مصر برطرف محدودیت با وجود افزایش عفونت ویروس

مصر در روز شنبه لغو محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

مصر در روز شنبه لغو محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه ها و سالن های تئاتر پس از بیش از سه ماه از بسته شدن با وجود ادامه روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات همچنین اجازه بازگشایی مساجد و کلیساها و برداشته شب مقررات منع رفت و آمد.

رئیس جمهور Abdel-Fattah ال-Sissi دولت است مشتاق برای نجات اقتصاد مصر که ضربه سخت بود شیوع ویروس.

روز جمعه صندوق بین المللی پول مورد تایید یکی دیگر از $5.2-میلیارد دلار وام به مصر می شود به اضافه $2.8 میلیارد دلار از صندوق در حال حاضر وعده داده شده برای دفع این بیماری همه گیر را بدترین اثرات اقتصادی.

قبل از همه گیر مصر به تازگی پدید آمده از سه سال به برنامه اصلاحات اقتصادی که با تامین 12 دلار-میلیارد دلار وام صندوق بین المللی پول در اواخر سال 2016.

در قاهره وسیع و شلوغ شهر از 20 میلیون نفر, کافی شاپ بازگشایی برای دریافت خانه مشتریان برای اولین بار از اواسط ماه مارس. اما "sheesha," قلیان قليان بسیار محبوب در خاورمیانه و دیگر ارائه شده به طور گسترده ای بیش از نگرانی های بهداشتی.

یک کارگر در هیلتون غردقه پلازا هتل كشتن sunbeds در تاسیسات مصر در جنوب دریای سرخ شهر غردقه در ژوئن 19 به عنوان یک اندازه گیری ایمنی در برابر COVID-19. (خالد Desouki/خبرگزاری گتی ایماژ)

کافه ها شده اند مجاز به بازگشایی در تنها 25 درصد گنجایش, به گفته نخست وزیر مصطفی Madbouly.

مساجد و کلیساها را نیز نمی شود مجاز به برگزاری هفتگی خود, اصلی, خدمات, هنگامی که جمعیت زیادی به طور سنتی جمع آوری برای عبادت. دولت را ممنوع کرده است روز جمعه نماز در مساجد و یکشنبه توده ها در کلیساها Madbouly گفت.

با پوشیدن ماسک صورت نمازگزاران جمعه ریخت و به مساجد برای دهه فجر, سحر, نماز, برای اولین بار در ماه.

"مردم به دنبال به جلو به آن روز" ردا el-Sayed گفت: نماز رهبر یک مسجد در جیزه. "آنها دست به مساجد."

مصر مسلمانان با پوشیدن ماسک محافظ دعا در روز شنبه در میان فیزیکی فاصله نشانگر داخل Al Rahman مسجد در قاهره پس از ماه از مستند. (عمرو عبدالله Dalsh/فردا نیوز)

بازگشایی دیدار خود با انتقاد نه به خاطر مصر است که هنوز هم ضبط نسبتا بالا جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر بالا بردن نگرانی های بهداشت و درمان کشور و سیستم می تواند به زودی غرق می شوند. مصر پزشکان اتحادیه هشدار داد در ماه گذشته این کشور بود careening به سوی یک فاجعه است.

مصر را به وزارت بهداشت گزارش 62,755 عفونت از جمله 2,620 مرگ و میر.

اما تعداد واقعی از عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 مانند جاهای دیگر در جهان در حال فکر به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

دولت نیز برنامه ریزی بازگشایی انتخاب مقصد توریستی بین المللی, پرواز چارتر, شروع, شنبه, اجازه می دهد تا مسافران از سراسر جهان برای بازگشت به بخش هایی از کشور کمتر سخت-آمار coronavirus.

کسانی که شامل بخش های جنوبی شبه جزیره سینا به عمده رفت و آمد مکرر و ساحل مقصد شرم الشیخ دریای سرخ مناطق رفت و آمد مکرر از غردقه و مرسی علم و همچنین مرسی استان مطروح در ساحل دریای مدیترانه.

ملی حامل EgyptAir گفت: این امر رزومه خود را بدون توقف پرواز به بیش از 29 مقاصد بین المللی شروع ژوئیه 1.

مقصد شامل 17 در اروپا و چهار در آفریقا و در خاورمیانه و در شمال امریکا در علاوه بر این به گوانگژو در چین EgyptAir گفت.

اقتصاد مصر به شدت به گردشگری که حساب برای برخی از 12 درصد از تولید ناخالص داخلی. دولت از ترس یک مستند طولانی مدت می تواند ویرانگر اقتصادی به عنوان پایه پروازهای بین المللی و خالی هتل ها گرفته اند تلفات سنگین.

قبل از همه گیر انداخت میلیون ها نفر از گاه به گاه کارگران از کار در سه مصریان شد و در حال حاضر در فقر زندگی می کنند با توجه به آمار دولت.

آخرین مطالب