وزارت آموزش و پرورش هنوز آراستن دستمزد بیش از بدهی های دانشجویی در طول همه گیر: دادگاه پرونده

یک شنبه دادگاه پر از ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش می گوید: آژانس هنوز آراستن دستمزد از بیش از 50 ، 000 کارگران که افتاده بود پشت در وام های دانشجویی خود را بیش از یک ماه پس از کنگره دستور فوری تعلیق از عمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پیدا کردن که شامل تعداد garnishments که از هفته گذشته بخشی از یک دادگاه دستور به روز رسانی به طور مشترک ظ توسط وزارت آموزش و پرورش و توسط خانه سلامت مشاور رهبری یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه آژانس. دستیار الیزابت آرایشگر می گوید: این بخش به طور غیر قانونی از منوی view او پرداخت و چندین بار پس از کنگره تصویب مارس 27 بسته نجات سفارش یک مکث در غیر ارادی مجموعه.

در پر کردن این بخش می گوید آن را “در ادامه به تلاش برای متوقف کردن تمام دستمزد garnishments.” آن را می گوید که به عنوان از آوریل 7 مورد 54,000 کارگران بودند که به موضوع دستمزد تامین خواسته. در 13 مارس است که رقم حدود 390,000, با توجه به پر کردن.

وزارت آموزش و پرورش بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن قبلا گفته شد تماس با کارفرمایان از طریق تلفن, ایمیل و نامه های آموزش آنها را برای جلوگیری از متصل کردن پرداخت.

آرایشگر ظ کت و شلوار با حمایت از مصرف کننده و حمایت از گروه های دانشجویی از جمله دفاع واشنگتن غیر انتفاعی. این گروه روز دوشنبه گفت: این پرونده نشان میدهد که وام گیرندگان با داشتن دستمزد خود را به طور غیر قانونی توقیف شش هفته بعد از کنگره بسته اثر صورت گرفت.

“برای وام گیرندگان در حال حاضر نگران تأمین اجاره, مواد غذایی و دارو از دست دادن بخشی از هر چک به طور غیر قانونی با تامین خواسته است به اندازه کافی به آنها را به واقعا شرایط وخیم” گفت: Alex السون ارشد مشاوره در, دانش آموز دفاع.

تشکیل پرونده می گوید این گروه را صادر دوره گزارش در مورد این مسئله در حالی که این مورد همچنان ادامه دارد.

این طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 30 در دادگاه فدرال گفته است که هزاران نفر از کارگران تا 15 درصد از حقوق خود را برگزار می شود به دلیل این که وزارت آموزش و پرورش تا به حال موفق به اطلاع کارفرمایان که آنها باید خودداری پرداخت.

شکایت ذکر شده در بخش برآورد و گفت 285,000 مردم به حال خود دستمزد هانه بین مارس 13 مارس 26.

قانون فدرال اجازه وزارت آموزش و پرورش برای چاشنی زدن تا 15 درصد از حقوق کارگران و بدون حکم دادگاه اگر آنها را به طور پیش فرض بر روی وام دانشجویی فدرال پرداخت. آژانس می تواند موضوع تامین خواسته دستور به کارفرمایان و عقد قرارداد با سازمان های خصوصی برای اجرای مجموعه ای. در سال گذشته بخش هانه $842 میلیون نفر از کارگران, با توجه به اطلاعات فدرال.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos قبلا گفته فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان که garnishments خواهد بود متوقف طریق سپتامبر. 30 با هیچ اقدام مورد نیاز خود را در بخشی. در مارس 25, DeVos گفت: مجموعه بودند که متوقف شده و کارگران خواهد بود مسترد برای هر دستمزد garnishments گرفته شده از مارس 13.

اما دموکرات ها و طرفداران می گویند وزارت آهسته بوده است به تصویب تغییر دهید.

یک گروه از 42 دموکرات ها در کنگره مطرح شده و نگرانی از این موضوع در مارس 16, نامه به DeVos و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. این نامه گفت: وام گیرندگان گزارش شد که کارفرمایان و سازمان های مجموعه تا به حال موفق به پیاده سازی سیستم تعلیق هفته پس از آن تا به حال دستور داده شده است.

کنگره دستور وزارت آموزش و پرورش به توقف دستمزد garnishments در میان دیگر اقدامات به منظور کاهش فشار مالی بر وام دانشجویی وام گیرندگان.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه می پرسد به منظور است که DeVos توقف دستمزد تامین خواسته بلافاصله و اطلاع وام گیرندگان که آن را در واقع متوقف شده است. همچنین مطالبات فوری بازپرداخت برای هر پرداخت شده است که نکردن پس مارس 13 روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>