مطالعات اولیه نشان می دهد گرما و رطوبت ممکن است کمک کند coronavirus, اما نه همه دانشمندان معتقد هستند

مانند حدود یک سوم از امریکا میزبان از اواخر شب کمدی را نشان می دهد در حال قفل شده است و در خانه های خود را برای کمک به صاف coronavirus منحنی. دوشنبه شب آنها خود را شروع هفته دوم تجربی تلویزیون را از اتاق نشیمن خود را.

نمایش روزانه‘s Trevor Noah آغاز شده و با یک نگاه “coronavirus تور جهانی” از جمله ایتالیایی شهرداران سرزنش کردن پناهگاه در محل scofflaws Spanish police serenading سازگار شهروندان و ژاپن به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020. او همچنین recapped رئیس جمهور تهمت دست-رویکرد به شیوع و انتقاد یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار دوغاب صندوق به مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت “را انتخاب کنید که کسب و کار او می خواهد برای زنده ماندن و آن کسب و کار او می خواهد برای پایان دادن به مثل خود را کسب و کار است.” در ضمن او گفت: “بسیاری از والدین در سراسر کشور مواجه هستند مبارزه در حال حاضر که مبارزه گیر بودن در خانه با کودکان خود را.” برای نشان دادن او در گفتگو با خبرنگار Desi Lydic.

“این هفته 2 از خود قرنطینه و همه ما احساس cooped,” امشب نشان می دهد‘s جیمی فالون گفت: از خانه اش در Hamptons همسر و بچه ها تبادل در. “امروز من آمازون الکسا از من خواست آن را به برخی از فضا.” او همچنین تصویری-گفتگو با نوح در مورد زندگی تحت قرنطینه.

“چرا از آن است که هنگامی که وجود دارد هیچ قرنطینه همه ما ماندن در خانه شروع در صفحه نمایش ما است اما در حال حاضر که ما در مستند, مردم, هستند, مانند, ‘بیایید و یک پیک نیک’?” جیمی کیمل پرسید. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف تعطیلات آخر هفته خود لاف زدن در مورد تصور موفقیت او تا به حال مبارزه با آنچه که او هنوز هم اصرار دارد در تماس تلفنی با ‘چینی, ویروس,’ حتی اگر نتیجه این است که یک ارتش از imbeciles سرزنش مردم از تبار چینی برای ویروس,” او گفت:. و حتی زمانی که او سعی در پاک کردن که “او به نحوی موفق به ترکیه در حالی که گفتن مردم دیگر نمی شود نژادپرست است.”

اواخر شب‘s Seth Meyers جلوی در راهرو فرار را از طریق چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن “سهل انگاری” کمک کرده و منجر به از 100 میلیون آمریکایی تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات پیشنهاد تهمت تمسخر بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا) self-قرنطینه “به ما یادآوری می کنند که او به عنوان یک فرد” و شگفت زده در مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکار شکایت در مورد پوشش رسانه ای: “چگونه می توانم شما هم به تماشای شش شبکه و خواندن دو روزنامه? من شده است با دو بچه برای یک هفته و تنها چیزی که من خوانده ام این است که پشت یک جعبه Clorox دستمال مرطوب و تنها چیزی که من تماشا کرده ام این است که همسر من, رول چشم او در من نمی دانستند که چگونه به ایجاد جو دو سر.”

اواخر نشان می دهد‘s, Stephen Colbert, تلاش برای به یاد داشته باشید چگونه برای تغییر تایر دوچرخه. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>