Eddie Redmayne می پیوندد دانیل رادکلیف در rebuking J. K. Rowling ضد ترانس توییتهایی

یکی دیگر از جادوگری ستاره جهان است صحبت کردن در برابر J. K. Rowling.

Eddie Redmayne که منجر فوق العاده جانوران سری فیلم در روز چهارشنبه منتشر شد بیانیه ای به انواع انتقاد اخیر ضد ترانس توییتهایی از هری پاتر نویسنده.

“به عنوان کسی که کار کرده با هر دو J. K. Rowling و اعضای ترانس, جامعه, من می خواستم به آن را کاملا روشن است که من ایستاده,” Redmayne گفت. “من مخالف با جو نظرات. ترانس زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر هستند.”

برنده جایزه اسکار بازیگر که با بازی نما زن دانمارکی دخترهمچنین گفت که “احترام به فراجنسیتی مردم باقی می ماند فرهنگی ضروری است” نوشته است که “عزیز من فراجنسیتی دوستان و همکاران خسته از این ثابت سوال از هویت خود که همه بیش از حد اغلب منجر به خشونت و سوء استفاده است.” او اضافه کرد که “آنها به سادگی می خواهید به زندگی می کنند زندگی خود را مسالمت آمیز و از آن زمان به آنها اجازه انجام این کار است.”

رولینگ بود به شدت انتقاد کرد پس از پیوند به مقاله ای که اشاره شده “افرادی که عادت ماهانه” و نوشتن “من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است.” او همچنین در توییتی که “اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است.”

هری پاتر دانیل رادکلیف ستاره قبلا تحت فشار قرار دادند پشت در کی رولینگ توييتها نوشته است که او “عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه را ناشی از” طرفداران” در حالی که Luna Lovegood ستاره Evanna Lynch روز سه شنبه گفت: “من این را تحسین بسیار زیاد شجاعت” از تغییر جنسیت مردان و زنان است.

در ضمن GLAAD خواستار شرکت برادران وارنر است که انتشار این عکس جانوران فیلم که رولینگ نوشته شده است به ملامت توییت نیز گفت: در بیانیه ای به انواع مختلفی است که “استودیو شبکه ها و مارک های وابسته J. K. Rowling آن را مدیون خود را فراجنسیتی کارکنان و مصرف کنندگان به صحبت کردن در برابر او نادرست و مضر نظرات.” انواع گزارش های برادران وارنر کاهش یافته است به نظر GLAAD, بیانیه. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>