خود بودجه میلیاردرهای و مجموعه ای از رقبا بهره گیری از سیاسی-کمیته اقدام پول است.

ادامه PAC فوق العاده PAC که رسما تشکیل چند روز قبل از نوادا قفقاز به حمایت وارن کمپین پنج شنبه اعلام کرد آن را صرف 9 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در سراسر بازارهای در سه شنبه ایالت: کالیفرنیا و تگزاس و وارن ایالت ماساچوست است. آگهی خرید در آمد بالا از $3.25 میلیون دلار سرمایه گذاری از این گروه در اوایل این هفته در هشت دیگر سه شنبه متحده است.

در یک پیچ و تاب و جالب است که در حال حاضر باعث می شود وارن که همراه با ایالت ورمونت برنی ساندرز شده است قوی ترین حریف فوق العاده PACs در سال 2020 کمپین بزرگترین ذینفع از این گروه به عنوان سوپر شنبه — برجسته ترین برگشت و در عین حال در میان نامزدها در موضوع بالا-دلار کمک های مالی. در یک نقطه تقریبا هر نامزد تقبیح این عمل قبل از تحقق آن ممکن است یک ضرورت برای بقا است.

تحت مالی مبارزات انتخاباتی قوانین اهداکنندگان می تواند مقدار نامحدودی به یک سوپر پک زمانی که این گروه به طور مستقیم انجام نمی هماهنگ با نامزد آنها حمایت می کنند. پس از راه اندازی کمپین, Warren است بالید خودش در امتناع از قبول پول از عمل سیاسی کمیته فدرال یا لابی و او قول داده است به رد هر گونه فوق العاده PAC که تشکیل شده از جانب خود.

که تعهد است که هنوز در دسترس عموم در وب سایت کمپین, اما وارن نه فاصله خودش از ادامه تایید شده. به جای او حرف در مورد این مسئله شروع به تغییر در ماه گذشته به عنوان او یک بار امیدوار کننده کمپین underperformed انتظارات خود را در سه متحده برای رای دادن. “اگر همه نامزدها می خواهید به خلاص شدن از شر سوپر پکس, تعداد, من در, من منجر به اتهام” او به خبرنگاران گفت: در Feb. 20 در نوادا وقتی پرسید که آیا او را رد باقی بماند PAC. “اما این که چگونه آن را به. آن را نمی توان مورد که یک دسته از مردم آنها را نگه دارید و تنها یک یا دو نفر نیست.”

در سی ان ان تاون هال که همان روز او اصرار داشت او موقعیت بود که برگشت. “این نیز در مورد میلیاردرهای در مسابقه” او گفت:. “آنها باید معادل یک فوق العاده PAC— آن را به عنوان شناخته شده خود را در کشو جوراب … من فکر می کنم همه ما باید در حال اجرا مبارزات انتخاباتی که در آن همه پول می آید از طریق مبارزات انتخاباتی و همه نقش با همان محدودیت ها و همان آشکار است.”

وارن آمده است در زیر آتش باقی بماند پس از تایید آن اعلام کرد تازه ترین و بزرگترین مرکز آگهی خرید در روز پنج شنبه شب. روز جمعه او به کمپین گفت که باقی بماند تایید شده و هر دیگر حمایت از یک نامزد حزب دموکرات باید خود را فاش اهداکنندگان قبل از سه شنبه در پاسخ به یک سوال در مورد هزینه. اما آن را متوقف کرد به مراتب کمتر از پتو دشمنی که وب سایت به صراحت وعده داده است. یک سخنگوی باقی بماند PAC گفت: اهدا کنندگان خواهد بود منتشر شده در تاریخ 20 مارس آینده تاریخ تشکیل پرونده با کمیسیون انتخابات فدرال.

وارن است که به سختی اولین دموکرات برای معکوس کردن موقعیت خود را در پول در سیاست در طول این دوره از مسابقه. به عنوان مبارزات لگد سال گذشته تمایل به خلاص شدن از شر این سیستم از پول بزرگ شد کلید صحبت کردن نقطه است که به سرعت به ملاقات واقعیت است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیز تقبیح سوپر پکس قبل از معکوس موضع خود را در ماه اکتبر گذشته پس از دستیاران سابق تشکیل یک. حتی داوطلبانی که هنوز تمسخر آنها خواهم ساندرز یک رابطه پیچیده با خارج از گروه از شعارهای خود نشان می دهد. ساندرز حمایت ما انقلاب یک سازمان تاسیس در پی او در کمپین 2016 است که نیاز به افشای آن اهدا زیرا این عمل به عنوان یک 501(c)4 غیر انتفاعی.

“این conundrums خواستار اصلاحات در حالی که در حال اجرا در سیستم فعلی شده اند در اطراف برای یک مدت طولانی می گوید:” مردیت McGehee, مدیر اجرایی موضوع یکی غیر حزبی گروه اختصاص داده شده به اصلاحات سیاسی.

اما با بسیاری از نمایندگان در این خط آمدن سه شنبه وارن برگشت به نظر می رسید به خصوص مصلحت به دیگر مبارزات او ناودان برای گرفتن پول از کمک کنندگان بزرگ. “ارتفاع ریا” یکی از دموکراتیک جمع آوری کمک به حمایت از یک رقیب نوشت: در یک متن به زمان.

“خلوص آزمون است که شما خودتان نمی تواند عبور” کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت مشاور ارشد ریاست جمهوری نامزد پیت Buttigieg نوشت در توییتر. وارن تا به حال بارها و بارها با انتقاد Buttigieg برای hobnobbing با غنی اهدا کنندگان در “شراب غار.”

توجه داشته باشید یکی بایدن حامی فرستاده شده به همکار دموکراتیک اهدا کنندگان مشاهده زمان در خواست نامش فاش نشود انجام یک پیام مشابه خواستار وارن “نهایی منافق.”

“در حالی که همه ما می دانستیم که او پول جمع آوری اعانه در تاکستان مارتا و بوستون در میان مکان های دیگر قبل از مبارزات انتخاباتی … در حال حاضر وجود دارد یک سوپر پک برای او [و] او نیست و محکوم کردن آن” توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده.

در حالی که سوپر پکس نه به طور مستقیم پول را به هر کمپین خزانه آنها می توانند ارائه نوع مالی افزایش به داوطلبانی که وارن نیاز در حال حاضر. او کمپین مالی براده از ژانویه نشان می دهد او فقط 2.3 میلیون دالر در دست کمترین عمده هر نامزد در مسابقه — و که او تا به حال صرف بیش از دو برابر 11 میلیون دلار او مطرح شده که در ماه است. این کمپین همچنین در زمان $3 میلیون وام FEC سوابق نشان می دهد اگر چه آن را فقط با استفاده از 400.000 دلار از این پول است.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

McGehee می گوید وارن را وارونه نشان می دهد پیچیدگی مرور یک کمپین زمین پر از خود بودجه میلیاردرهای و دیگر نامزدها با تکیه بر سوپر پکس. “این نوع از سخت به دور انگشتان اشاره در جهان شهروندان آمریکا ایجاد شده,” او می گوید: با اشاره به سال 2010 دادگاه عالی مورد که فراهم نامحدود هزینه های برای شرکت ها و گروه های خارج از. “این نمایشگاه به این سوالات را بپرسید در مورد چیزهایی که در درون این نامزد را, کنترل, اما آنها در حال بازی در یک بسیار کج و معوج زمین بازی است.”

نوشتن به Alana آبرامسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>