برج ایفل بازگشایی پس از 104 روز Coronavirus Shutdown

(پاریس) — مارک نقطه عطف دیگری در فرانسه به بازیابی از coronavirus مستند برج ایفل بازگشایی به بازدید کنندگان پ

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

(پاریس) — مارک نقطه عطف دیگری در فرانسه به بازیابی از coronavirus مستند برج ایفل بازگشایی به بازدید کنندگان پنج شنبه پس از آن که طولانی ترین-همیشه بسته شدن در صلح زمان: 104 روز است.

گردشگران که به trickling بازگشت به پاریس خوشحال بودند برای پیدا کردن نقطه عطفی باز زمانی که برخی از جاذبه های دیگر در پایتخت فرانسه باقی می ماند بسته شده است. موزه لوور نیست بازگشایی تا جولای 6.

"این بسیار خاص و بسیار ویژه به دلیل آن را تنها در پاریس مردم" گفت: Annelies Bouwhuis یک مرد 43 ساله بازدید کننده از هلند. "ما دیده ایم بسیاری پاریس مردم با بهره گیری از شهرستان خود را با بهره گیری خود را در پارک بدون تمام گردشگران است."

آسانسور که معمولا ماهوت پاک کن زدن بازدید کنندگان تا 324 متر (1,063 فوت) بلند آهن برج ایفل بسته باقی می ماند بنابراین در حال حاضر مردم را به پله ها.

برج سه عرشه تنها دو بازگشایی شد. کسانی که صعود 674 مراحل پنج شنبه شد پاداش با دور انداز و یک نور ملایم در تابستان سوزان آب و هوا. ماسک های واجب برای همه بازدید کنندگان سنین 11 به بالا.

"من رزرو اسلات اول چون بعد از آن از آن خواهد شد بسیار داغ" گفت: سابین Peaufils 57 ساله پاریس. "این یک لذت واقعی است."

این برج از دست داد 27 میلیون یورو (30 میلیون دلار) از این مستند آغاز شده است که در ماه مارس با توجه به آن مدیر کل پاتریک برانکو Ruivo.

فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی با بخش گردشگری در حال شروع به محور عقب بازدید کنندگان با نتایج مختلط.

موزه لوور نیروبخش است برای یک بی مهابا رها در تعداد بازدید کننده زمانی که آن را بازگشایی.

تعداد بازدید کننده ها را در کاخ ورسای پس از سابق محل اقامت خانواده سلطنتی در غرب پاریس بازگشایی شد 6 ژوئن.

این کاخ دارای دربسته در محیط بازديد در حداکثر از 4500 نفر در هر روز در طول روز. که راه را از 20,000 نفر در هر روز کاخ قبلا در فصل تابستان مشغول است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب