شرق آفریقا پرانتز برای بیشتر ملخ

بیابان ملخ شده است ravaging شرق آفریقا. سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی ایران از یک بحران مواد غذایی. پاسخ اصلی بوده و سمپاشی مناطق آسیب دیده با آفت کش ها. اما بیشتر باید انجام شود.

برنارد Makanga مزرعه حمله شد توسط صحرا ملخ. “به طور معمول در این زمان این لوبیا آنها آماده برداشت می باشد. اما ملخ همه آنها را نابود,” او گفت: DW. همسایه خود را فرانسیس Muliungi محصول به همان اندازه ویران کرد. “وجود دارد هیچ چیز از چپ به برداشت. و وجود دارد هیچ چیز دیگری که من می دانم که چگونه به انجام. آن را فقط به این مزرعه است. که جایی که من می توانید از مواد غذایی که در آن غذا من خانواده و دوستان, همه, مردم,” او گفت:.

این بدترین هجوم که کنیا دیده است در 70 سال است. بسیاری از کشاورزان در مناطق آسیب دیده از دست داده اند و محصولات خود را. برخی از آنها شروع به کاشت دوباره, اما آنها نمی دانند که آنچه آنها انجام خواهد داد اگر ملخ بازگشت که در این مرحله به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد با توجه به کارشناسان محیط زیست.

نسل دوم از حشرات است که در حال حاضر تهدید به ازدحام کنیا و دیگر نقاط منطقه از جمله اتیوپی و سومالی تانزانیا اوگاندا و سودان جنوبی.

بیشتر درگیری

A map showing the location of locust swarms

ملخ در حال قرار دادن استرس اضافی در مناطق در حال حاضر مبارزه با مشکلاتی از قبیل ناامنی غذایی و درگیری های مسلحانه, بالا بردن شبح خشونت بیشتر به آمده است. توبیاس Takavarasha نماینده در کنیا از سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (فائو) گفت: “این خطر وجود دارد به حدی است که خطر وجود دارد در هر کجا که وجود دارد کمبود مواد غذایی است.” او افزود که این وضعیت می تواند انحطاط به جنگ “در صورتی که مراقبت گرفته شده است.”

کنیا روزنامه روزانه ملت گزارش داد که ملخ تهاجم در Samburu است که “تهدید به ماشه درگیری بیش از چراي زمینه در میان جوامع.” در روستایی سومالی 50 درصد از مردم بستگی دارد بر روی حیوانات برای امرار معاش خود. و در سودان جنوبی 6 میلیون نفر در حال حاضر مبتلا به کمبود مواد غذایی قبل از ملخ وارد شده است. کارشناسان بر این باورند که سودان جنوبی است به خصوص آمادگی برای مقابله با تهاجم.

پاشش ملخ

سازمان های بین المللی در تکاپوی شامل swarms عمدتا با اسپری آفت کش ها. منتقدان می گویند که این می تواند فقط به عنوان خطرناک به عنوان طاعون خود را در دراز مدت به عنوان سم است مسئول برای ورود به زنجیره غذایی و همچنین کشتن حشرات دیگر علاوه بر ملخ. “این جایی است که ما باید کارشناسان اطمینان دهم که آفت کش ها که در حال تهیه اسپری ملخ هستند درست است که آنها در سطح بین المللی مورد تایید و ثبت شده است, و آنها را موثر” Takavarasha گفت.

Pesticide sprayers in white protection suits and masks stand in line (picture-alliance/dpa/AP/B. Curtis)

اسپری آفت کش ها است که پاسخ اصلی به تهاجم ملخ

این نماینده فائو گفت: وجود سه سطح آمادگی از جمله حصول اطمینان از در دسترس بودن مواد غذایی و تجهیز کشاورزان به آنها را قادر به شروع به کاشت دوباره وقتی فصل می آید. سطح اول است “ظرفیت برای کنترل حمله ملخ ها” Takavarasha گفت. “است که شامل دسترسی به آن ملخ شده اند اندیش.”

بودجه مورد نیاز

دسترسی به یک مشکل باقی می ماند. برخی از نقاط مبدا قرار دارد در بحران نقاط داغ مانند سومالی. بخش های بزرگی از این کشور در معرض خطر هستند و یا کنترل شده توسط al-Shabab. جامعه بین المللی در تلاش است تا دسترسی به مذاکره با گروه های افراطی.

1-مربع-کیلومتر (0.4-مایل مربع) ازدحام می توانید غذا خوردن تا حد غذا در یک روز به عنوان 35,000 مردم است. ملخ همچنین می توانید سفر تا 200 کیلومتر (120 کیلومتر) در هر روز. و آنها بسیار به سرعت تکثیر. در پاسخ باید فقط به عنوان سریع به چیزی که هنوز درک جامعه بین المللی است. دومینیک Burgeon, مدیر فائو در اورژانس و بخش توانبخشی گفت: DW دارد که درخواست تجدید نظر برای $76 میلیون (€70 میلیون) اما تا کنون این سازمان دریافت کرده است تنها $30 میلیون. “ما باید بسیار کوتاه پنجره فرصت” Burgeon گفت. “ما در بین دو فصل کاشت. ما نیاز به کنترل ملخ جمعیت در حال حاضر قبل از فصل کاشت شروع می شود در ماه مارس/آوریل است. این اصلی است که فصل کاشت.”

A girl trying to pass through a locust swarm (Reuters/G. Paravicini)

ملخ خوردن همه چیز را در راه خود را و reproducevery سرعت

آب و هوا عامل

کارشناسان آب و هوا را با اشاره به غیر منتظره ای باران های سنگین کمک قدرتمند cyclone خاموش سومالی در ماه دسامبر به عنوان یک عامل اصلی در وقوع. Niklas Hagelberg ارشد هماهنگ کننده برنامه در برنامه محیط زیست سازمان ملل گفت: DW که داده های علمی نیست و در عین حال به طور مستقیم پیوند به رویدادهای جاری با تغییر آب و هوا, حتی اگر او “شخصا” معتقد است که در احتمال است. “آنچه که ما می گویند این است که احتمال افزایش بارندگی و افزایش گرما و افزایش باد رفته است تا با توجه به تغییر آب و هوا” Hagelberg گفت. “بنابراین احتمال برای گروهی مثل این افزایش یافته است.”

سمپاشی با سموم دفع آفات در یک اقدام اضطراری است. در آینده سایر مراحل باید انجام شود به منظور بهبود پاسخ به مشابه شیوع است. “من فکر می کنم یک عنصر کلیدی از یک تغییر آب و هوا از نقطه نظر است که ما هشدار دهنده سیستم های” Hagelberg گفت. “از آنجا که سیستم در حال تغییر است ما نیاز به دریافت هشدارهای زودهنگام در این شرایط برای شکل گیری swarms به عنوان اوایل به عنوان ممکن است آن را به موقع و هماهنگ بین المللی واکنش ممکن است.”

Sella Oneko (نایروبی) کمک به این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>