ال سالوادور تماس اضطراری مذاکرات نظامی وام سربازان پس از اشغال مجلس

رئیس جمهور Bukele و نیروهای وارد مجلس در روز یکشنبه به تقاضای یک وام برای بهتر تجهیز ارتش و پلیس است. اما حزب

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

رئیس جمهور Bukele و نیروهای وارد مجلس در روز یکشنبه به تقاضای یک وام برای بهتر تجهیز ارتش و پلیس است. اما حزب مخالف FMLN باقی می ماند شک و تردید و توصیف کرده اند اقدامات خود را به عنوان کسانی که از یک دیکتاتور.

قانونگذاران در ال سالوادور شد تا برای دیدار شنبه برای بحث در مورد رئیس جمهور نایب Bukele پیشنهاد برای $109 میلیون دلار وام برای بهتر تجهیز نیروهای امنیتی کشور در تلاش های خود را برای مبارزه با جرم و جنایت است.

این می آید پس از چند روز اشغال توسط کنگره Bukele و یک گروه از سربازان مسلح با سلاح های خودکار در تلاش برای افزایش فشار بر سیاستمداران برای حمایت از مبارزه با جرم و جنایت پیشنهادات. این حرکت تنها به افزایش تنش ها بین رئیس جمهور و مخالفان کنترل قوه مقننه.

ادامه مطلب: ال سالوادور اخراج دیپلمات ونزوئلا به رسمیت می شناسد ژوئن Guaido

فقط تعداد انگشت شماری از نمایندگان مجلس تبدیل شده تا برای جلسه ویژه که در آن سربازان تماشا کامل در نبرد یکنواخت به عنوان Bukele نشسته در صندلی محفوظ است برای رئيس جمهور از کنگره آورده و دست خود را با هم به دعا.

El Salvador, President Nayib Bukele (picture-alliance/AP/S. Melendez)

رئیس جمهور Bukele demonstratively دعا در حالی که او را اشغال صندلی سخنرانی در کنگره

"اگر کسانی که بی شرمانه مردم نمی تصویب طرح کنترل ارضی ما را احضار شما اینجا دوباره [بعدی] یکشنبه," او گفت: حامیان در یک سخنرانی پرشور در مدت کوتاهی پس از خروج از ساختمان.

"اگر ما می خواستیم به فشار دکمه ما را با فشار دکمه" حذف نمایندگان مجلس از قانونگذاری او ادامه داد. "اما من از خدا خواستم و خدا به من گفت: صبر, صبر, صبر و شکیبایی است."

شهرداری و قانونی انتخابات با توجه به محل در ماه فوریه سال آینده و Bukele به این نتیجه رسیدند: "در فوریه 28 [2021] همه این اراذل می رویم از درب خارج است."

ادامه مطلب: در آمریکای لاتین زنان تبدیل به برنامه های برای مبارزه با خشونت جنسی

مخالفت قانونگذاران می گویند آنها می خواهند اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های طرح قبل از اینکه به نام یک رای. مخالفان FMLN حزب متهم Bukele ارعاب و بازیگری مانند "دیکتاتوری" برای تلاش به زور از طریق وام های پیشنهادی.

Bukele اداره می گوید که می خواهد با استفاده از سرمایه برای به دست آوردن یک هلیکوپتر پلیس, اتومبیل, لباس شب, عینک دید و یک سیستم نظارت تصویری در یک کشور گرفتار جرم و جنایت بالا سطح.

jsi/msh (AFP epd, dpa, Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب