الیزابت وارن و حامیان او در حال حاضر دارای قدرت فوق العاده ای به شکل بقیه اولیه

On a تا پنج شنبه بعد از ظهر به خوبی آماده در یک بنفش دوخته ایستاده بود کنار شوهرش بیرون رفته و اعلام کرد که تعلیق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. سناتور الیزابت وارن کاهش یافته است به تایید یا سناتور برنی ساندرز و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: به جای آن که او می خواست زمان را به فکر می کنم قبل از تصمیم گیری در مورد چگونه به صرف قابل توجهی از سرمایه سیاسی است.

“اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و صرف زمان کمی در آن,” او گفت. “ما همین حالا باید تصمیم بگیرید که این لحظه است.

این هفته یک comedown وارن بود که در حال اجرا در بالای نظر سنجی برای بسیاری از سال گذشته است. اما بیش از این دوره از اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 مبارزات انتخاباتی او ساخته شده یک سری از اشتباه و دچار شکست که منجر به از دست دادن او در تمام چهار اوایل متحده در مقدماتی حزب دموکرات و سپس گرفتن جاروب شده در سه شنبه, از جمله در آینده ملال انگیز سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

در غیر معمول در صفحه نمایش از انتظاری وارن اعتراف کرد که او تئوری مسابقه شده بود و غلط. “به من گفته شد در آغاز از کل این تعهد وجود دارد که دو خط: مترقی لین که برنی ساندرز است که وقت و متوسط لین که جو بایدن است وقت و هیچ جایی برای هر کس دیگری در این” وارن گفت: پنج شنبه. “من فکر می کردم که درست نبود اما ظاهرا من اشتباه بود.”

وارن شخصا محبوب تیم او و به عنوان اخبار غرق در کارکنان توصیف یک “احساس غم” “گریه” و احساس قریب به اتفاق آن است که بهترین نامزد برای رئیس جمهور شده بود اجازه پایین. یک کارمند توصیف آن این است: “شما رو 78 ساله حمله قلبی بازمانده و 77 ساله که به وضوح sundowning. و هی شما رو کسی که ممکن است به طور گسترده قابل قبول برای هر دو جناح اما.. چه ؟ او یک زن است ؟ اوه ذهن هرگز.”

“تنها مردم من واقعا دیوانه هستند مردمی که می دانستند او بهترین بود و نبود حمایت از او به هر حال” این کارمند می گوید.

وارن شناخته شده بود برای او نظم و انضباط آهن در مبارزات انتخاباتی به ندرت ضلالت خود “من یک برنامه برای که” پیام و حمله به مخالفان او در مناظره با پژمرده دقت است. اما در روز پنج شنبه او اجازه پایین گارد. زمانی که یک خبرنگار از او خواست در مورد چگونه جنسیتی در مسابقه او پاسخ داد: در راه که می شده اند غیر ممکن است فقط 48 ساعت قبل از آن.

“شما می دانید که در دام سوال برای هر زن” او گفت:. “اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner.’ و اگر شما می گویند: “بدون هیچ تبعیض” در مورد یک bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!”

بحث در مورد که تبعیض جنسی — که سوخت آن که از آن بهره برده و کسی که از آن متنفر — ممکن است پیامدهای عمده ای برای وارن جنبش در حال حرکت رو به جلو است. بسیاری از ترقی خواهان فرض ساندرز خواهد بود طبیعی ذینفع از طرفداران او: دو ترقی خواهان ایدئولوژیک مشابه و هر دو پشتیبانی مدیکر برای همه و بخشش بدهی. برجسته ساندرز متحدان مانند Rep. Ilhan عمر علنا این باورند در توییتر, آیا شنبه رفته اند متفاوت اگر تا به حال ترقی خواهان تثبیت اطراف ساندرز راه میانه های تثبیت در اطراف بایدن.

اما ممکن است بسیار ساده است. با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه صبح وارن حامیان تقریبا تقسیم بین ساندرز و بایدن: 43 درصد می گویند ساندرز دوم خود را انتخاب و در حالی که 36 درصد خواهد انتخاب بایدن.

“یک دسته از مردم احساس می کنید مانند او و یا آنها را شخصا تجربه کرده اند جنسیتی از برنی ساندرز و یا از هواداران خود و یا آنها را شنیده اید در مورد آن. و چرا آنها به حمایت از او است او را جنسیتی می گوید:” مترقی استراتژیست جس مورالس Rocketto. “من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنند مانند وارن آن را دقیقا راه درست: او همه چیز را که مردم می خواستند و آن را دریافت نمی کند او هر چیزی است.” Rocketto می گوید او شنیده از زنان مترقی که می گویند وارن مرگ باعث می شود آنها را حتی عصبانی تر از کلینتون در سال 2016.

وارن مستقر بود خودش را به عنوان مترقی بود که هر دو عملی و دوستانه و بعد از چند هفته ممکن است تست است که بخش هایی از آن هویت بودند بیشتر رزونانس به خود را پایه. اگر آنها به دنبال مترقی آنها به احتمال زیاد خواهید برای رفتن با ساندرز — اما وارن هواداران که جذب شدند به تن و اثربخشی ممکن است برای grabs.

مترقی داده استراتژیست شان McElwee می گوید او انتظار وارن رای به تقسیم نسبت ساندرز توسط تقریبا 60/40 اما که یک اقلیت قابل توجهی خواهد شد به احتمال زیاد رفتن به بایدن. “وارن قادر به ساخت یک ائتلاف است که مرتب کردن بر اساس از پل برخی از افرادی که حمایت بیشتری از ترقی خواهان و برخی از افراد که بیشتر حمایت از استقرار” او گفت:, و اضافه کرد که ائتلاف شامل بسیاری از کالج تحصیل زنان که ممکن است اولویت بندی خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از مترقی انقلاب است. “بدیهی است که آزار و اذیت در سراسر مبارزات انتخاباتی از آن ساخته شده است به طوری که برخی از مردم نمی خواهید برای رفتن برای رای دادن ساندرز.”

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

برخی می گویند آنها در حال حاضر بایدن. استر Cabrera 51 ساله مهندس IT در سن آنتونیو که رای وارن در تگزاس اولیه می گوید او در حال حاضر شک و تردید از ساندرز به دلیل او تا به حال نه دیده عمده هر قانونی دستاوردهای خود را در سه دهه. لحن اطراف مبارزات انتخاباتی خود ساخته و آن را سخت تر برای او به غلبه بر او را رزرو. “این همیشه به نوعی تبدیل به حمله شخصی مانند من نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد” او می گوید. “آیا صاف کردن اخراج من اگر ما نمی توانیم به توافق برسند. ما باید حداقل قادر به عمران اگر ما اختلاف نظر دارند. منفی بود turnoff بزرگ.”

دیگر وارن رای دهندگان را دیدم نوشتن بر روی دیوار و تغییر رای خود را در آخرین لحظه. هاردکور Martz 35 سال مقرون به صرفه مسکن وکیل در لس آنجلس شد دیرین وارن حامی که تغییر رای خود را به بایدن در روز کالیفرنیا اولیه. Martz گفت: اصلی او تصمیم به بازگشت وارن مطلع شد بیشتر با شخصیت و عملی از ایدئولوژی.

“من می دانم که سیاست نیاز به کار تیمی و اگر یک نامزد است که به طور مداوم با استفاده از زبان منفی در مورد ‘ایجاد’ و یا در مورد ‘رسانه ها’ نیست که می گویند که شما می توانید ایجاد اجماع برای رسیدن سیاست های خود را از طریق. آن هم نه کسی که من می خواهم به عنوان یک رئیس جمهور” او می گوید. “من می خواهم کسی دلسوز و من نمی بینم که از برنی مبارزات و از خود کارکنان بالا.”

پس از ناامید کننده فوق العاده روز سه شنبه ساندرز کمپین رفت و به اوردرایو سعی کنید برای خواستگاری وارن حامیان به اردوگاه خود را. ساعت پس از وارن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او Sanders خطاب به خبرنگاران به استقبال طرفداران او به مبارزات انتخاباتی خود را. “امروز من به سادگی می گویند به حامیان او در خارج وجود دارد از آنها وجود دارد میلیون ها نفر ما در حال باز کردن درب برای شما,” او گفت:. “ما خیلی دوست دارم به شما در هیئت مدیره آمد.”

بالا-سطح عملیاتی به نظر می رسید به درک که این تغییر از وارن به ساندرز را برخی از کار. “من فکر می کنم که ما باید از این فرصت برای به دست آوردن بسیاری از رای دهندگان اما ما باید برای به دست آوردن آنها” Rep. Ro Khanna, Sanders, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, گفت زمان. “من فکر نمی کنم آن را به صورت خودکار بدون در نظر گرفتن که او تایید. من فکر می کنم ما باید برای رسیدن به آن رای دهندگان و آنها را متقاعد کند که ما در یک چشم انداز مشترک.”

این بایدن اردوگاه گرفته است مهربان رویکرد است. بایدن و وارن صحبت یکشنبه اما این تیم نشده به طور رسمی به دنبال تایید و آنها را درک می کنند احتمال این که وارن ممکن است نوسان نسبت ساندرز از ایدئولوژیک وفاداری. داخل بایدن ستاد های غیر تایید شده است دیده می شود به عنوان یک پیروزی: آن برگ وارن خنثی و به طور ضمنی رد این ایده که ساندرز می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن خودش است گفت: به احترام عمیق برای سناتور ماساچوست و تمایلی به او فشار. او به یاد می آورد که پس از خود را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری مناقصه او فضای مورد نیاز برای جمع آوری افکار خود را در زمین گلف قبل از حرکت رو به جلو است.

اما حتی اگر وارن می کند تا پایان حمایت Sanders, هیچ تضمینی وجود ندارد که همه رای دهندگان به دنبال خواهد داشت او منجر شود.

“دو دلیل وجود دارد که چرا کسی که پشتیبانی از وارن: آنها واقعا بر این باورند در سیاست و توانایی او را برای پیاده سازی آنها و یا آنها واقعا نمی مانند برنی ساندرز می گوید:” Rocketto. “و من مطمئن هستم که در چند هفته گذشته را ساخته اند آن دسته از افرادی مانند ساندرز بیشتر است.”

—با گزارش از فیلیپ الیوت و Lissandra ویلا

نوشتن به شارلوت تغییر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>