تگزاس مرد متهم به عمد هدف قرار دادن مردم, مکزیکی, میراث, در یک تیراندازی داد و بیداد که به کشته شدن 22 نفر در ال پاسو فروشگاه وال مارت در سال گذشته شده است تحت تعقیب در 90 فقره فدرال نفرت جنایات به دادگاه سند ظ روز پنج شنبه.

این هیئت منصفه فدرال کیفرخواست اتهامات پاتریک Crusius, 21, 22 فقره از جنایات نفرت منجر به مرگ 23 نفرت جرائم مربوط به تلاش برای کشتن و 45 فقره تخلیه اسلحه گرم در رابطه با جرایم ناشی از نفرت

Crusius متهم شده بود در دادگاه دولت در سال گذشته برای عکسبرداری و التماس کرد گناه نیست. او با مجازات مرگ اگر محکوم کرد.

Crusius خواهد در حال حاضر به صورت جداگانه محاکمه در دادگاه فدرال جان باش, ایالات متحده وکیل برای غربی منطقه از تگزاس به خبرنگاران گفت: پس از هیئت منصفه کیفرخواست.

“همه ما به اشتراک بگذارید همان هدف در اینجا — برای رسیدن به عدالت برای خانواده های قربانیان” باش گفت.

باش گفت: El Paso, تیراندازی یک اقدام داخلی علیه تروریسم و حمله در برابر تمام گروه های قومی.

“ما در حال شلیک در تمام سیلندر برای جلوگیری از این. ما در حال رفتن به توقف جنایات نفرت,” او گفت:.

او متهم است که رانندگی 11 ساعت به ال پاسو از زادگاه خود از آلن در نزدیکی دالاس در اوت. 3 سال گذشته و شلیک در خریداران با AK-47 تفنگ داخل فروشگاه وال مارت. او تسلیم افسران که در مواجهه او خارج است.

Crusius اعتراف کرد در حالی که تسلیم و گفته پلیس او را هدف قرار مکزیکی با توجه به ال پاسو پلیس استشهاد منتشر شده روز پس از تیراندازی. بسیاری از کسانی که کشته شدند Latinos.

در بیانیه دادستان ها می گویند آنلاین ارسال شده توسط Crusius در 8chan یک در حال حاضر از بین رفته پیام هیئت مدیره اغلب توسط افراط گرایان متهم تیرانداز گفت: خود خارج شده و حمله “در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.”

فدرال کیفرخواست به نقل از این بیانیه به عنوان همچنین گفت که Crusius بود “دفاع از کشور من از فرهنگی و قومی جایگزینی در آورده با این تهاجم است.”

دموکرات ها گفته اند که جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد مهاجر و نژادی متهم زبان در تظاهرات سیاسی و در توییتر دامن زد نژادپرست سفید ملی, احساسات ایجاد یک فضای سیاسی است که منجر به نفرت مبتنی بر خشونت است.

سابق تگزاس کنگره و ال پاسو بومی Beto o’rourke در زمان تیراندازی یکی از رقبای برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “کمک در ایجاد نفرت” ساخته شده است که قتل عام امکان پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است صریحا رد انتقادات به عنوان دموکرات ها به دنبال نمره امتیاز سیاسی کردن یک تراژدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر